+1 oy
6,799 göst.
Aile kategorisinde (9,651 puan) tarafından
Daha yeni takibe başladim da 3 4 tane kitabı varmış. Ben sadece roman i "Süt lekesi" ni okumuştum. Diğer kitaplarında ilişkiler üzerine yazıları varmış. Ve çapalama ve tuzlu su diye çokça bahsi geçilen yollar var. Bir sürü kişide eşim pesimde dolasiyor tekrar aşık oldu tarzı yorumlar yapmış:) hem bilgi veriyim dedim araştırıp uygulamak isteyen olur diye. Hemde bilen uygulayan var mı merak ettim :)

6 Cevaplar

+1 oy
(3,901 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bi ara aşk doktoru diye kendini tanitan biri vardi..bu da onun kadin versiyonu galba:))
(9,651 puan) tarafından
Bencede :D :D
-Reklam-
+1 oy
(2,075 puan) tarafından
Bu kadin zuhal topaldaydi evlilik programında. O yüzden bi on yargım oluştu :D ama cok duyuyorum bu aralar ismini
(9,651 puan) tarafından
Bilgim yok kuzu :D tesadüfen kitabını okudum bi bakıyım hatun nasıl birimiz dedim sexy bisi çıktı:D iki gündür bakıyorum instgramdan :D ama hep tuzlu su çapalama diyip duruyolar nedir ne değildir anlamadım :D
(2,075 puan) tarafından
Çapalama beni de bulms zamanında. Biri anlatti biraz üstün körü bende şok oldum. Merak ediyorum bende su kitaplari bitirip alicam galiba
(9,651 puan) tarafından
Kızların çeyizinde olması gereken kitaplar falan diyolar "D erkeği pervane etme yöntemleri falan varmış :D
+1 oy
(153 puan) tarafından
Bende takip ediyorum cnm ama kitabını almak için kart lazm kapıda ödeme yok o yüzden alamadım ama capalamayi ve tuzlu suyu denedim tesadüfmu bilmiyorm esim gece dışarı çıktı Bnde msj attım ısrarla sana tatlı alım ne istiyorsun söyle dedi normalde hayatta demez ama şimdi Gine aynı oldu 
(9,651 puan) tarafından
Çapalama yi da çok söylüyorlar :D
(153 puan) tarafından
Valla kitaptla birlikte yapmak lazım diyo Bnde yok işte
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Şu Instagram'da sürekli çekilişlere sponsor olup takipçi kazanan kadın mı, ben hiç samimi bulmuyorum
(9,651 puan) tarafından
Bilgim yok kuzu :D tesadüfen kitabını okudum nasıl biri diye merak edip baktım öyle farkettim ben
0 oy
(48,634 puan) tarafından
hiç bilmiyorum fatom ❣️
(9,651 puan) tarafından
Naber canim :)
(48,634 puan) tarafından
iyi kuzum senden naber
0 oy
tarafından
Psikolog degil mi cnm o kadın 
(9,651 puan) tarafından
Öyleymiş:)

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 389 göst.
1 Haziran 2022 Diğer kategorisinde _AsiMelek_ (3,921 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 59 göst.
1 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Halideeslem (70 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 278 göst.
19 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ceylin16 (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 179 göst.
28 Aralık 2022 Kültür-Sanat kategorisinde Zezeee (96 puan) tarafından soruldu

379,316 soru

11,353,862 cevap

34,827 kullanıcı

...