0 oy
124 göst.
Diğer kategorisinde (3,055 puan) tarafından
Kızlar 10 ay 4 günlük diyim baba mama aba edi diyor korktu zaman böyle giiiiii diyor korktunu belli ediyor anne diyince bana baba diyince babasına bakiyor kendi oturuyor emekliyor tutunup kalkıyor destekli yürüyor en ufak kılı bile eliyle tutup inceliyor ama benim aklıma takılıyor taklit vs yapmıyor mesela anne de diyorum yok yada alkış diyorum yapmıyor çok nadir yapıyor biseye hayır dedim zaman birakiyor veya elinde bişey varsa at hadi gidelim diyince bazen atıyor ama her zaman dinlemiyor normal mi sizce

4 Cevaplar

+1 oy
(7,211 puan) tarafından
Kız on aylik bebek daha ne yapsın yakında uzaya mekik gönderecek çocuk sen taklit etmeye takilmissin :) 
(940 puan) tarafından
Aynen gelişimi iyi sadece tekrar etmesi lazım taklitleri
(3,055 puan) tarafından
Valla takıldım ay
-Reklam-
0 oy
(940 puan) tarafından
Devamlı yap canım biz gelirken giderken durduk yere yapadık şuan maşaallah ne yapsak aynısını yapıyor 

Devamlı ders tekrar eder gibi çaba göster bir anda yapmasını bekleme 
(3,055 puan) tarafından
Kız maymun oluyom karşısında
0 oy
tarafından
Normal canim. Her bebegin gelisimi farklı.  Biz de 10 ayligiz dilli duduk gibi. Bu kadari da iyi değil emin ol insan içine çıkaramıyorum çıkarınca da 1,5 yasinda diyoruz.
(940 puan) tarafından
10 aylık dili ney pek anlayamadım
(3,055 puan) tarafından
Bende anlamadım ay
(7,211 puan) tarafından
Gelişimi ilerde demek istemiş herhalde arkadaş çok konuşuyor sanırım bicirik
tarafından
Aynen aslinda ilerde değil sadece cok cenesiz ve kimseye yabancılık cekmiyo bu o kadar büyük bir sorun ki.millete oyun yapiyo ha bire evde herkes onla ilgilendiği için disardada oyle bekliyo . Biri götürse adda diye sesi çıkmaz. Normalde yabancilama ayları cocugun.
(940 puan) tarafından
Yok kiz benim ki yabani gibi ama biz kimseyi görmüyoruz ondan da olabilir
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Sizce kızlar 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 56 göst.
13 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Djdjjdhd (808 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 174 göst.
13 Ocak 2021 Diğer kategorisinde SL (1,012 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 46 göst.
14 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Meleniko (698 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 75 göst.
27 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kubra_87 (452 puan) tarafından soruldu

381,497 soru

11,421,790 cevap

34,978 kullanıcı

...