0 oy
232 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Hamile kaldiktan  sonra kabizlik sorunu basladi hamileyken lavman ve duphalac ile ciktim 9 ay boyunca

Dogurdum duzelemedim kayisi kaynattim ictim ispanak pişırdim anlik uyi ettiler sonra yine en başa döndüm

Afedersiniz diski hissi gelmiyor gelsede cok az cikiyor

Bende en son care aktara gittim aci cehre macunu verdi 

2 aydir kullaniyorum

Doktorad gttim ilac yazdi fayda etmedi

Şimdi ben naparsam yapaym bagrsaklarim duzelmezmi az once limonlu su ictim kayisi komposto yaptm yine cikamadim 

Yine aci cehre icmek istemiyorum ama baska carende yok:( duzelmezmi artik

Yaklasik 2 yldir bu durumdayim sadece ilac ve aktardaki seylerler cikiyorum

6 Cevaplar

0 oy
(689 puan) tarafından
Suyu bol tuketiyormusun
tarafından
Evet iftardan sonra 2 lt iciyorm
-Reklam-
0 oy
(25 puan) tarafından
Doğadan markasının kaysilisini tüketin birde ılık su ile hurma yiyin 
tarafından
Denedim kayisi caylari fayda etmyo
(25 puan) tarafından
Bizim hasta bi yeğenimiz  var  evet farkli kaysi çayları fayda etmedi ama doğadan markasının kullanınca rahatladı vermeyince tekrar ediyor kabizligi o çayı içince tekrar düzeliyor eger markayi denemelisiniz bi deneyin isterseniz.
tarafından
Tmm alirim cqbm
0 oy
(2,091 puan) tarafından
Canm herşeyi oluruna bırak kafana takma kabızlık sorununu bende çok yaşadım duphalac şurup içtim 2 kutu kayısılı çaylar falan içtim ama onları kullanmadığım zaman tuvalete çıkamıyordum ama bı anda hepsini bırakıp herşeyi doğal haline akışına bırakayım dedim kendi kendime çok şükür düzeldi bir süre sonra sürekli o tür seyler kullandığın için bağırsak hareketlerin bozuluyor düzen kalmıyor en iyisi kendi haline bırak benimkide diyet yaptığım için bozulmuştu 
(2,091 puan) tarafından
Duphalac kullanıyor musun hala
tarafından
Gittim tembellik olabilir dedi hap verdi 1 ay kullandim sonra etki etmeynce braktim
tarafından
Yok canm aci cehre macunu kullandim 2 ay
(2,091 puan) tarafından
Doktora danışmadan kullanma canm öyle şeyler yan etki yapıyor bak alt üst olmuş metabolizman
tarafından
Hic sorma canm doktorada dedim kullandiklarimi ama.bisey demedi neyse artik doğalina birakaym
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Yeşil çay tavsiye ederim eğer hergun alışkanlık hâline getirirsen içmeyi faydası olabilir 
(1,343 puan) tarafından
Ben sabah kahvaltılarda içerim şekersiz tabiki olacak beş yıldır içerim alışkanlık hâline getirdim ve gerçekten sabah akşam çıkarım çok.Güzel düzene soktu inşallah işe yarar
tarafından
Insallah kuzum hangi marka icyosun
(1,343 puan) tarafından
Farketmiyor eşim hangisini alırsa iciyorum bazen lipton bazen bimin a101in yeter ki sade yeşil çay olsun
tarafından
Tmm ramazandan sonra deneym
(1,343 puan) tarafından
İnşallah işe yarar sende de
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Düzenli bir şekilde hergun 2 yemek kaşığı zeytin yağı iç bir ay boyunca bak nasıl düzeliyor Allah'ın izniyle 
tarafından
Saolasin canm
0 oy
tarafından
Acaba bagirsaklarinda yara mi var cnm kuzenimde senin gibiymis yara var demis doktor yememesi gerekenleri söylemiş ve suan daha iyiyim diyor kuzenim ama onda kan da oluyomuş 
tarafından
Kan yok cnm

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 336 göst.
24 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,363 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 27 göst.
15 Mart 2024 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,307 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 293 göst.
25 Şubat 2024 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu