0 oy
928 göst.
Aile kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Saat olmuş nerdeyse 11 ne yemek ne su içtim beyfendiyi bekliyorum ne arayan var ne soran geberdimmi öldümmü yok en son ben yazdım ne zaman yatmaya gelcen diye motor aldık babama diyo ya arkadaş 1 aydır motor motor beynim gitti artık her bokuna bu koşuyor ya sen önce evinin işlerini hallet hadi defoldun gittin insan haber verir ben motor almaya gidiyorum babamla geç gelcem der ya ne vicdansız insan bunlar ya hadi sende kafa yok kayinbabamda çok insafsiz ya hiç demiyo kız orda tek başına ben habire bu oğlanı oraya buraya koşturuyorum ya acil bişe olsa ne yapacak demiyo kimse valla tırnağın varsa basini kaşican Allah kimseye muhtaç etmesin çok sinirim bozuldu kalmaya bile gitmem belki ya bune böyle her seferinde aynı şey kopekmiyim ben bu evde

10 Cevaplar

+2 oy
(3,149 puan) tarafından
Kusura bakmada seni bayadir görüyorum neden hep şikayet ediyorsun sanki eşinle göbeğin bir kesilmiş 
(1,449 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Yeşim hanım lütfen bayanı savunmayın  önceki yorumlarını ve özelden atmış olduğunu msjlari bilmiyorsunuz ... kendi durduk yere uğraşıyor...
tarafından
Ne atmışım sana küfürmu ettim senin yaptığın gibi hayatınimi ezikledim kendini burda masum ayağına yatırma beni burda herkes biliyo taniyo sen daha dün geldin geldin geleli ortalığı karıştırmaktan başka bişe yaptığın yok o kadar tepki aldin burdaki kadınlardan bide utanmadan ay bana ayrım yapiyolar diyosun neyine ayrım yapcaz biz senin demekki gördük biseyki hoşlanmadık senden buda zoruna gitti senin şimdi burda ağa paşa olmaya çalışıyorsun salakmi sandın sen burdakileri fikrimizi söylüyoruz ay gruplaşma var ay bana neler neler dediler sanki anana babana laf soyledik haspam
tarafından
Ben senin kaç tane postuna yorum yaptım Allah aşkına bi dün yazdim gözüm seni gormuyo bile o kadar ki umrum değilsin lütfen kendini nimetten sanma
(1,449 puan) tarafından
Konuşma tarzına bak :/ lütfen benimle uğraşmayı bırak ailenle olan problemlerini çöz iyi günler
(3,149 puan) tarafından
Bu nasıl bi üsluptur yaaa birde bayan bir de anne hayret valla
-Reklam-
0 oy
(446 puan) tarafından
Kayın bbanin yanında sole eşine duysun gitme hergun hergund de kaynanan iyiyse ona şole  canm  babası soleyince esinde gidiodr
tarafından
Kaynanamla konuşuyoruz söylüyorum her pazar ariyo hani gelmediniz ya zaten hafta içi gidiyoruz birakta hafta sonu benle vakit gecirsin kaynanam demiş arama onları pazar günleri işleri olur gezmeye giderler bi iki kere aramadı sonra yine başladı
0 oy
tarafından
Ben bişey anlamadım vallaha karışık anlatmışsin eşine mi kızdın kayinbabana mi?
tarafından
Her ikisinede geçen hastanede yatiyodum ya geldi geçmiş olsun dedi geçti eşime diyo motor buldunmu motor almaya gidelim ya beni görmeyemi geldin motor konusmayami
tarafından
Aman bu kayinbabalar böyle benmkide öyle patavatsjz azıcık
0 oy
(2,181 puan) tarafından
kayinbaban anlamaz belki halinden ama esinin bu kadar vurdumduymaz olmasina ne demeli :@  esinle konussana hadi acil bi durum olsaydi nerden bulacaktim ben seni diye.. 
tarafından
Lafa geldimi uçup geliyor hep aynı safsata ben bişe diyince kıçını kaldırmaz millet diyince koşar ailesi diyince koşar bana geldimi yok
0 oy
tarafından
Sacmalama eylem tek başına napcan suyun falan geldiği zaman elin ayağına dolaşcak panik yapacaksın üzme kendini saat kacda olursa olsun git mutlaka annene gidiyon dimi bırak şunu hem sen kendi kendinin doktoru olacaksın koca falan hikaye diyim de sana arkadaş tavsiyesi onların umrunda bile değil zaten erkek milletinin tek bildği şey yatmak uyumak gezmek arkadaş ortamı birde özel iş tamam bi halta yaramazlar zati bazen çok sinir oluyo insan istemsiz ama işde elden bişeyde gelmiyo sıkma canını git sinirine yenilip de evde durma kendini de bebeginide düşün iki canlısin arkadaşım seb 
tarafından
Zoruma gidiyo ya valla artık zoruma gidiyo
tarafından
Canim şu anda doğum yakın ve doğal olarak alıngansın ister istemez üzülüyosun normalde böyle olmuyo insan artık zamanında geldiya bunaliyosun rabbim bi nefesde kurtarsin seni ama dedigim gibi eylem sakin gitmemezlik yapma git tamammı dua oku internetten aç bilmiyosan bile sabır çek böyle sürecek değil geçecek
tarafından
İnşallah canım :(
tarafından
Üzülme geçecek ama sen ofkene yenilme haklısın ama ilk önce sensin unutma sen kendin için yapacaksın sonra evladın bırak sen onu bebeğindee üzülüyo
0 oy
tarafından
Canim esin senin durumunu bilmiyomu kac gun hastenede falan oldun allah korusun bi sey olur kendine soyle kayinbabana falan durumum agir de gitmesin esinde
tarafından
Kiz senin kocan benimki gibi olmaz benimki kardeslerinden babasindan otru kendini oldurur beni zaten onların yaninda hic ediyor onlar haksiz bile olsa bana sus onlar hakli sen kimsin der beni bu gun disari cikaricakti kardesinin isinin arkasiyla gitti gec geldi cikarmadi beni
tarafından
Yok be buda öyle bişe olsa beni savunmaz emin ol
tarafından
Savunmaz canim benim esim anesinin yaninda benle alay kecer beni aşalar sonra anesi gidince yalvarir bana bi daha yapmam affet nasil afedeyimki beni ezdikten sonra esim be benim o arkamda durucagina eziyor beni
tarafından
Öyle kocanın ağzını yirtardim ben
tarafından
Yirtmaktan beter ediyorum amma yine ayni guya beni seviyor amma seven boyle yapmaz kirmaz beni ben zaten o bana seni gece yanimda olasin diye aldim senle onuncin evlendim dediyinde ondan sogudum seviyorum amma bi qarip iste yaklasmak istemiyorum ona
0 oy
tarafından

