0 oy
3,139 göst.
Diğer kategorisinde (209 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar ne yapacam bilmiyorum Bi akıl verin Kocam durmadan şiddet uyguluyor bana her şeyi kıskanıyor Bi öğün ekmeği anca yediriyor her akşamı zehir ediyo kendi yiyo bitiriyor herşeyi bankada dibini yala diyo ağlamaktan yoruldum durmadan tekme atıyo kafama sırtıma heryeri mi yumruk vuruyo kurtulmak istiyom artık akşama kadar boş oturuyom diyo yeme diyo ailesi geldiğinde herşeyi önlerine diziyo yiyin diye ağızlarına veriyor benim aileme de yüzünü asıyo hamile kaldığımda beri yatağa komuyo kanepede yatıyom o öbür odada yatıyo kapıyı kitleyip ben ne yapıyorsam ona zoruma gidiyor oruç tutuyor ama durmadan bana aileme küfür ediyo alem dört dörtlük ama işte kendini söylüyor 3 sene nişanlı durdum cezaevine girdi yolunu bekledim Bi gün bile of demedim ama onun bana yaptığına bak her gün ağlamaktan yoruldum ailemlede konuşturmuyo kendi günde on kere arıyo 
notu ile kapatıldı: .....

69 Cevaplar

0 oy
(247 puan) tarafından
Bunlar gercekmi ya sen hala bu adamla duruyorsun pès kenfine saygin olsun ve birak git su adami omurmu gécer boylesiyle
-Reklam-
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Suc sende ne cocuk yapiyo  blyle adamdan ve ceza evine girmis birakdaysaydin yazik degilmi ococuga simdi
0 oy
(940 puan) tarafından
Gerçekten iyi ki bu postu görmemişim 

Ben bu adamla yaşayacağıma kendimi öldürür cehennemde yaşarım 

Bu ne ya 

Eğer yalansa muhtemelen yalan kardeşim kades var bak arkadaşlar anneni babanı arayalım demişler polisi arayalım demişler 

Bu adamın düzeleceği yok ***** aşısı olmayan köpek gibi hareketleri 

Bir daha çocuk yapma hatta bu da düşerse bebeğin hayrına 
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Ben sana herkesten farklı bi secenk sunucam madem TL yok polisi arayanıyon kapıyı üstüne kitliyo gidiyo yada kimseyle görüştürmüyo o evde yokken ses yap dairede yüksek ses valla bizim binada az ses yap hemen ararlar polisi kapıya gelincede dersin kapıyı eşim üstüme kilitledi gitti diye başkada elden bişey gelmez bacım biz burda sana altından tepside sunsak birseyi önce senin istemen lazım 
0 oy
(44 puan) tarafından
Kades indirin eşinizi bildirin. Burda kimsenin faydası olmaz. 
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Sen kendi  salaklı.ğına yan  canım  hapise  girmiş adamı  beklemek nedir üstüne evlenmek o kadar  dayağa  zulüme  hala  neden  o adamın yanındasın  hoşunamı  gidiyor  dayak  yemek  ozaman  afiyet  olsun  sana burda  kims3 yardım edemez sana  git polise şikayet et artık  senin  gibilere  üzülemiyorum yaa 
0 oy
(404 puan) tarafından
Herşey aşilir ama şiddet asla ah yavrum zaten ceza evine girmiş o zaman ayrılacaktin neyden girdi bilmem ama kader mahkûmu olmadığı kesin daha ona Alllahin emaneti olan karısına sahip çıkamıyor adam denmez bence yol yakınken bitir evladını şiddet dolu bir ailede büyütme huzursuz kalabalıktansa huzurlu yanlizlik iyidir ailen destek değilse kadın sığınmaya git doğum ve sonrası orda kalırsın onlar yol gösterir birde hamilesin tekme atan ayağı kırılsın ş.....
0 oy
(1,267 puan) tarafından
Kız kocan sıkıntılı demek ki seni doviyorsa kaç evden 
0 oy
(469 puan) tarafından
Gercekten bunları yapıyorsa eger polis dıye bır şey var şiddet uygular uygular en sonundada onlarca kadının başına gelen olur öldürür kendıne biraz saygın varsa eger ara polisi şikayet et he ben boşanırsam bıze kım bakar kafasındaysan devlet dıye bırsey var senide sahiplenir merak etme ama sesını çıkarkı zulümden kurtulasın 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 646 göst.
0 oy
18 cevap 785 göst.
0 oy
9 cevap 717 göst.
12 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Elifzi. (479 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 725 göst.
29 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Tuqcee1 (350 puan) tarafından soruldu

382,896 soru