0 oy
638 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi
NAPIYONUZ KIZLAR GÜNLER GEÇMEK BİLMİYO ÇOK BUNALDIM BEEE

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Oturuyoruz oyle kiz neden gecmiyoki bence gunler cok cabuk geciyoru aksam nerde oluyor bilemiyorum sen napiyosun yine canin sıķkın qaliba
tarafından
Yok canim sussam benim tepeme cikar apartmana sesimi saliyorum sinirlenince benim gozum hicbisey gormez kendime kac kere zarar vermeye çalıştım aklim basimdan gidiyor artik amma hic bi zaman altda kalmiyorum
tarafından
Aferin sakın demek seni azcık sessiz görse kimbilir neler yapacak vay beee
tarafından
Evet benim sesim cikmasa duzelmiyor benim esimi 1 haftada bir duzene sokmam lazim kavga etmem lazim yoksa kuduruyor eve gec falan geliyor sesim cikmasa anesi bole beni ezer
tarafından
Allah yardımcın olsun çok zor
tarafından
Amin canim sagol inşallah duzelir bir umut
-Reklam-
0 oy
(2,181 puan) tarafından
bendeee cok bunaldimm ama esim soz verdi yarin bi yerlere goturecekmis deneme amacli :)) sen napiyosun bakalim
(2,181 puan) tarafından
yaa kiyamam yaa :/ simdilerde uyuyabildigimiz son vakitler ama uykusuzuz
tarafından
Sanki hep Hamileyim bu çocuk dogmuycakmis gibi doğsa keske daha çok var pehhh 80 gün dile kolay
(2,181 puan) tarafından
yakiniz kiz deme oyle :)) bende diyorum sanki hep hamileymisim gibi geliyo
tarafından
Hani birde bu sezeryan olcak halim hani normal doğum yapsam 87 falan
(2,181 puan) tarafından
henuz tarih belli degil di mi
0 oy
(94 puan) tarafından
Bulantılı bunalımlı kasvetli bi günün sonu işte benim için...
tarafından
Kac aylıksin canim yeniyse biraz olacak yorarda seni bu arada
(94 puan) tarafından
Aynen canım 8+3 ikinci gebelik kızımdada böyle bulantılı halsizdim bi kız daha mı geliyo acaba :)
tarafından
Olabilir neden olmasın allah sağlık versin tatlım benim 27+3 ilk baslarda oluyo malesef canim ben 4 ey cekdim bu illeti ama ara ara kusmadim hic yalnızca bulantı iştahsızlık vardi genelinde
(94 puan) tarafından
Anladım canım senin haftan büyükmüs Rabbim hayırla saglıkla kavustursun yavrularımızla hayırlı geceler
tarafından
Hayırlı geceler allah rahatlik versin
0 oy
tarafından
yemek yedik yorgnmmmm :(( masa beni bekliyor murfk bni bklior .sn neyapiorsun nasılsın?
tarafından
valla ben hafta ilerlemesni yasayamdm maalesef 33+3iken doğum yaptım cnku:) ama anliorm sni insan sisior yatsa dert yatmasa dert
tarafından
Ayyy bana bi bakan diyoki senin neren hamile Napim karnim küçücük yokki hiç mübarek 2 kg almak nedir hem sanki ben sizi inandirmak zorundayım soranlara :)
tarafından
ne sanslsn bsver:) benim de çok yoktu ole ama simdi sdce bi göbek kaldı.s
tarafından
Ne güzel ama zaten ben kg alamam mide küçültme ameliyatlıyım ya ondan dolayı bende en çok bunu merak ediyorum doğana kadar acaba kg değişirmi diye bebek alsında sorun değil gerisi  gidicem ayin 31 de kontrol için cok merak ediyorum kaç kg almış oğlum bakalım ben almasamda olur bebeğim alsında
tarafından
aynen canisi bebegnn alması daha önemli bende diordm hep BN dgl ccgm kilo alsn eşim diyordu yemiorsun az yiorsn fln diye bazen bende benim yiyip sismem değil ccgma kilo yapan şeyler hemen gerekli diye. ben 16kilo aldmdi erken doğum yaptmda daha da sismedm:)
0 oy
tarafından
Bebeleri uyuttum herif düğüne gitti bende yattım yatağa öyle buralarda takılıyorum :) 
tarafından
Ben olsam adamı da gondermezdim :)))
tarafından
Mecbur gitti ya aslında bende göndermiyorum da hem çok yakın arkadaşı hem aynı köylü beraber büyümüşler vs dedim iyi hadi git la goonun ossun:))
tarafından
Hiiii iyi ozaman :)
0 oy
tarafından