yaptıkları çok bencilce düşünceszce

tarafından
Hamile olmasam umrum olmaz ama hamileyim
tarafından
senin dglmiydi durumun kritik olan yani skntili hastaneye gtmstn fln ? ve seni o şekilde brkmasi ztn ayri sorun. ama sn yinede sinirlenme kndne bebegne zarar canım benim bsver
0 oy
tarafından
Dusunce olcak can. Bende habersiz seyleri hic sevmem evli adam aksam 6.7 de evde yemeye gelcek bu bende bazen boyle olunca deliriyorum 
tarafından
Yok bari haber versin ya onuda akıl edemiyolarmi
tarafından
Ne yapcan gitmis bidaha yapmasin tatli dille soyle
tarafından
Söyledim canım anlayana işte
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Kayınpederin de mantık olsa zaten seni hamile hamile bu saate kadar tek başına bıraktirmaz di eşinde ne yapsın babasının peşinde işte gerçekten sinir bozucu bir olay Sen yeseydin yemeğini niye bekledin ki gelince yerdi canım
tarafından
Ne bilim canım bekledim işte berabe yeriz diye
0 oy
(4,759 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun canım benim haklısın 
(4,759 puan) tarafından
Keşke böyle yapmasa eşin konuş bu haldeyim seni bekliyorum üzülüp strs oluyorum az kalmış doğuma ne olur ne olmaz yalnız bırakma de canım
tarafından
Söylüyorum babam başımı yedi motor diye sende biliyon dedi bende birdaha biyere gıdince ara dedim
(4,759 puan) tarafından
Haber versin böyle habersiz niye gidiyor merakta bırakıyor kuzum
tarafından
Aynen öyle düşüncesiz
(4,759 puan) tarafından
Kıyamam canım ya üzülme sıkma canını strese girmw bebeğe zarar

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 286 göst.
10 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Rabiaayie (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 52 göst.