0 oy
233 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
Dün o mesaj üzerine ben odama gittim uyudum saat  on iki buçuk mu on iki kırk   miydi emin degilim geldi gelir gelmez bana yanaşmaya çalıştı bende red ettim çünkü pişman değil kendi nefsi için yanaştı  ben red edince saymadigi hakaret kalmadı demedigi laf beni yataktan atmak istedi .Bende bırak yatayim git gez niye geldin dedim.oda sanami soracam ben gezerim kimse karışamaz dedi iyide olsak kötüde ben gezerim dedi. Benimle konuşma dedi.Az önce yine uckuru için  yanaşmaya çalıştı . Ben istemiyorum ne demeliyim.birgun beni düşünmemiştir.
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

2 Cevaplar

0 oy
(1,120 puan) tarafından
Çocuğun var mı 
tarafından
Var bir kizim
(1,120 puan) tarafından
Yüz verme kadınlar erkeklerin malı değil o altından sen gümüşten de değilsin adama katlanmak zorunda da değilsin eğer mutsuz bir evlilikse boşanmak daha hayırlı mutsuz ailede çocuk yetiştirmekten
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sektirsin gitsin böyle yavsaklar yuz verme bosver bacim naparsa yapsin suna bak uckuru icin geliyor boylelerinin keske alninda yazsa ben yavsagim diye
tarafından
Gelince ne diyeyim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 91 göst.
22 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Ayseglll (238 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 443 göst.
24 Temmuz 2021 Aile kategorisinde A_1425_A (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 402 göst.
20 Ocak 2021 Diğer kategorisinde LaYeTeZeLZel (3,276 puan) tarafından soruldu