0 oy
143 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (66 puan) tarafından
Ay çok kaşınıyor,travazol suremiyorum emziriyorum,hemen kasintiyi ne gecirir :(

4 Cevaplar

0 oy
(25,223 puan) tarafından

Travazol niye süremiyosun ayagına sürdüğün kremin memede ki sütle ne alakası var ben hep sürerim emziriyorum da ilginç geldi valla :) 

(66 puan) tarafından
Prespektusu oku istersen,emzirirken kullanılmaz yazıyor:)
(25,223 puan) tarafından
Emzirirken kullanılmaz diye çoğu ilaç ve kremde yazıyor ama doktor uygun görürse veriyor zaten. Prospektüste neler neler yazıyor zaten o mantığa bakarsan. Ayaga sürülen kremin memede ki sütle hiçbir alakası yok yani saçmalık o kadarda değil :D
(66 puan) tarafından
Canim doktorum dedi,kullanma diye,yoksa kendime neden eziyet edeyim :) tırnaktaki cilanin kana karıştığını da bilmiyorsundur şimdi sen :)
(25,223 puan) tarafından
Ay allah aşkına kullanma abarta abarta Bi hal oldunuz Bi kremi. Doktorun kullanma dediyse başka alternatif neden söylemedi madem, sıkışınca hemen doktor dedi diye dönüş yapmayın ya :D tırnaktaki cilanın kana karıştığını bilsem ne olur bilmesem ne olur bu yeni nesil anneler iyice şaşırmış  1 senedir emziriyorum 1 senedir düzenli kullanıyorum sen kaşınmaya devam et napayım :)
(66 puan) tarafından
Abartmakla ne ilgisi var emziriyorum bebeğime kimyasal niye yedireyim,doğal yollarla her şeyin çözümü var,doktorum alternatif söyledi tabiki ama o alternatif bana uymadı,niye sıkışayım sana mı sıkışacagim :) Neyse ben buldum bile çözümü elma sirkesi,bir yerleriniz kasinirsa surebilirsiniz ;)
(25,223 puan) tarafından
Ay sen sürde kaşınma abarta abarta Bi hal oldun:D
-Reklam-
0 oy
(316 puan) tarafından
askım sımdı annemdeım yarın oglen ewe geccem bnm esım de wardı eczaneden krma aldım her gun yıkadım ayagını surdum beklettim oyle gectı 3 gune ana ao kremn resmını atayım mutlaka al
0 oy
(130 puan) tarafından
Benim ayağımda mantar çıkmıştı çok kötü olmuştu yaş maya ile ılık suda yıkıyordum canm öyle geçmişti bi dene istersen 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 65 göst.
7 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde N.n (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 37 göst.
1 Haziran 2023 Aile kategorisinde Cekirdek ailem (3,853 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 61 göst.
10 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sazh (5,108 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 74 göst.
20 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Büşraaaa (2,985 puan) tarafından soruldu

386,040 soru

11,541,396 cevap

35,216 kullanıcı

...