0 oy
235 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

ön yargı kadar kötü birşey yok

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından
düzenlendi
Nedense kırıldığımı belli etmiyorum diyen insanlar sürekli bir laf atma peşinde senin için demiyorum gördüğümü diyorum
tarafından
Yok canım üstüme alınmadım rahat olabilirsin Çünkü önyargılı hiçbir zaman olmadım insanlara karşı sürekli insanları dinlerim Ama işte ne var ki bana karşı önyargı yapan ön yargılı olan insanlar var
-Reklam-
0 oy
tarafından
Aynen çok doğru bi söz günümüzdeki insnlr hep ön yargılılar
tarafından
Aynen Çünkü Mesela atıyorum Yaşadığım bir şey de çok canın yanıyor ve o insana Bedel öde diyorsun sen başka biri şahit oluyor ve bu şahitliğin üzerine işte sen böylesin Deyip seni önyargıyla yargılıyor bu çok gerçekten Can yakıcı ve üzücü bir durum Çünkü o insanı önce tanıyıp Ondan sonra yargılamak gerekiyor uzun süre Tabii ki de ya da şöyle bir durum da var 40 yıllık evli insanlar Bir de birbirini tanıyamıyor lar 40 yıl 1 gün değil 10 gün değil 40 yılda tanımıyorlar
0 oy
tarafından
Süper  beğendim 
tarafından
Teşekkür ederim beğendiğin için Çünkü çok doğru bir söz
tarafından
Aynn bazı  insanlar bmm de hayatımı özeniyor ama yerimde olsalar bir gün dayanamazlar kolay değil  herşeyin bedelini ödüyorum
tarafından
Al benden de o kadar benim de çok çevremde var beni çekemeyen kıskanan işte evliliğimi Yaşantımı davranışlarımı Halbuki ben ondan önce çok şeyler yaşadım ve bu ana geldim böyle bir eşe sahip oldum ben önce zorlukları yaşadım ben
tarafından
Bnde hala da zorlukları yaşıyorum ordan oraya hayatım var evet dışardan bakınca ozeniyorlar ama gel yasa diyince yasmaaz kimse esim askeri personel dışardan çok para alıyorlar diyorlar ya onun şartları ni sen de yasa bakalm yaşayan çıkmaz kolay kazanılmiyor paraları eşleri de kolay hayat lari yok tek başına çocuk bakıyorlar
tarafından
Ben sana sadece tek bir şey söyleyebilirim benim oğlum benim hayatımı yaşadı Ben de annemin hayatını yaşadım
0 oy
(2,291 puan) tarafından
On yargili insanlardan uzaklasmak lâzım 
tarafından
Aynen ben de zaten yol veriyorum yani kimseye bir şey demeden cevap vermeden uzaklaşıyorum
(2,291 puan) tarafından
En güzeli canims

İlgili sorular

+1 oy
6 cevap 423 göst.
13 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 573 göst.
0 oy
9 cevap 681 göst.
12 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,280 soru