0 oy
265 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ne kullanıyorsunuz güneş lekesi sivilce lekelerine çözüm ariyom ne kullanıyorsunuz leke kremi ?? yüz icin artık yüzüm bebeksi olsn istiyom bıktım valla 

5 Cevaplar

0 oy
(121 puan) tarafından

image

Sana uygun reklam çıktı kiz 
tarafından
Bu ise yariyomu fiyatı ne kadar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kullanan yokmu kızlar ya
(46 puan) tarafından
Ben siberianwelnessin ürünüyle tanıştım ve şuan satışını yapıyorum. Kendimde kullanıyorum 36haftalkk hamileyim ve çok lekelenmem vardı faydasını gördüm
0 oy
(3,836 puan) tarafından
bence biraz pahali olanlar buna çözüm olur. marka bilmiyorum bu konuda malesef. ama şimdiden başla güneş kremi kullanmaya sonrada lekelerin için bakarsın 
(3,836 puan) tarafından
kullandigin halde oluyorsa yatkınlığın var demek ki canim. Lazer gibi çözüm varsa ne güzel valla benim de çok oluyor ya anneminde böyleydi benimde oluyor keşke pambık gibi olsa yüzümüz :)
tarafından
Valla bilmiyom varmı cnm eşim vardır diyo ilerde yaparız diyo özel hastandde filan yaparlar belki. Valla kız bembeyaz pürüzsüz yuze kavussak keşke
tarafından
Sen krem sabun vs kullanmiyonmu leke için
(3,836 puan) tarafından
bi ara yuzum beyazlasin diye almıştım farmasiden sabun tonik falan ama bende uzun soluklu olmuyor bıraktım bende
(46 puan) tarafından
Ben siberianwelnessin ürünüyle tanıştım ve kendimde danışmanlığını yapıyorum. 36haftalik hamileyim aşırı lekelenmem oldu ve ürünler cildime çok iyi geldi. Instagram'da siberianwelnesssongul hesabina bakarsan
0 oy
(270 puan) tarafından
Çocukluğumdan beri en büyük problemim ama sana şunu soyleyim hiç bir çözümü yok en pahalı kremide alsan belki bir miktar etkili olur kesin çözüm yok gençliğimde çok takardım hiç sevmezdim denemediğim şey kalmadı ama baktım olmuyor alıştım onlarla yaşamaya zaten güneşte yeniden çıkıyorlar güneş kremide kullansan çıkıyorlar kışın biraz azalıyor yazın çoğalıyor.Leke silme işlemleri yapıyorlar bı ara onu çok araştırmıştım sonra vazgeçtim.
tarafından
Valla mi napacaz cnm hastanede lazerle filan giderilmezmi çok. Takiyom kafama evlendim kafayı taktım çok bekarken fondöten le kapatirdim çıkardım şimdi hiç birşey surmuyom   daha kötü olmssn diye günes kremi suruyom pek faydası yok sanirim
(270 puan) tarafından
Thulium lazer ile siliniyor araştır internetten ben bı ara takmıştım kafaya ama vazgeçtim.İnanki başka çözüm yok gitmiyorlar biraz solarlar belki ama 10 dk güneşe bakar yeniden firliyorlar ben bıraktım.
tarafından
Anladım canım
(270 puan) tarafından
Bı sürü krem denedim olmadı bitkisel yollar denedim bakla pirinç bı sürü maske olmuyo anam olmuyor kabullendim hassas bır cildimiz var.
0 oy
(46 puan) tarafından
Ben siberianwelnessin ürünüyle tanıştım tavsiye ederim. Kendim de danışmanlığını yapıyorum. 36haftalik hamileyim ve lekelerimde azalma oldu

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 87 göst.
26 Ocak 2022 Aile kategorisinde Nurss (74 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 260 göst.
15 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 165 göst.
17 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 119 göst.

378,426 soru

11,327,373 cevap

34,780 kullanıcı

...