0 oy
128 göst.
Aile kategorisinde (394 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızım 4 aylık ama doğduğundan beri içimde bir korku var bişey olucak diye bazen yaklaşıyorum nefes alıyomu diye fazla uyuduğunda eline falan dokunuyorum kıpırdıcakmı diye kıpırdıuo içim rahat oluyo böyle bişey yaşayan varmı?
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Neden öyle bi paranoya var abla kabus veya bi olaya mı tanık oldun yada birinin dediği bilinç altında mı kaldı 
tarafından
Kız sen niye herkese abla diyosun
(2,692 puan) tarafından
Bu "abla" benim de dikkatimi çekti :) Yaş bilmeden falan herkese abla :)
tarafından
:DD çünkü nadir benimle yaşıt yada küçük çıkıyor daha doğrusu çıkmıyor saygıdan oluyor
tarafından
Bide ismine bakmayı unutuyorum yukarı çıkmaya üşeniyorum
-Reklam-
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Ben cok yaşadım o psikoloji cok kötü ya ama cok şükür geçti yani ilk doğduğu zamanlar daha cok vardı..tabiki hala bise olur mu korkusu var ama ilk zamanlar senin gibiydim uykumdan hemen uyanır kontrol ederdim esim geceleri evde olmadığı zaman uyuyamazdım ilk 3 4 ayım geceleri hep uykusuz geçti oglum uyurdu ben basinda beklerdim esim sabah isten geldikten sonra bi kaç saat uyurdum 
0 oy
(1,206 puan) tarafından
Annelik içgüdü böyle birsey heralde hamileyim bende acayip korku var ya bebeğime birşey ya hasta filan olursa diye ama. Birsry farkettim  ne kadar çok düşünürsen üstüne düşersen bu korkular daha çok artıyor. Kendini uxaklastir o dusuncelerden
0 oy
(1,690 puan) tarafından
Her anne böyle emin ol :) oğlum 27 aylık ben de gecede en az 4 5 defa kontrol ediyorum.. Oğlum normalde horlayan bir bebek :) horlamadığı zaman korkuyorum :) çok fazla kötü düşünmemeye çalış canım annelik içgüdüsü bu
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Bennn ara sira hala yasiorum uykudayken kac defa nefessiz kaldi reflusu vardi o korku hala icimde esim evde olmayinca uyanik olmayinca asla derin uyuyamam bir kipirdamasina gozumu acar bakarim annelik cok farkli birsey kurban olurum onu verene

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 123 göst.
2 Mart 2023 Aile kategorisinde Bulut01 (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 82 göst.
13 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 180 göst.
2 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Cangul19 (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 93 göst.
18 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde GlcnB (71 puan) tarafından soruldu

382,834 soru

11,459,956 cevap

35,043 kullanıcı

...