0 oy
579 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (310 puan) tarafından

Bugun meydana geldi gidiklaniyor gibi kaşınıyor gibi degisik bi his ve afedersiniz idrarimi yaparken aşırı aciyor boyle urperiyorum. Ben idrarimi cok sıkıyorum hemen gitmiyorum acaba ondan kaynaklı olabilir mi ki? 

Biz nerden bilelim doktor muyuz diyecekler hiiiic gelmesin illaki bu durum birinin başına gelmiştir :)))

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
:Dd biz doktor muyuz nereden bilelim demicem tabiki ama kasıklaırm gıdıklanmadı hiçç :)))

İdrar sıkıntısı oldu ne kadar tutsam okadar sıkıntı oluyordu bendede ama idrar yolu enfeksiyonu olabilir acı varsa çok su iç gülüm 
(310 puan) tarafından
Kiz içtiğim suyun haddi hesabi yok ama ara ara boyle oluyor buna eşlik böbrek ağrısı da yasiyorum bende bilemedim ama iki gundur idrarımı hep sıkıyorum ondan kaynakli saniyorum
tarafından
Doktora git kuzu nolur nolmaz :)
-Reklam-
0 oy
(3,835 puan) tarafından
Kız yapma öyle şeyler sık sık git idrar kesen sarkar Allah korusun böbreklerin rahatsızlanır uğraş dur 
(310 puan) tarafından
Kiz iste aliskanlik etmişim sıkıyorum oyle gidiyorum bu bekarlıktan gelen aliskanligim sıktığım zaman da kasıklarım cok aciyor
(3,835 puan) tarafından
Valla daha genciz bunları anlamıyoruz ama çok zor ileri yaşta çıkar sorunların daha kötü canım tutma sık sık git tuvalete

İlgili sorular

+1 oy
3 cevap 61 göst.
15 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde zeynepcelik (2,443 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 131 göst.
25 Mart 2022 Diğer kategorisinde Misafirrrrrr (176 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 71 göst.
8 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Susus (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 50 göst.
12 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Acelya (14 puan) tarafından soruldu

385,207 soru

11,519,803 cevap

35,179 kullanıcı