0 oy
186 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (11,089 puan) tarafından

Kızlar trendyolda tarak şeklinde en uygun bu vardı. Yorumlar da güzel duruyor ama ucuz diye tereddütteyim. Pahalısına da gücüm yetmez açıkçası. Aranızda kullanan var mı bunu? Tarak şeklinde başka önerebileceğiniz varsa yine incelerim. Bana fikir verin lütfen hiç bilmediğim şeyler bunlar :'(

image

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bine 70 liraya gelmiş onu al  daha iyi tabi imkanın varsa arzum normal duzlestirici daha iyi
(11,089 puan) tarafından
Normal değil tarak şeklinde istiyorum dümdüz yapışmasına gerek yok evde kullanıcam tesettürlüyüm. Normal düzleşse yeter tarzı bişi. Bimdeki tarak şeklinde mi
tarafından
Haa pardon o zaman
(11,089 puan) tarafından
Sağol yine de :)
-Reklam-
0 oy
(521 puan) tarafından
Bim e 60 70 e gliyo arzumun o dha uygun durumun yk madem.bnde ordsn alıcam gelırse
(11,089 puan) tarafından
Normal mi geliyor tarak şeklinde mi?
(1,031 puan) tarafından
Bu cuma bime fakir geliyor bende kızıma alacağım ama normal düzleştirici taraklıda geliyomu acaba
(11,089 puan) tarafından
Ya normalleri çok zaman kaybı bi de evde kullanıcam jilet gibi olmasına gerek yok doğal düzlük yeter bana. Pratik diye tarak şeklinde istiyorum
0 oy
tarafından

Bu makina harika gücün yetiyorsa al tek çekimde düz yapıyor 

image

(11,089 puan) tarafından
Sağol canım da normalleri çok zaman kaybı benim için. Jilet gibi olmasına gerek yok tarak şeklinde olandan tavsiyen varsa iyi olur :)
tarafından
Yok valla canm hic kullanmafim
(11,089 puan) tarafından
Sağol yine de :)
tarafından
Ne demek :)
0 oy
(476 puan) tarafından
Remington marka düzleştiricilere bakmanı tavsiye ederim tam bir kuaför markası ben aldıklarımın hepsini hemen bozdum kırdim ama bunu 5 yıldır kullanıyorum daha tık demedi hızlı ısınıyor cok fazla saç yıpratmıyor 150 ye de var 800 e de var bir incele derim ben.
(11,089 puan) tarafından
Teşekkürler bi bakayım :)
0 oy
(2,075 puan) tarafından

Bundan al bu daha guzel

image

(11,089 puan) tarafından
İnceleyeceğim teşekkür ederim :)
0 oy
tarafından
yigenimde vardi denedim soyle soyleyeyim sacin kabariksa duzlestiriyor ama normal duzlestirici gibi degil normal dalgali halini duz yapiyor ama kabarikligi birakiyor ama sacin kabarik degilse isini gorur
(11,089 puan) tarafından
Hımm kabarması çok sorun değil zaten jilet gibi dümdüz olmasına gerek yok bi de pratik o yüzden tarak şeklinde olanlara bakıyorum:)  çabuk bozulma falan yapmaz dimi yeğenin ne zamandır kullanıyor biliyor musun?
tarafından
o almis bir iki kez kullanmis yeni daha ama soyle soyleyeyim saci kendin yerlestiriyorsun her yeri tarak olanlar daha kullanisli olabilir tam tarafk gibi ince olmadigi icin hemen saci almiyor
(11,089 puan) tarafından
Anladım çok teşekkür ederim baya fikir verdin :) tekrar düşüncem almayı ya da bekler daha iyisine bakarım :)
0 oy
(748 puan) tarafından
Bacim 8 sene oldu roventa kullaniyorum utu gibi dumduz yapior sac sekline gore ayarlion alcaksan roventa derim 
(11,089 puan) tarafından
Tarak şeklinde olanları da var dimi? Bi bakayım teşekkür ederim:)
0 oy
tarafından
Benim saçım düz ama yinede Duzlestici kullanıyorum onunla masa yapıyorum ama çok pahalı ve mükkemel yani 
(11,089 puan) tarafından
Canım anlamadım neyle yapıyorsun?
tarafından
Duzlestirici ile masa yapiyorum normal masa çok kıvırcik yapıyor öyle sevmiyorum
(11,089 puan) tarafından
Ben zaten kıvırcığım :)
tarafından
Attım foto
0 oy
tarafından

image

dediğim duzlestirici bu canim acayip bisey 
(11,089 puan) tarafından
Canım bu hem pahalı benim için hem de tarak şeklinde olanlar daha pratikmiş onlardan bakıyorum. Sağol yine de :)
tarafından
Tarak şeklinde olanlar hiç iyi değil canim kardeşim kullandı iki ay sonra çöp oldu
(11,089 puan) tarafından
Hangisinden kullandı acaba marka neydi

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 89 göst.
12 Eylül 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Alpassslllaaannnnn1 (12 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 102 göst.
16 Eylül 2021 Aile kategorisinde Ben geldm (1,755 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 152 göst.
10 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 84 göst.
15 Eylül 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Kym123 (10 puan) tarafından soruldu

378,253 soru

11,321,394 cevap

34,765 kullanıcı