0 oy
320 göst.
Aile kategorisinde (2,492 puan) tarafından
Kızlar ben sonradan kapandım. Evde de çerçevelerde hep açık fotoğraflarımdan var. Düğün,nişan, normal fotoğraflar falan. Onları kaldırmalı mıyım acaba? Çok yok. Bir de çoklu çerçevede küçük küçük.

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yok kız neye kaldrcn evnde öyle kimse de bişi diyemez onlr birer anı kaldrma bişi olmz cnm bizimde telefnda açık fotoğrflrmz var bişi olmz
(2,492 puan) tarafından
Misafir falan geldiğinde erkek sorun olur mu acaba dedim
tarafından
Erkek geldğnde kaldorısn cnm spnra tekrr asarsn eyer erkek olursa benmde var erkek gelnce kaldrrm gidşnce tekrar asarm ztn kadın misafr gelnce de kaldrmm
(2,492 puan) tarafından
O da mantıklı gibi aslında canım. Çoklu çerçeveler oluyor ya onda zaten dikkat çekmiyor gibi ama içim hiç rahat değil
-Reklam-
0 oy
(14,091 puan) tarafından
Yatak odana koy bence. Sonucta salona erkek misafirde gelir , ben olsam açık fotografımı birakmam ortada. 
(2,492 puan) tarafından
İşte ben de ondan günah olur mu acaba dedim
(14,091 puan) tarafından
Sen rahat edebilirmisin  canim. Bende sonradan kapandim. Açık fotografımı ortada bırakmak açık gezmekle ayni geliyor bana.  Günahi var mi yok mu bilemem.
(2,492 puan) tarafından
Ben de ondan dedim canın. Hani fotoğraf da olsa saçım görünüyor yani
0 oy
(964 puan) tarafından
Canim.bic bisi olmaz elbette sonucta eski halinide biliyorlar
(964 puan) tarafından
Hayir canim hic bisi olmaz
(1,206 puan) tarafından
Şimdi linç yemek istemiyorum ama bu söylediğiniz şey vebale girer birşey olmaz dediniz ya kesin hüküm olarak olmaz kardeşim böyle kesin hüküm veremezsin farzet bilmeyen biri geldi veya onu geç ya tanıdık biri geldi ister istemez gözü kaydı baktı (hani olur ya içinden de istemsiz birşey gecirdi) burda suçlu karşıdaki kadar da bizler de oluruz ikilemde kaldığımız yapmadigimiz şüphelendiğimiz birşey var sonuçta ortada
(964 puan) tarafından
Ne cok seviyorsunuz yoruma atlamayi ama ben boyle diyorum oldumu tamam simdi yazma sinir.oliyorum yorumumin altina soran disinda bisi yazana.
(1,206 puan) tarafından
Bunda sinir olacak ne var günaha girersin diyorum uyarıyorum bunu da kötülük olarak mı algiliyorsunuz insan gibi güzelce anlatarak yazdım. Dini bir konuda kesin bilgin yoksa kesin hüküm fetva VEREMEZSİN....
(964 puan) tarafından
Tmmmmmmmmmmmmmmmmm
0 oy
(724 puan) tarafından

Bence yatak odana koy. Eski halini görseler bile günah bence. Sonuçta kapandın yani :angel:

(2,492 puan) tarafından
Ondan dedim işte ben de. En iyisi çıkarayım başka fotoğraf koyarım
0 oy
tarafından
Doğru değil mis canım kapalı olup da açık fotoğraflarını sergilemek yani eve yabancı biri geldiği zaman sıkıntı çok göz önünde olmayan bir yerde tabiki sergileyebilirsin ama göz önünde olmaması lazimmis 
(2,492 puan) tarafından
İçim rahat etmiyor zaten. Gelen giden olmuyor ama kaldırayım en iyisi. Teşekkürler canım
tarafından
Rica ederim canım

İlgili sorular

+1 oy
9 cevap 486 göst.
15 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Asli_eren_47 (796 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 84 göst.
18 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Emine S (16,293 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 68 göst.
6 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,601 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 150 göst.
29 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Fatma.elifrana (280 puan) tarafından soruldu

384,828 soru

11,511,000 cevap

35,171 kullanıcı

...