0 oy
232 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (5,557 puan) tarafından
Eski postlarımı okuyan bilir.  Adetim gecikmişti.  Hamile kalma riskim vardı.  Kan tahlili vermiştim pazartesi günü.  Bugün öğleden sonra sonuç  almaya gidecektim ama gerek kalmadı.  Çok şükür ki adet oldum.  Cok şükür.  Rabbim herkesin gönlüne göre versin inşallah.  

4 Cevaplar

0 oy
(44,603 puan) tarafından
Gözün aydın☺️
(5,557 puan) tarafından
Saol canım yaa
-Reklam-
0 oy
(1,755 puan) tarafından

Insallah ben olmam hamile kalirim:'(

(5,557 puan) tarafından
Benim postum ama
(5,557 puan) tarafından
Saçmaladığın için bu tartışma çıktı.  Hala da saçmalıyorsun.  Senin dengine düşemem ya bi git
(1,755 puan) tarafından
Bence bu hayatta bi kadina yakisan en guzel sey annelikdir   insan kendi evladini  anne olmayi nasil kaldiramazki  bu nasil dusunce raziyim yeterki rabbim anne etsin beni sabaha kadar uyumayim hep gazi olsun hatta yorgunlukdan oturub aglayim yeterki rabbim bu guzel ayin hormetine beni tez zamanda anne etsin ... boyle dedigine gore bakiyorumki kendin anne olmayi kaldiramamissin sevmemissin ne diyeyimki yazik....
(5,557 puan) tarafından
Ulnerrr üzülme canım.  Rabbim geciktiriyorsa güzelleştiriyordur. Boş bir zihniyet ne dediğini bilmiyor . Yorumları silmiş zaten. Bu mübarek günler gürlerine Rabbim sana hayırlı evlat versin inşallah canım benim
(2,674 puan) tarafından
Bu senin  sınavın  sabret benim annemin sekiz yıl  çocuğu  olmamış  sekiz yıl  sonra hic  tedavisiz  4 kardeş  olmuşuz  Rabbim  herseyin en guzelini bilendir  nolur üzülme
0 oy
tarafından
Ben de böyle adet olmayı dört gözle bekliyordum hamile kalmak istemediğim için olduğumda mutluluktan ağlamıştım
(5,557 puan) tarafından
Evet oglum daha küçük.  10 gün sonra 10 aylık olacak
tarafından
benim hiç yok ama bende hep hamile olma korkusu yaşıyorum 2/3 korunma yöntemi birden kullanıyorum
(5,557 puan) tarafından
yaaaa niye öyle ? Çocuk evin neşesidir.  Ama benim oğlum alerjik bir bebek.  Süt ve süt ürünleri yumurta buğdaya alerjisi var.  Hic bi şekilde ek gıda almıyor.  Sadece anne sütü.  Ben bu yüzden korkup istemiyorum.  En azından oğlum 3 yaşına fln gelene kadar
tarafından
Yeni evlendim canım ya ve çocuk pek sevmiyorum eşim de hiç istemiyor daha baya zaman var diyorum
(5,557 puan) tarafından
Haa olabilir o zaman.  Zamanla istersiniz ama .
0 oy
(165 puan) tarafından
Ya bende en son martin 19 unda oldum doğumdan sonra adetim çok düzensiz olmaya başladı bi oluyorum 2 gün sürüyor bi olmuyorum kızım 14 aylık oldu hala düzene girmedi adetim cerazette de kullanıyorum napicam ben böyle ya 
(5,557 puan) tarafından
Haptan dolayı da düzensiz olabilir.  Bide emziriyorsan eğer
(165 puan) tarafından
Evet emziriyorum
(5,557 puan) tarafından
Emzirdigin için de düzensiz

İlgili sorular

378,834 soru

11,339,366 cevap

34,803 kullanıcı

...