0 oy
279 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Biseyler yiyorum hareket eder mi diye bekliyorum ama yok . Korkuyorum da doğum sancılarına dair bisey yok. Yarın doktora gidicem kizlar. Acaba yeri dar diye mi hareketini hissetmiyorum . 7 den beri uyanığım . 6 7 tane hurma yedim 1 bardak süt 1 muz yarim saat once yedim ama hareket hiç yok 

18 Cevaplar

+1 oy
(6,204 puan) tarafından
Hastaneye gidin yarini beklemeyin haftasi cok ileri ve yeri bile dar olsa hareket eder.Her gebede dogum sancisi olmaz
tarafından
Biraz hareket etti hafiften hafiften hissedebiliyorum
-Reklam-
+1 oy
(601 puan) tarafından
sağlık ocagi yakinsa hemen gidip kalp atişini dinleyebilirsin 
tarafından
Şuan biraz hareket etti hafif kıpırdanma şeklinde
+1 oy
tarafından
Sabahtan beri hissetmedim dediniz sonra hafif hissediyorum diyosunuz haftası baya ileride ve hafif hareket olmamasi lazim gidin hastaneye içiniz rahat etsin yarına bırakmayın yolun sonuna gelmişsiniz
0 oy
(2,860 puan) tarafından
Valla ne olur ne olmaz cnm hastaneye git 
tarafından
Pskolojim çok bozuldu canm ya :'(((
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Ne olur ne olmaz hastaneye git canm 
0 oy
tarafından
hemen hastaneye git yarını bekleme
0 oy
(183 puan) tarafından
Yeri dar olayina getirme direk sormadan git ve nstye gir cnm ihtimallere birakma iyi yada kotu can sonucta
tarafından
Şuan hareket etti canm hafiften
0 oy
(2,451 puan) tarafından
Yarını beklemeyin gidin hemen sabahtan beri kıpırdamasi gerekiyordu yeri dar bile olsa küçük bi kıpırdama olması gerekiyor
tarafından
Şu an kıpırdamaya başladı hafiften hissedebiliyorum
0 oy
tarafından
Yeri dar da olsa hareketini hissetmen lazim canm yarini bekleme bence acile falan git en azindan icin rahat e der
tarafından
Şuan biraz hareket etti hafif kıpırdanma şeklinde
0 oy
(1,043 puan) tarafından
3 saatten fazladır hareket etmiyorsa hemen got acile ileri haftan herşey olabilir. Acil de hemen nst ye bağlayıp bakiyolar kalp atışı var mi diye. 
tarafından
Biraz hissettim 15 dkdir
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Son zmanlarda hareket azalir ama git bnce yarini bekleme bi cikolata meyva suyu falan ic
0 oy
(835 puan) tarafından
Hastaneye git canım yarını bekleme
0 oy
tarafından
Yarını bekleme derim haftan baya ilerlemiş bu haftalarda kaka sini yapıp yeme ihtimali var o yüzden hareket hissedemiyorsan muhakkak doktora git canım bekleme
tarafından
Kaynanamdayim canm . Gidelim dedim yarın gideriz diyor. Ne yapıyım ben şimdi yaa :'l
tarafından
Öyle şey olmaz de riski anlat duramam ben siz götürmüyorsanız ambulansı arıyorum de ihmale gelir mi hiç haftan oldukça ileri benim kizim 38+6 da kaka sini yapmıştı suyum gelmese bilemezdim alalh korusun
tarafından
Ya ben de korkuyorum sabahtan beri içim içimi yiyor . Çok hafif hareket ediyor diye bisey olmamıştır ya korkutma kendini diyor . Bugün işimiz var yarın sabah gideriz korkutma kendini falan diyor kendince teselli ediyor
(940 puan) tarafından
Hareket ediyor mu etmiyor mu önce ona karar ver autres yapma şekerli cesetler ye çikolata sol tarafa uzan hararet etmesi lazım karbonla  oyna uyuyorsa uyansin bebeğin
tarafından
Hareket ediyor canm eminim şuan .  Uyuyordu galiba çok korktum yemin ya.  Aglicaktim nerdeyse . Hareket ediyor şimdi yarın sabah yine de hastaneye gidicm
0 oy
(7,624 puan) tarafından
Uyuyordur uykucu güzeli :D
tarafından
Inşallah canm ya . Şuan hafiften hareketleri var bisey olmaz inşallah
(7,624 puan) tarafından
İnşaAllah canım. Hemen kendini korkutma. Bol su iç. Yürü bakalım uyandır bebişi :)
tarafından
Uyandı:) hareket ediyor neyseki . Ama yine de yarın hastaneye gidicm
(7,624 puan) tarafından
Tabi tabi git canım
0 oy
(45 puan) tarafından
Doktorunla bir konuş mutlaka canım yarını bekleme doğumun yaklaştıysa da az kıpırdar bebek benim doğum yapacağım gün kızım baya az kıpırdamıştı onlar da stres oluyormuş anne karnında doğumun sıkıntısından 
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Bi hastaneye git
0 oy
(940 puan) tarafından

Artık aldırmama bende 40+1 de sancim yoktu 16 saat suni sanci verdiler zor bela 7cm oldum bebegim donanmış güya sezeryana aldılar 10 dk da bitti :) ayrıca benim 40 haftalarda bile fildir fildir di doğdu halen öyle  )

Git canım doktora ne olur ne olmaz 
tarafından
Ay o kadar suni sancidan sonra sezeryan . Boşuna mı aldin o kadar suni sancıyı
0 oy
tarafından
Sen git kakasını yiyebilir kordon dolanması olabilir.

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 377 göst.
15 Mart 2020 Diğer kategorisinde Sdfhkn (413 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 93 göst.
22 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde alyna067 (436 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 274 göst.
16 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 405 göst.
28 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Nebaht (501 puan) tarafından soruldu

377,334 soru

11,292,227 cevap

34,710 kullanıcı

...