+1 oy
476 göst.
Diğer kategorisinde (10,972 puan) tarafından
Konustuk şimdi cok uzuldum. Ben hep sorunlu hastalıklar gecirdim annem her hastalandıgı da yuregi agzına gelir. Dogmusum 20 günlğkken boğmaca olmusum 3 Dr ölür demiş kadın yıkılımıs, 18 yasında kapkaca ugradım yaralandım kalbim durmus gene kadın yıkıldı, 23 yasında lösemi teshisi konuldu şukur onu da atlattım. Şimdi zaten corona dan cok korkuyordu birde covid oldum. Gene yıkıldı. Durmadan arıyor aglıyor. Dakika bası nefesin daralıyor mu diyor. Tekrardan kurban kescem sana diyor. Biz akika kurbanını cok onemseriz cocugu kazadan beladan koruduğuna inanırız. Kadın gene kesip dagıtcam diyor kıyamam. Cok uzuldum haline. Analık fenalık ben kendimden gectim kendikilerimi dusunuyorum o da beni

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından
RABBİM tez zamanda şifa versin inşallah gerçekten öyle kardeşim de lösemi oldu atlattı  şimdi bağışıklık sistemi zayıf hop oturup hop kalkıyor kordona olmasın diye  ben erken doğum yaptım bana çok üzüldü şuan  yeni anneyim diyorum annemi sırtımda taşısam yine Hakkını ödeyemem RABBİM iki cihandada üzmesin annelerimizi cennet onların ayağının altında.. 
(10,972 puan) tarafından
Amin canım allahtan benim atlatalım baya oldu
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ah canım benim Allah şifa versin inşallah okurken yazdıklarını kendi hayatım aklıma geldi şükür ben hastalıkla imtihan olmadım ama annem benim için hep ayrılıklarla imtihan oldu... 

Sanırım sana çok çok çok düşkün Rabbim de sizi sağlıkla imtihan ediyor ki annen belki de daha çok hayır yapsın diye... 

Rabbim annenle muhabbetinizi arttırsın inşallah 
(10,972 puan) tarafından
Amin canım
+1 oy
tarafından
Canim benim saglikli guzel omrun olsun insallah sen kendi elie  uzmuyorsun ki anneni kotu bisey soylemiyosun allahdan gelio  olanlar nakadar annesine kotu konusan degersizlestiren evlatlar var seninki uzmek degil
(10,972 puan) tarafından
Uzuldum haline durmadan arıyor sırtlarım agrıyor ama diyemiyorum ona
0 oy
tarafından
RABBİM tez zamanda şifa versin inşallah gerçekten öyle kardeşim d es
(10,972 puan) tarafından
Sürekli Br halt oluyor hastalanıyorum ben ya. Dogumlarımda hep hastalıkla oldu
0 oy
tarafından
Canım yanlış anlama bişey sormak istiyorum eşinle anlaşamadigini söyledin annende sana bu kadar duskunse annenin yanına gitsene baksana seni nasıl da onemsemis
(10,972 puan) tarafından
Canım gitcek tim Kocam arayıp yalvarmıs anneme gel deme yıkılmasın yuvamız seviyorum ben yapamam demiş.sonunda kızın daha cok uzulecek demiş
0 oy
(10,387 puan) tarafından
Kız bu kadar koyverme kendini bol beslen su iç c vitamini al sen de anasın evladın için de korkma bolca emzirmeye çalış uyurken falan kaptır Allah şifa versin 
(10,972 puan) tarafından
Sagol bacım emzirmeye ugrasıyorum masum emmek istemiyor
(10,387 puan) tarafından
Ateştendir toplar korkma sen sıkıver ağzına onun
(10,972 puan) tarafından
Ah bir emse daha da toparlıcak
0 oy
(48,708 puan) tarafından
bencede kurban kes sende Allah sifa versin. annelik hep o duyguları yogun yasamakmis zaten endise korku uzulme ve bunların hepsini kapsayan sevgi
(10,972 puan) tarafından
Ah onlar olmasa ne bu hayat cekilir ne de onların sevgisi olmasa bu dertler
0 oy
(1,615 puan) tarafından

Rabbim tez zamanda iyi etsin sizi yaa annelik çok başka boşuna annelerimiz anne olunca anlarsın demiyor kıyamam :(<3

(10,972 puan) tarafından
Oyle vallaha bacım

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 152 göst.
19 Haziran 2021 Aile kategorisinde Cnn56 (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 127 göst.
17 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Duruu12 (265 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 799 göst.
8 Şubat 2022 Aile kategorisinde Aysima23 (4 puan) tarafından soruldu