0 oy
278 göst.
Diğer kategorisinde (11,019 puan) tarafından
Kızlar coronayız hepimiz ilk 3 gün oglum atesliydi gece gündüz uyumadım simdi atesi gecti bende  ok fazla sırt ve bogaz agrısı oldu ama kızımdan asla dinlenemiyorum. Ne yapcam bilemedim sukur onda hiç bir belirti yok ama dinc halim gibi benden herseyi istiyor bes dk uzanamıyorum. Gene sabahın 7 sinde kalktı. Yası 6 bu arada temmuzda 7 olacak. Aynı odadayız bir TV acıp bakmıyor kalktı gı anda beni ve kardesini uyandırana kadar ugrasıyor. Dün cizgi filim izliyordu bes saniye dalmışım cocuk uyuyunca onu görüp hemen gelip dürttü ne oldu dedim sıcradım yok birsey anne uyuyordun uyandırdım diyor. Kendi uyumadıfı surece cocugun garezi var uyuyana. Gündüz de hiç bir daha yatmıyor. Ne yapacagımı sasırdım. Corona atlayanlar nasıl bir agrı oluyor bilir. 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
6 da büyükmüş cnm.Soz dinlemiyor sanırsam.dikkati başka yöne cekebilirsin. Kitap boyama.oyun oynama.
(11,019 puan) tarafından
Yok canım denedim bes dk bırakmıyor beni doktora da götürdüm pedegoga ama o salakta normal diyor. Tabiki ilac kullansın asla istemem cocugum ama baskası ne cektigimi anlamıyor
tarafından
Evde tıkalı enerjisini atması lazım cnm.seni çok iyi anlıyorum yeğenim de aynı öyle.hic durmaz.insanin tepesinden inmez.
(11,019 puan) tarafından
Ya dinlenemiyorum belki dinlenebilseö daha rahat atlatcam ama yok boyle agırlasmazsam sasarım
-Reklam-
0 oy
(11,921 puan) tarafından
Anlat canım yaşı büyük hastayım ve bu kötü bir hastalık dinlenmezsem hastaneye yatmak zorunda kalabilirim ve oyun oynamamız daha uzun süre ertelenebilir de
(11,019 puan) tarafından
Anlatıyorum canın kac kere anlattım yok. Kac kere bak annecim ben dinlenemezsem kötü olabilirim dedim bu ölümcül bir hastalık dedim yok o an kafa sallıyor iki dk sonra baslıyor aglama ya dün 2 saat boyunca bana hediye ver diye agladı. Allah inandırsın diş altlarım cenelerim bile agrıyor. Birde üstüne 4 aylık bebegim var o da corona oldu o yeni yeni iyileşiyor. O uyuyunca bari diyorum yarım saat dinleneyim imkanı yok
(11,921 puan) tarafından
Annene falan gitse diycem taşıyıcı olabilir. Video falan açsan izlemiyor mu oyun falan netten oynasa kız giydirme oyunları falan var ya zordur dinlenme istiyor bünye normalde bile hastayken iyice zor.
(11,019 puan) tarafından
Yok canım diyorum ya dalık sekilde cizgi filim izliyordu bes dk dalmışım anında geldi. Dürttü ne oldu dedim hiç uydun diyor 5 dk ya
0 oy
(2,720 puan) tarafından
Bu cocuklar buyuyoda bizide buyutuyolar bndede var iki tane 5 yasnda 2 yasnda oglan öldürüyolar resmn buyuk iyce simardi laf dinlemiyo kucuk gece uyumuyo sabahin korunde kalkiyoz yorgunlktan yikilcam aynn bizde korona oldk bi yatrip uzandrmiyolardi ha bire biseler istiyolar
(11,019 puan) tarafından
Evet birde sagolsun Kocam getirdi gi yetmiyor bu hastalığı birde yok cay yok ilaç yok yemek 3 ögğn yemeyen adam evde 3 ögün yemeye basladı hani bu allahın cezası corona iştah kesiyordu
(2,720 puan) tarafından
Bizede esim getrdi canm evden cikmayiz yardmci olsn esin yazik ya sanada bnde hic yatamadim hastalik degilde siz oldurrsunz dedim bebeler tepemde puffffff cok sukur gecti ama zor olyo

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 301 göst.
0 oy
3 cevap 216 göst.
+1 oy
18 cevap 632 göst.
11 Haziran 2024 Aile kategorisinde Birhilall (1,289 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 150 göst.
27 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Sblsbl11 (10 puan) tarafından soruldu

396,277 soru