0 oy
3,156 göst.
Diğer kategorisinde (209 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar ne yapacam bilmiyorum Bi akıl verin Kocam durmadan şiddet uyguluyor bana her şeyi kıskanıyor Bi öğün ekmeği anca yediriyor her akşamı zehir ediyo kendi yiyo bitiriyor herşeyi bankada dibini yala diyo ağlamaktan yoruldum durmadan tekme atıyo kafama sırtıma heryeri mi yumruk vuruyo kurtulmak istiyom artık akşama kadar boş oturuyom diyo yeme diyo ailesi geldiğinde herşeyi önlerine diziyo yiyin diye ağızlarına veriyor benim aileme de yüzünü asıyo hamile kaldığımda beri yatağa komuyo kanepede yatıyom o öbür odada yatıyo kapıyı kitleyip ben ne yapıyorsam ona zoruma gidiyor oruç tutuyor ama durmadan bana aileme küfür ediyo alem dört dörtlük ama işte kendini söylüyor 3 sene nişanlı durdum cezaevine girdi yolunu bekledim Bi gün bile of demedim ama onun bana yaptığına bak her gün ağlamaktan yoruldum ailemlede konuşturmuyo kendi günde on kere arıyo 
notu ile kapatıldı: .....

69 Cevaplar

0 oy
(9,651 puan) tarafından
Ne duruyosun hala o adamın yanında iyice sindirmiş seni.. bukadar fedakar olduğun için daha fazlasını istiyo.
(209 puan) tarafından
Kaç aydır konuşamıyorum bunu arıyolarmış engellemiş aramasın diye iyiydik diyormuş aramayın iyi kızınız diyormuş kandırıyomuş ailemi de
(9,651 puan) tarafından
Bize yazd8g8n gibi ailenden birine de yazıp kendin hakkında bilgi verebilirsin. Ve yardım isteyebilirsin. Gelirler alırlar seni.. yalniz olduğunu bildikçe bu zulme devam eder
(209 puan) tarafından
Numaralarını bilsem yazmam buraya da işte yok işte akıl mı koydu insanda
(7,935 puan) tarafından
Engellenen numaraları bul canım o telefondan ordan ara yaaa çok üzüldüm nasıl bir insan bu .Komşu falan gelmmeZmi hiç ailene mektup yaz komşuna attır. Kades indir polisten korkma ifadeni alır ailene teslim eder eşine uzaklaştırma verir böyle yaşanmaz.Yarın burun çocuğuna nasıl annelik yapacaksın böyle .Çocuğun için kaç kurtul bir an önce
(9,651 puan) tarafından
118 80 den bilgilerle numaraları bulabilirsin isim soy isim..
-Reklam-
0 oy
(1,065 puan) tarafından
Ne bekliyosun seni öldürmesini mi?  Böyle yaşamayı kendine layık görüyorsan biz ne diyelim. Çekme niye çekiyorsun ne diyelim sana biz şimdi sen olayın farkında değil misin? Kocan seni sevmiyor seni insan yerine koymuyor boşanman için ne yapması lazım daha anlamıyorum ki ben 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Ceza evine girmesinden belliymiş onun ne halt olduğu ailen kabul ediyorsa boşa çekme bu i.. Herifi ramazan ayında insanı çileden çıkarıyor. 
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Kusura bakma bana inandırıcı gelmedin bura giren ailesini de arayabilir .KADESuygulamasını indir ordan yardım al
(209 puan) tarafından
Hat yok kaynanam da İnternete giriyom oda yeni yani ailemin numarası yok kaynanam da oğluna inanıyor sen söyle o zaman ne yapıyım ister inan ister inanma yaşamadığını için inanmasın
(7,935 puan) tarafından
KADES için hat gerekmiyor.Hatsız direk polisi bile arayabilirsin.Hafızanı yokla ailenden birinin numarasını hatırlaman lazım.Polisten korkma onlar ifade alır ailene teslim eder.
İlk okuduğumda inandırıcı gelmedi .Yorumlara verdiğin cevapları okuyunca  doğru söylediğini düşündüm
İlk başta ön yargılı olduğum için özür dilerim.Ailen uzak mı yanına gelmezler mi gelirlerse hiç korkma.Hastaneye kontrolede mi gitmiyorsun hastanede bile polis olur tuvalete gidecem de hastane polisine herşeyi bize anlattığın gibi anlat.Korkma arkadaşım cesaretli ol , ailen ve çocuğun için.....
Allah gani gani yardımcın olsun
0 oy
(1,615 puan) tarafından
Senin hiç canının kıymeti yokmu sende bir anne evladı kuzusu değil misin sana ve bebeğine yapılan bu işkenceyi zulme göz yumuyorsun kocana iki sana bir . Kendini canını düşünmeyen başkasının canı da düşünmez
0 oy
tarafından
Canjm benim çok çok üzüldüm Ramazan nm hürmetine Rabbım hayır kapıni açsın Fettah sıfatıyla doğuma kadar ailenin yanına git stresli hamilelik bebeğe de yansıyor doğumdan sonra da ben kimseye bitir bitirme diyemem haddim değil ama doğuma kadar sakin kafayla düşün bebeğinize odaklanın. Rabbım size doğruya iletsin 
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Bunları yaşayıp hala o evde kalmaya devam ediyorsun ya sana diyecek bişey bulamıyorum. Hayır yani böyle postları görünce de çok uzuluyorum. Artık silkenen kılını kıpirdat olmaz böyle. Mecbur musun böyle bir hayata... 
0 oy
(365 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun nice insanlar bilmediğimiz yaşama maruz kalıyor işkence görüyor bi film gibi anlattığın şeyler ama malesef çevremde gördüğüm insanda çok öyle bi korkutmuş ki seni birşeye cesaretin kalmamış bazı vasıfsız erkeklerin gücü kadınlara yeter anca evdekini korkutabilir bu yaşamın ölümden beter hergün o insanla aynı evde yaşamak zorundasın ve bu insana evlat vereceksin evlat olduktan sonra iyi olmasını bekliyorsan yanılıyorsun bence bi kere cesaret et hersey olacağına varır önce o evden çıkmaya çalış belli ki endişelerin var ya aileme birşey yaparsa ya birşey olursa diye hersey rabbimdendir ama kendine üzül hiç bi insan bu muamalemeyi hak etmez kendine bunu reva görme keşke elimden birşey gelse anca o yardımı senin istemen lazım canım benim rabbim seni bu durumdan kurtarsın inşallah eşinide ıslah etsin .. 
(209 puan) tarafından
Çok kötü Bi insan evliyken bunları yapan polise gitsen neler yapmaz ben çocuğumu korumak istiyom bundan ailemin yanına da Bi gidebilsem keşke ama yok işte aileme bile zarar verebilir bu kendini bilmez benimde psikolojimi bozdu
(365 puan) tarafından
Seni baya korkutmuş ki haklısın eşini tanıyorsun ediyorsun ama korkularınla yüzleşmen gerekir yada bu işkenceli hayatına devam etmek zorundasın bunun başka yolu yok biz mucize yaratamayız arada kaldın korkuların var anlıyorum seni ama önce bi adım at ordan çıkmaya çalış yada susacaksın inan zor bi durum Allah yardımcın olsun keşke elimden birşey gelseydi canım benm ya polisi ara ordan çık hersey olacağına varır nereye kadar sürecek ki evladın olduğunda resmen ****** muamelesi yapıyor sence bu insanın değişme olasılığı varmıdır panik atak oluşmuş sende çok korktuğun için ne yapacağını bilmiyorsun ama hayatını ele Alman lazım Allah seni bu durumdan kurtarsın inşallah
(365 puan) tarafından
Polis gelsin ailene bile gitme zarar gelmesini istemiyorsan kadın sığınma evi iyi değil ama eşinden iyidir ailene haber verirsin en azından eşin ailene gitmediğini de. Bilir
0 oy
tarafından
Canim bir gün de senin haberini izleriz o zaman cezaevine girip çıkan hamile eşini öldürdü diye hala neden onun yanındasın 
(209 puan) tarafından
Yaşatıyomu ki zehir ediyo herşeyi
tarafından
O zaman intihar et kesin cozum
(209 puan) tarafından
Verdiğin çözüm bu mu
tarafından
Yorumlarını okudum da memnun gibisin keyfin bilir biz sadece öldüğünde kadın cinayetin de bugün diyip haberde 40 saniye gorcez vah vah diyip gececez
(209 puan) tarafından
Senin bu inanmadığının başına gelmiyceni nerden biliyon peki
0 oy
(2 puan) tarafından
Bence bu durumdan şikyetci deyilsin sen şikayetci olan aglamaktan yorulmus olsaydin hala o adamin yaninda durupda bunlari buraya yazmazdin yazik gercekten cok yazik burda akil bekleme senin tek yapicagin o adamdan kurtulmak anladinmi bacim buraya gelip napacam edecem deme lutfen sen bu durumdan gayette memnunsun bence 
(209 puan) tarafından
Herkes kendi işine geldiği gibi anlasın bakalım
0 oy
(194 puan) tarafından

