0 oy
427 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (301 puan) tarafından
Bebegimde hamenjiom var basinda gobegnde bacagnda hatta sirtinda da ckmaya basladi  buyudukce daha belirgin olmaya basladi aranzda bebeginde hemanjiom olan var mi beni korkutuyo gittikce buyumesi tekrar doktora gidicem ama zamanla gecer diyor ama bn gordukce uzuluyrm 

7 Cevaplar

0 oy
(215 puan) tarafından
Eltimin kızının kafasında vardı canım belli bir yaştan sonra geçiyor merak etme Rabbim şifa versin
(301 puan) tarafından
Amin sagol canim doktor da buyudukce gecer dedi bizimki buyudukce belirgnlesiyor ins gecer daha fazla buyumeden
(215 puan) tarafından
İnşallah canım Allah kimseyi korktuğuna uğratmasın
-Reklam-
0 oy
(501 puan) tarafından
Benm bebegmn boynunda var baya genis bi bolgede.
(301 puan) tarafından
Ne kadarlk bebegn canim
(501 puan) tarafından
Haftaya 5.5 aylik olacak ama bi arkds fotograf atms benm kizimin o sekilde damar damar degil sadece ciltte leke seklinde pisik olur kizarir ya o sekilde ama cocuk doktoru hemonjiyom dedi biraz daha buyusun fakulteye goturup baktirmayi dusunuyorm.
0 oy
(535 puan) tarafından
Benim kızımda da var yanağının alt kısmında şimdilik duruyo daha cildiyeci ye götürmeyi planlıyorum ama vakit bulamıyorum. 
(301 puan) tarafından
Ya kanamamasi lazimmis kalp damar cerrahisi ilgileniyrmus canim
(535 puan) tarafından
Hmm sağlık ocağı bi cildiyeci ye görür dedi ama olmadı oraya da götürürüm
(301 puan) tarafından
Bizde bi dahaki ay goturcez bakalim
0 oy
(1,499 puan) tarafından
Benim yeğenimin başında vardı çok şükür şuan 2 yaşı bitecek onunki geçti inşallah sizinkide geçer rabbim şifa versin kanatmamaya dikkat edin 
(1,499 puan) tarafından
İnşallah o zamana kadar geçer hangi doktorlara götürdün
(1,499 puan) tarafından
Canım facebook ta hemanjiyomlu çilek kardeşler diye bi yer var oraya bakıp daha iyi bilgi alabilirsin bide bi çocuk hastanesinde onkoloji bölümünede göster belki ilaç tedavisi yaparlar tek doktorla kalma başka droktorlarada göster inşallah tez vakitte iyileşir
(301 puan) tarafından
Ins canim bakalim gidicez doktora daha cok kucuk 2.5 aylik ameliyat falan olmaz ins
(1,499 puan) tarafından
İstersen yeğenimin resmini göndereyim bi bak onunki ilaçsız geçti seninkinede en fazla ilaç tedavisi uygularlar bizimkide o zamanlar çıkmıştı
(301 puan) tarafından
Aaa ii olur canim merak ettim smdi bizimki kadae var mi
0 oy
tarafından
O ne canım ben bilmiyorum ?
(301 puan) tarafından
Halk arasnda cilek beni  damar beni gül lekesi diye geciyormus canim bzde bilmiyrduk ogrendik kirmizi lekeler buyudukce ele gelmeye basladi sivilce gibi   allahta gostermesjn bosver
tarafından
Allah yardimciniz olsun canm insallah geçer tez vakitte
(301 puan) tarafından
Ins canim ins gecer
0 oy
(1,499 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
en son bu kadar olmuştu ondan sonrada solmaya başlamış 
(301 puan) tarafından
Allahm bayagida varmis bizimki de ilerlemeye basliyor demek ki boyle oluyo buyuye buyuye bn smsi uzuluyrmda boyle olursa hep cokerim  ins solar daha fazla buyumeden
(1,499 puan) tarafından
Niye çöküyorsun canım sen güçlü duracaksın ki bebeğinede iyi bakasın  sakın kötü düşünme inşallah iyileşecek bizimki en son bu kadar oldu ondan sonra iyileşmeye başladı şimdi solmuş seninki belki o kadar olmaz daha çabuk iyileşir
0 oy
(110 puan) tarafından
Benim kizimin yuzunde vardi canim siliklesiyo hic belli olmuyor
(301 puan) tarafından
Ins siliklesir cok kotu

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 173 göst.
13 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde _erkenci_kus (473 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 96 göst.
25 Nisan 2023 Diğer kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 92 göst.
8 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Tenzile42 (1,210 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 423 göst.
21 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde İstanbullu (47 puan) tarafından soruldu

380,122 soru

11,379,445 cevap

34,865 kullanıcı

...