0 oy
213 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (123 puan) tarafından

Yaklaşık 1 yıldır sürekli bas agrisi var 7 8 aydırda neredeyse hergun ağrıyor norolojiye gitti bugun igneli emr de sol gözünde bi sıkıntı mi var demis doktor bu zamanda kadar fark etmedik aslında astigmat var 5 gun önce göz doktoruna da gitti derce artmış gözlük verdi simdi sağ gözünü kapatınca sol taraf bulanık görüyor diyor.   Emar da çektiler sonuç bayramdan sonra çıkacak demişler . 

İnternet bakıyorum beyin tümörü yazıyor her yerde doktor migren hapi verdi dun sibelium diye öyle nisey mi acaba ya tek gözde bulanik görme neden olur acaba

8 Cevaplar

0 oy
(940 puan) tarafından

Sibelius ben kullandım canım migren için 

Ağır migren hastalarının gözü bulanık görür mesela ben 29 yaşındayım kesinlikle uzağı göremem gözlük kullanıyorum o da ara sıra sevmiyorum gözlüğü sibelium da migren ilacı 
(123 puan) tarafından
Ama esimin bir gözü bulanık görüyor beni bu kötü düşündürüyor
(940 puan) tarafından
Insaallh birşey yoktur canım dua et
(123 puan) tarafından
Bide esimin cok fazla üstüne arttı sanirim migren asama asama ise eger ust seviyede sanırım
(940 puan) tarafından
Canım bildiğin migren hiç korkma
(123 puan) tarafından
Cok teşekkür ederim saolun
-Reklam-
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Canım aynı sorun bende de var esin yine bulanık görüyormuş ben hicbir şekilde görmüyorum kör oluyor 1 gozum digeride puslu görüyor beyin mr çekildim göz doktoruna gittim hicbir şey çıkmadı bende gözlük kullanıyorum nete bakma her belirtiye kanser diyor zaten bir şey çıkmaz inşallah 
(123 puan) tarafından
Emar sonucu falan temiz çıktı deil mi sizin ahh ahh panik atak var bende de ister istemez kafama cok takılıyor ağlıyorum
(3,276 puan) tarafından
Evet canım şükür temiz çıktı ağlama canım geçmiş olsun dua et bol bol ben o halde 2 hastane gezdik serum yapmadılar beyinden göze giden damarlarda bir şey varsa yada beyinde bir şey varsa diye ama şükür bir şey çıkmadı sadece migrenden kaynaklı
(123 puan) tarafından
Ya cok tesekur ederim Allah razı olsun rahatladım gercekten suan icim
(3,276 puan) tarafından
Ne demek canım senden de Allah razı olsun
0 oy
(4,289 puan) tarafından
Benim de beynim de damar yumağı var
(123 puan) tarafından
Nasil oluyor canım belirtileri ne oldu
(4,289 puan) tarafından
Bir gün sag tarafım tamamen uyuştu ellerim sag yanağım şişti 9 gün tedavi oldum işin tedavisi mr tomografi ama şuan başka yerde daha çıktı ilaçlı mr dan korkma daha detaylı bakmak adına yapiyorlar allahin izniyle temiz cikar
(123 puan) tarafından
Colk geçmiş olsun sizede Rabbım sofa versin. Esimin ki ilaçlı mr deil igneli EMG idi basina ensesjn iki tane iğne batirmislar
(4,289 puan) tarafından
Onu hiç cekilmedim canim ben sagolasin Rabbım sifa versin esine de
(123 puan) tarafından
Amiin sifa bekleyen herkese sifa versin insalh
0 oy
tarafından
Canım hemen tümor getirmeyin aklınıza göz numarası büyümüş olabilir başka bişey olabilir bizim alt komşu bir anda iki gözü de kör oldu durup dururken işte çalışırken gözü kararıyo sanmış sonra bi daha açılmadı ameliyat oldu defalarca sebebi de gözün arkasındaki damar yırtılmış ondnamış 
(123 puan) tarafından
Rabbım kimseyi sağlıkla sınamasın gerçekten çok zor dua edin lütfen bi sıkıntı çıkmasın migren e razıyım hap yutar gec3r iğne olur gecer inslah kötü bisey yoktrk
tarafından
İnşallah canım benim içinizi ferah tutun ya Şafi söyleyin
(123 puan) tarafından
Tm canım teşekkürler
0 oy
(68 puan) tarafından

Internete sivilce yaz kanser çıkar bacım en güvenilir kaynak doktordur bu konularda :D göz problemleri baş ağrısı yapıyo malesef Allah şifa versin

(123 puan) tarafından
Migren olabilir demis doktor migren ilacı basladi emar sonucu bayramdan sonra çıkacak ibslah temiz cikar
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Canim internete kalirsa ben simdidye kadar coktan olmustum :) tek gozunde astigmat varsa, dogerini kapayinca bulanik gormesi normal. Alalh korusu tumor olsa o kadar doktordan biriai emin ol farkederdi, helede emardan sonra
(123 puan) tarafından
Bildiğim kadarıyla iki gözünde de var astigmat emar sonucunu bekleyim bayramdan sonra çıkacak inslah
(6,978 puan) tarafından
Allah hayirli sonuclar almanizi nasip etsin canim, sen icini ferah tut, su mubarek gunlerde ALLAH kimseye uzuntu yasatmasin
(123 puan) tarafından
Amiin canım Rabbım herkese sifq versin
0 oy
tarafından
Sana tavsiyem bı göz doktoruna gitsin ve bı damla damlatıp gözün arkasına bakılıyor onu yaptırsın
(123 puan) tarafından
Gitti canim gözlük verdi göz sinirlerine kadar baktılar bisey yok demis

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 267 göst.
4 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ftmkyra (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 160 göst.
4 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 1,059 göst.
4 Mart 2021 Aile kategorisinde Mrvnuraldan (376 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 296 göst.
5 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Aysenurzorlu (341 puan) tarafından soruldu

379,453 soru

11,359,204 cevap

34,836 kullanıcı