Evet yaa sanki hersey insanin üstune geliyor hemn sinirleniyor :angel: insan 

tarafından
Aynne canim cok zor vallh bende bazen artik dayanmiyorum kaynanayla fazla anlasmiyoruz zatn
tarafından
Peki tasinma gibi bişey olamazmı öyle hayat gecmezde ondan dedim yani ben de olsam pek gecinemezdim diye düşünüyorum
tarafından
Bilmiyorum canm iki tane engelli cocukta var babasi hasta anneside yani simdi gel de ayril millet ne der
tarafından
Himmm anladim canim doğru diyosun ozaman olmaz malesef hem vicdanen hem de icin rahat etmez
tarafından
Aynen canm boyle zaten bende dusundum ama olmuyor ama cok zor canm zaten dayanmiyorum
0 oy
(373 puan) tarafından
ayneen ya şu 40 gunden milim oynamiyor
tarafından
Sanki günler geçip doğum olmuycak gibi müge anlı başlasın yemekdeyiz baslasin flimler falan yoksa geçmiyo vakit falan
(373 puan) tarafından
aynen ama ben pek onalrda izlemiyorum kocam sağ solsun
tarafından
Valla kocayı bacayı takmiyom açıyorum onun tv ile alakasi yok hiçç benim 7/24 orda problem yok yani :)
0 oy
(2,840 puan) tarafından
Cokkkk sicakk cokkk yaniyokk izmirde durulmaz terk edicem sonunda buralari
tarafından
Ayyy hamile hamile cekilmez de pofff
(2,840 puan) tarafından
Kiz ben hamile degilim 1 ay oldu dogum yaptim :)
tarafından
Hee daha ne istiyon bende yuvarlanıp duruyom hep 27 deyim henüz ayyý bari şu eylül bi gelse
(2,840 puan) tarafından
Kiz bende sicaklarda hamileydim valla rabbim kurtarsin saglikla gelsin bebisin canm gercekden agirlasinca zor oluyo sicaklarda tavsiyem gece yatmadan ayaklarini sirkeli soguk suya koy inanilmaz rahatlatiyo
tarafından
Bari öyle yapayim yaaa ayy çekilmiyoda uyuyamiyorum ki sabaha kadar döne döne
0 oy
tarafından
Vallaha bende bu gece dogursam diye dua ediyorum öyle 
tarafından
Hahayy senin adam gidicekmi giii o zikkimli mekana naptin :)
tarafından
Gitmez kız onunki lafta stn biliyorum :)
tarafından
Heee iyi madem sık ümmünü giderse acıma valla seni bırakıp nereye gidiyomuş otursun oturduğu yerde
tarafından
Gidemez ztn ben taviz vermem biliyor huyunu deli tarafimj giderse bende giderim gelmemek üzere baştan siktim onun ümüğünü :)
tarafından
Hahayyy tebrik ederim seni :)
0 oy
tarafından

Gececi sabahçı bzşe uyku yok :D

tarafından
Ayyy valla varya hamile olunca günler geçmek bilmiyo neyin nesi bu yada bana öyle geliyo
tarafından
Kız hamiş sen uyu bnaa derlerdi uyumazdım ne güzelmiş deliksiz uyku zorla kendini bbeiş doğunca zombi gibi gezicen evin içinde bizim oğluşla mesai başladı hayatta uyumaz gece oldu ya :D
tarafından
Uyuyabilsem bi dakka beklemem de sabaha kadar koyun sayıyorum bende yinede kâr etmiyo yinede 4leri buluyo :)
tarafından
Doğrusun bnde uyuyamazdım sabaha karşı uyurdum hep :)
tarafından
Çok zor hamilelik psikolojisi doğurdukdan sonraki hangini sayayim
0 oy
(48 puan) tarafından
Nefes almaya calisiyorum yetmiyor uzansam kalbim sıkısıyor otursam uykum var anlamsiz hallerdeyim:)
tarafından
Karman çorman olmuşun sende iyice bende yokda o haller durmadan bu aralar özellikle sabaha kadar uyuyamiyorum uykum var aslinda ama yokk döneleyip duruyom yatakda manda bk gibi

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 82 göst.
5 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Nehirsu (168 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 100 göst.
8 Mart 2024 Aile kategorisinde Etkiye tepki (595 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 481 göst.
0 oy
27 cevap 722 göst.
15 Ocak 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu