0 oy
117 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (108 puan) tarafından
Kızlar hamilelikte  yüzünüze nasıl maskeler kullanıyorsunuz.Dogal olanlaedan evde yapılanlardan ben genelde evde cildime maske yapardım ama hamilelikten beri yaomoyorum bebeğe de leke çıkar diye 3 bebeğim de bu ilk bbebegim de Hızma takarken burnum kanamisti bebeğim doğduğunda aynısı onda vardı elimi uzerime sildim  bebeğim doğduğunda el şeklinde morluklar vardı ve amca oğlumda çilek lekesi vardı yüzünde ay ne yapcam ben ya şeyi çok yapardım kakao kahve zeytinyağı maskesi ve yumurta akı maskesini çok yaoadim 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım senin dediğine bakılırsa hamileyken hiçbir şeye dokunmamamız gerekir. Bu da mümkün değil yani. Bu kadar endişeleniyorsan maske falan yapma yüzünü suyla yıka geç en güzeli. 
(108 puan) tarafından
Haklısın canım aslında ikinci bebeğim de evhamlı biri değildim 3 numara beni acayip evhamlı yaptı
-Reklam-
0 oy
tarafından

Kahve telvesiyle limon bu ikisini ohhh yüzüme sürerdim kahve içtikten sonra:D

(108 puan) tarafından
Ayy onu bende yapardım kız dur yapayım vallahi
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Canım bende farmasinin maskeleri var onları yapıyorum ilk gebeligimdede yapardım kızımın yüzünde leke falan yok
(108 puan) tarafından
Bende aydınlatıcı kremlerini kullanıyorum canım da maskelerini denemedim vallahi
(3,099 puan) tarafından
Çok güzel canım bak 2 haftadır farmasiye geçtim maske Krem falan yüzümdeki lekeler gidiyor resmen
(108 puan) tarafından
Aynn ürünleri çok güzel canım hem kullanıyorum hem satış yapiyyorum kullananlarda çok memnun

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 148 göst.
0 oy
5 cevap 93 göst.
0 oy
4 cevap 98 göst.
12 Eylül 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Kursunes (82 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 89 göst.

386,107 soru

11,543,694 cevap

35,219 kullanıcı

...