0 oy
247 göst.
Diğer kategorisinde (964 puan) tarafından
tarafından kapalı
Ya kizlar su bebek konusunda bisi dedigimiz zaman altina hemen biri o oyle oomaz diyor sinir basiyor kendi gorusum kardeşim kimse karisamaz herhalde sizede sinir basiyomu offf nasil sinir oluyorum boyle giciklara
notu ile kapatıldı: Sinir olacağınız postlari okumayiniz görmezden geliniz

7 Cevaplar

0 oy
(12,263 puan) tarafından
Post kapanır
(10,768 puan) tarafından
Ay kapandı, fato o nasıl kapatma fatoo*yoruma bak :) güldüm valla ya
Kozalak canım nasılsın, keyfin necedir
(964 puan) tarafından
Evet kapandi sorma ama onlara olan olmiyo biz sinir oluyoruz anneligimiz sorgulaniyo
(10,768 puan) tarafından
Anneliğibi sorgulayana çat diye ver cevabını kız. Ben normal bir konuda tersi fikir sunma sandım. Olay nasıl annesine gidiyorsa acımayın
(964 puan) tarafından
Yok canim anneligim sorgulaniyo nasil annesin bebegini korusun senden Allah cok ayip bu durum uzuyo beni cevap veriyorum ama cok saygisizlar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Herkesin kendi fikirleri vardir ama kendine saklamasi lazim yardim isterse karsisindaki yardim eder 
(964 puan) tarafından
Boyle terbiyesiz insanlarin ne isi var ben anlamiyorum zaten
tarafından
Belki sana gore terbiyesizdir ama degildir belki baskalarina gore sen terbiyesizsindir bu boyledir insanlarin fikirleri ayni olamaz zaten
(964 puan) tarafından
Bana goremii peki sen nasil annesin Allah senden bebegini korusun senden dese hiri size yanlismi anlamis olurim gercekten saygisizmidir
tarafından
O tabiki saygisizdir canim haddini bildirmek gerekir oyle kisiye ama konunun kaynagini biilmedigim icin yuzeysel yorum yapmak durumundayim :)
(964 puan) tarafından
Oyle tabikideee canim ama cidden bu durum cok can skici
0 oy
(4,831 puan) tarafından
Değmez ya sinirlenmeye 
(964 puan) tarafından
Hic sormaaa bazen bidr asiyolar terbiyesizlik yapiyolar
(4,831 puan) tarafından
Dengesizler işte
0 oy
(964 puan) tarafından
Uyari veren arkadaşım bi soru soran insan diyorum cevap veriyoruz akip veriyoruz herhalde bu uyari veren kendi direk yazamamis kendide atliyanlardan belli
0 oy
tarafından
Ne oldu ki cnm 
tarafından
Amann boşver verdikleri cevap bzm.istedgmz gbi deglms ya ondan sinir olyrmusuz öyle olsun
tarafından
Bnde ondan biraktm cnm çok arada giriom artık
(964 puan) tarafından
Bide belli kisiler var orda
tarafından
Aynn aynn aynı kişiler hep atarlı öbür kişiler de durun yapamayin diyen .bazen diom ula ne oli burda dağılın dağılın :Den iyisi girmiom bebegn takibine bakiom kaç gün ay omms tmm
(964 puan) tarafından
Ahaha aymrm kuzu:D
0 oy
(2,350 puan) tarafından
Post kapanır bacı sende boşver olabiliyor böyle seyler
(964 puan) tarafından
Aman be bacim kapansin boşver o insanlar gercekten cok terbiyesiz
0 oy
tarafından
Belki yanlış bildiğin birşeyi düzeltmek adına yazıyorlar herşeye bu kadar alinmayin ya 
(964 puan) tarafından
Ben onlara değil terbiyesizlio yapanlara sinir oluyorum bana kalkmis anneligmi sorguliyolar nasıl annesin diye

İlgili sorular

+8 oy
16 cevap 674 göst.
30 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde melikeili (356 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 180 göst.
15 Şubat 2024 Diğer kategorisinde nefestugce.asaf (842 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 365 göst.
19 Kasım 2023 Aile kategorisinde asllyd (403 puan) tarafından soruldu

384,922 soru

11,512,895 cevap