0 oy
114 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde tarafından
Kizlar akşama karnıyarık yapcamda malum orucluyiz güzel olmazsa sıkıntı bizim evde güzel bi tarif verebilir misiniz bana 

3 Cevaplar

0 oy
(1,615 puan) tarafından
Tarif hep aynı tüyo vereyim ben sana 3 4 diş sarımsak at soyup ikiye bölüp birde baharatını güzel kat mis gibi oluyor şimdiden afiyet olsun canım ☺️
tarafından
Sağol cnm n bileyim cnm orucluyizya tadına tuxuna bakamioz bnada tüyo lazım zaten çok mersi:)
(1,615 puan) tarafından
Zaten 1 çay kaşığı tuz atsan 1 çay kaşığı karabiber 1 çay kaşığı kimyon 1 çay kaşığı varsa tatlı kırmızı toz biber mis gibi olur yanına da bir cacık yaparsın oh yemede yanında yat valla oruçluyken öyle oluyor canım yaa canın herşey istiyor ama su içtim mi yetiyor :D
-Reklam-
0 oy
(250 puan) tarafından
Siviyag ile soğan ve biber biraz kavrulduktan sonra kıymayı at iyice kavur kıymayı daha sonra da domates salça ve 3 4 dış sarimsagi ekle iyice suyunu çekene kadar kavurun tuz ve baharat at daha sonra kizartigun patlıcan lar ı kes ortasına harcını koy daha sonra salçalı su yap dizdigin tepsiye dök ve fırına ver patlıcan çok iyi pisene kadar fırında n alma, bunu dene bakalım nasıl olacak. 
0 oy
tarafından
Daha geçenlerde yaptım çok güzel olmuştu valla 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 196 göst.
3 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 163 göst.
19 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,063 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 241 göst.
16 Eylül 2022 Diğer kategorisinde 2prensesannesiii (161 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 528 göst.
11 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,188 soru

11,411,686 cevap

34,954 kullanıcı

...