Ne olur bu gerçek olmasın:(  Ailen destekçi deil mi deilse bile ezdirme kendini .Resmen psikolojik ve fiziksel şiddet bu yaptıkları.Bosan insan mı kalmadı ondan başka.Gerci böyle birine de insan denirse:angry:

0 oy
(208 puan) tarafından
Boşanmamak için neyi bekliyorsun ki
0 oy
tarafından
İnanki gözlerim doldu cok aşırı üzüldüm hele aç bırakmasına:( gut babanin evine kuzum benim niye duruyorsun bi adamın yaninda ona haber de verme ansızın çekip git ki engel olmasın
0 oy
(209 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Ailem yurt dışında herkes ailen yok mu diyor belirtmek istedim gidecek yerim yok ailem gelsin boşanıp gidecem zaten bu pislikten 
(209 puan) tarafından
Arayabilsem kardeş kimse inanmıyor yalancısın diyo çok üzülüyorum
(209 puan) tarafından
Bilip bilmeden kalp kırıyorlar
(15,877 puan) tarafından
İnsanların ağzı torba değil malesef. Neden arayamiyosun
(489 puan) tarafından
Video ya kamera ya falan alsana
(489 puan) tarafından
Ses kaydı al bulunsun ilerde savcı ya polise şikayet etmen gerekirse kullanmak için.  Ama sakin ona gosterme sakla telde gizli dosyalara falan
0 oy
(5,560 puan) tarafından
Allah  ıslah etsin ya.  Ne diyim . Nasıl ölecek bu adam 
0 oy
tarafından
Darp raporu çıkar kadın sığınma evine yerleş ailen gelene kadar kuzu 
0 oy
(489 puan) tarafından
Bi kere ona eşim deme . Bu sifat ona yakışmıyor.  Ben hiçbir sıfatı yakıştıramadım.  Sen hamilesin ve karninda bebegi varken sana zulüm ediyorsa o çocuk doğunca o cocuga da sana da neler yapar bacim . Bilmiyorum hayat tabi ki senin hayatın.  Ama boyle vicdan birde oruç tutuyor diyorsun . Ya kedi kopekler hayvanlar bile afedersin hamile iken eşlerini dovmez bu adam insan olarak yaratılmış ya sen iki canlısın.  Birak sevmesin hadi diyelim insan boyle de yapmaz ki vicdansizlik merhametsizlik bu . Yanlis kisi sevmişsin olabilir ama bu sekilde mi devam edeceksin yoksa bi çözüm yolu mu bulacaksın iyice otur düşün canim.  Rabbim sabırlar versin o na da vicdan merhamet versin kalbine.  
0 oy
(209 puan) tarafından
Ben kimsenin vicdanıyla felan oynamıyorum doğrular neden yalan olarak algılıyorsunuz size niye yalan söyleyim hemde acaba yalan olsa hemen herkes inanır ama doğrular yalan oluyo niyeyse 
0 oy
(16 puan) tarafından
Bana bu soru kurmaca geldi bu kadar eziyet ediyo ve sen hla o evdesin öylemi git Allh aşkına 
0 oy
(864 puan) tarafından
Korku filmi gibi hayatın var yemin ederim niye duruyon orda hala kocalığı olmayan adamlığı batsın onun. Yaptıklarını illa çekecek öbür tarafta cezasız sanmasın. 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 652 göst.
0 oy
18 cevap 788 göst.
0 oy
9 cevap 717 göst.
12 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Elifzi. (479 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 755 göst.
29 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Tuqcee1 (350 puan) tarafından soruldu

384,483 soru