0 oy
187 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar dun aksam teslim edildi gözüküyo aradim az once lcw subesini teslim almissiniz gözüküyo diyo hangi kargo şirketine verdiniz dedim paket taxi diye bir yer allahim yaa bosa gitti aldığım esylar geri doncez dediler ama sanmıyorum ya nolcak simdi ya

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Sürekli ara canım. Şikayetvar.com yaz durumunu o zaman lc wakiki ilgilenir hemen
tarafından
Onlar sikayet olusturdu benim adima ama ben internetten lcw ya yazdim yine geri donus yapcaz yaziyo sinir oldim ya ogluma esya.aldim okadar kac gundur bekliyorum hevesle ya bidaha tovbe lcw dan.bisey almam ya
tarafından
Birde kargo şirketini arayın onlar kime teslim etmis belki ögrenebilirsiniz.
-Reklam-
0 oy
(249 puan) tarafından
Bina görevliniz varmi belki ona bırakmışlardir
tarafından
Hayir yok canim dun aksam 9 20 gece teslim edildi gözüküyo saka gibi ya sinirden basim agridi valla
0 oy
(3,870 puan) tarafından
Komşu falan almış olabilir mi , teslim alanın adı falan yazıyor mu
tarafından
Hayir yazmıyo teslim edildi yaziyo sadece napicam ben şimdi
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Waikiki de hep bu sorunu yazıyo bu ara herkes nedense yaa
0 oy
(2,623 puan) tarafından
Kuzum lcw suçu değildir bende sürekli alışveriş yaparım hiç sorun yaşamadık kargocuyla alakalı bence size gelen mesaj felaj yokmu
tarafından
Hayir sadece lcw msj atmis dun aksam teslim edildi gule.gule kullan diyo aradim bugum lcw subesini teslim aldiniz.gözüküyo diyo delircem ya
(2,623 puan) tarafından
Cunku kargo şirketi verdiğine dair mesaj iletmiştir lcw kim almış nasıl kargo şirketini aradinizmi
(2,623 puan) tarafından
Kargo şirketiyle ilgili çok şikayet var googlede bakın isterseniz
tarafından
Allahim aşağı indim simdi trendyol siparişim geldi asagi iner mısınız dedi indim kargomu aldim apartmanin içine lcw poşetini asmsilar ya saka gibi sevindim yine siparişlerim geldi lcw dan ama hic aramadan apartman girişine asmak ne ya biri alsa nolcak ti bidaha almam valla lcw internetten tövbe
0 oy
(2,075 puan) tarafından
Ay o paket taxi tam bi rezalet. Ayni sorunu benfe yaşadım gitms site güvenliğine vermis hangi blok belitmemis bile zarfta. ariyosun telefon düşmüyor
tarafından
Siz hangi sehirdesiniz ben izmirdeyim nereyi aramaliyim ya gelir mi eşyalarım
(2,075 puan) tarafından
Bende balikesirdeym ama izmire hediye olara gondermstm orda yaşandı sorun. Lcwnin müşteri hizmetlerini aradm. Sikayetcar. Coma ekstra yazdm sagolsunlar çok ilgilendiler. Kargo dağıtımıni yapan kisinin kargoyu teslim ettiğini ispat etmesi gerekiyomus. Yani senin tc yada teslimat kodun olması lazim sen teslim almadığına göre ispat edemez. İspat edemediğinde ücret iade ediliyomus. Yani ürünün yakin birine verilmediyse gelmesi biraz zor. Sabah aksam aradılar sagolsunlar işimi çözene kadar uğraştılar lcw den. Ama paket taxi tam bi fiyasko
0 oy
(2,064 puan) tarafından
Hangi kargo olduğu bellidir kargoyu arayın 
tarafından
Kargo degil paket taxi diye bir *** işte nereyi aricam bilmiyorum da

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 82 göst.
9 Mart 2023 Aile kategorisinde Yarali (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 88 göst.
24 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,392 puan) tarafından soruldu