0 oy
218 göst.
Diğer kategorisinde (394 puan) tarafından
Kızım 4 aylık mama veriyorum doğduğundan beridir beni emmedi ama ne zaman ağlasa ağzına biberonu versem aç bile olsa almıyo çok ağlıyo telefondan çizgi film açıyorum o zaman susuyo mamasınıda çok güzel içiyo normalmi?  4 aylık bebek telefondan ne cizgi filmden ne anlar o tuhafıma gidiyo

4 Cevaplar

0 oy
(1,652 puan) tarafından
Ay sakin yapma canm ekran otizmi tetikliyor dikkkatini cekiyor daliyor o yuzden yiyor ekransiz yedir alistirma 
(394 puan) tarafından
Açmadıpım zaman ne mama içiyor ne susuuor aşırı ağlıuo telefonu elime alır almaz susuyo şaşırdım napıcamı bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Off çok zor bi durum benim oğlum da hem beni emmedi hem biberon tutmadı 4. Aydan ek gıdaya başlamak zorunda kaldım. Sakin çizgi film tivi izletme sonradan da otizm oluşabiliyor araştır dikkat et. Belki mamasını sevmedi beya biberonu. Bide mama geç aciktiririr saat tutarak ver aç olsa mutlaka içer 
(394 puan) tarafından
3 4 saatte yada çok ağladığında veririm hiç susmuyoo telefonu elime aldığım gibi daha çizgi film açmadan susuyo açmadığım zamanda kesintisis ağlıyo napıcam ben ya
0 oy
(4,665 puan) tarafından
En basında alıştırmasaydın keşkem çok zararli ya 
(394 puan) tarafından
İnan çok pişmanım ama izlettiğim 3 gün oldu hemen alıştı
(4,665 puan) tarafından
Şimdiler öyle ama ilkler her zaman çok önemli 1.5 yaşındaki kizim hiç istemez mesale oynarken yer eline başka şeyler ver bi kaç gün verme ağlasa bile geç kalmış sayılmazsın
0 oy
(410 puan) tarafından
Valla ben televizyona o kadar karsi degilm super minikler anne sutu ic diye bi sarki var bakin interntrten cok seviuor el saklatiyor hafif oynuyor sizin kontrolunuzde zaten
(394 puan) tarafından
Bende dediğiniz şarkıyı açtım ama dudağını büküp nedense ağlar o şarkıda :)))
(410 puan) tarafından
Aaa ilgisini cekmedi demekki bizim ki kendimz soyleynce bile baslar gulup oynamaya

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 486 göst.
22 Eylül 2019 Diğer kategorisinde BEJNAMIN (732 puan) tarafından soruldu
+3 oy
8 cevap 556 göst.
8 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde ASEL ESRA (1,539 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 223 göst.
5 Şubat 2022 Aile kategorisinde Papatyaaa27 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 83 göst.