0 oy
225 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bizim yol donumumuz ,ben eşime pats yaptım hediye alacaktım elimdeki parayı aldı almadım ,neyse pastayi getirdim keşke bunu. Yerine sütlaç yapaymissin dedi pastayı ufledim yeme gerek yok seni düşününce hata dedim ,neymis karşılığında bişey beklememem içinmiş ondan böyle demiş ,ben hıcgozu yiskekte biri değilim ki ,bı çikolata alsin yıl donumuzuz kutlu olsun desij veya sonra alçam desin yani hatırlasin sadece ,doğum günümdede aynısı oldu ,eskiden hep resim atardı ,ataanmi dedim millete ne bizim kaç yıl olsugumuzdan dedi ,yani zoruma gidiyo. Sevdiğini hiç belli etmek istemiyo ,ot gibiyiz evde zoruma gidiyo ,başkasına gelince ,şefi var onun işi varmış halletto ,annsinin tarlasını sürdü geldi ben en ufak bişey istedtimde yapmaz ,ben zor bişey de istemiyorum ki ,anlamadım gitti bende mi var sevmiyo mu ,millete karşı sevmiyo rolü oynuyo ondan hiç arkadaşlarıyla konuşurken beni önemsemez gibi konusyo anlamqdim

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Aynısından bende de var hele geçen sene doğum günümde bana yaptıkları asla unutmucam 
tarafından
Sen mi ben mi evde hüngür hüngür ağladım
tarafından
Ben de ağladım çok üzülmüştüm yine az kaldı doğum günüme asla bişey beklemiyorum zaten de üzmesin en azından
tarafından
Ben bekledim bundan sonra beklemiycem ruhsuz
tarafından
Vala ruhsuz bazıları gerçekten
-Reklam-
0 oy
tarafından

En kesdirme yol kutlamamak  ben kutlamıyorum hiç 

tarafından
Bundan sonra bende öyle yapcam ama umursamamsi zoruma gidiyo
tarafından
Kızz odungillerden ne anlar ki onlar
tarafından
Sevmediğnden felan değildir inşallah ,ben duruma hep atarım öyle şeyleri onları bile atmiyo oda atardı eskiden ,şimdiki arkadaş çevresi biraz bozuk acaba onlara takıla takıla beni sevmemeye mi başladı veya erkek lik yapıp karımı sevmiyorum ayağına mi yatiyo ki diyorum
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Hep mi öyleydi zamanla mi değişti 
tarafından
Zamanla degisti
(4,661 puan) tarafından
Sende onun gibi davran bir süre
tarafından
Tamam canim
0 oy
tarafından
Beklentini sıfıra indir o zaman daha mutlu olacaksın. Ve kocanda senin bu umursamazlığını görünce adım atmaya çalışacak.

Kendimden örnek vereyim eşim sevgililik nişanlılık evliliğin 3. Yılına kadar bana bir tane bile hediye almışlığı yoktu. Heeep beklenti içindeydim yani sağolsun asla parasız bırakmadı ama bende kendi içinden gelerek alsın istiyordum. Artık ümidi iyice kestim beklentim sıfırın altında sıfır oldu bi baktım eşim sürekli hediyelere boğmaya başladı beni ve alışkanlık oldu bi bakıyorum saat alıyo, başka bi gün güneş gözlüğü, başka bi gün parfüm. Eve geliyo kapıyı açıyorum elinde çiçekler falan adam 3 buçuk yıl evlilikten sonra bi anda değişti. Ve beklenti olmadan alınca daha da bi hoş oluyo :) 
tarafından
Deniycem canım tamam saolasin

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 294 göst.
29 Mart 2024 Aile kategorisinde Selin demirci (2,107 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 228 göst.
21 Mart 2024 Diğer kategorisinde Nejlabebek (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 594 göst.
24 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Ececomez61 (196 puan) tarafından soruldu