0 oy
445 göst.
Aile kategorisinde (479 puan) tarafından
Kızlar dünden beridir bayram temizliği yapıyorum bugün babam aradı kayınpederim beni gene şikayet ettmiş babam beni arayıp ağzına gelen herşeyi söyledi neymiş gelip benim saçımdan sürükleyerek eve götürürmüş o adamın huzurunu bozmicakmışım ben suçluymuşum ben sabahın köründe kalkıp gidip kahvaltı vericekmişim beni anlamadam dinlemeden yargılıyor anlatıyım inanamıyor neymiş o adam ne isteşe onu yapıcakmışım ben yoruldum artık ağlayarak yazıyorum bunları eşime dedim git konuş diyor ben ne konuşayım me yapıcam artık bilmiyorum nereye kadar böyle devam edicek babamın söyeleidikelri çok zoruma gidiyor çok yıprandım

7 Cevaplar

0 oy
(410 puan) tarafından
Kayinpederinde ondan yuz buluyor ne kotu baban seni onlara hizmet et diyemi vermis
(479 puan) tarafından
Bilmiyorum artık çok yoruldum ne yapıcam bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Baban  seni  çoktan gözden  çıkarmış  böyleleri  baba olmasın  çocuk  yapmasın  yaa  sahip  cıkmicak madem  seni  köle  olarak  mı  göndermiş  dünürüne  
(479 puan) tarafından
Adam ne dese inanıyor yaa bana hiç acımıyor
(5,949 puan) tarafından
K.b canım  ama  senin  baban  baba  değil  insan  kendi  ewladını  ezerse herkes ezer  allhım  hidayet versin
(479 puan) tarafından
Amin babamı hiç aramıyorum konuşmuyorum zaten ama o beni hep ezdiriuor
0 oy
(3,830 puan) tarafından
Ben tek suçlu eşini görüyorum eğer eşin senin yanında olsaydı ne kayınpederin böyle yapabilirdi ne de baban 
(479 puan) tarafından
Zaten eşim eş olsaydı böyle olamzdı git konuş dedim benle bir alakası yok ben niye konuşim
(3,830 puan) tarafından
Karısı değil misin nasıl benle alakası yok diyor ne diye evlenmiş o zaman seni ezdirmek için mi
(479 puan) tarafından
Off bilmiyorum eşim eş olsaydı bu durum böyle olmazdı
0 oy
(280 puan) tarafından
Destek olmayacaksan gölge etme baba de.. Babandan yüz buluodur zaten boşver ikisini de önemseme 
0 oy
tarafından
Kayınpeder o.c

Ne diye ario  anlamadım.  Kocalık yapmaya başladı bu  bunaklar  iyice haaaaa!

Senle mı yasio
(479 puan) tarafından
Ev ayrı ama yemek bir
tarafından
Karisi yok mu
(479 puan) tarafından
Var ama beni gelin getirmiş yaa onun dediği herşey olucak
0 oy
(359 puan) tarafından
Kendini savun canım eğer haklıysan baban bile olsa sana bu şekilde konuşamaz seni dünyaya getirmiş olmaları her istediklerini yapma ağzına geleni söyleme hakkı vermiyor annene de babana da sen tavrını belli et kimsenin seni üzmesine izin verme
(359 puan) tarafından
İşte buna izin verme yani ailen tabiki zor ama mesafe koyacaksın o zaman çocuk değiliz artık sende içine atan bir insansın belliki bundan yüz bulup herkes tepene çıkar saygı kazanılan bişey canım her doğuran anne olmadığı gibi her büyütende baba olmayabiliyor
(479 puan) tarafından
Bilmiyorum demin 183 aradım çok çareszim yani tek sonuç devlette sığnsammı nasıl yapıcam kızımı benden alırlarmı
(359 puan) tarafından
Alamazlar çocuklarınla birlikte korumaya alıyorlar canım koydukları evin adresinide kimseye vermiyorlar sen istemediğin sürece seni bulamaz anca mahkeme velayet falan açar yinede senden alamazlar belirli günler görme izni çıkar büyük ihtimal çalışıp bakarsın evladına bir ömür eziyetle geçirmek zor Allah sabır versin
(479 puan) tarafından
İnşallah canım gururum çok kırıldı kendimi bir hiç gibi hissediyorum
(359 puan) tarafından
Canım öyle hissetmesi gereken sen değilsin bence ama o anlayış olsa seni bu kadar kırmazlardı zaten hayatta herkesin bir sınavı var sen güçlü ol

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 362 göst.
9 Ekim 2021 Aile kategorisinde Elifzi. (479 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 215 göst.
7 Nisan 2022 Diğer kategorisinde S. A. M05 (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 419 göst.
+1 oy
24 cevap 685 göst.
17 Ekim 2021 Aile kategorisinde mutsuzkz (60 puan) tarafından soruldu