0 oy
398 göst.
Diğer kategorisinde (221 puan) tarafından
Kızlar yeğenim 8 aylık 4 gündür hastaneye gidiyoruz acile devlete ve serum iğne başka bişey yapmadılar kan alın dedik bakın dedik yapmadılar bugün fenalaştı bizi fakülteye sevk ettiler ilaçlar karaciğerine ödem yaptırmış bize bağırıp çağırdılar çocuk ölecekmiş diye sonra o hastaneyi aradılar suçun onlarda oldunu anlayinca ses kestiler sizden ricam Allah iicn dua edin ne olur şuan makinelere bağlı basit bir ateşten geldiği nokta küçücük bedenine sokulan ve karaciğerine zarar veren yanlış ilaç. Şuan samsun fakülte hastanesindeyiz ve sizden yeğenim için dua yasin ne varsa istiyorum dualarınıza bize destek olun vücudu delik deşik tahlil serum derken her yerine makine bağlı bize dualarınıza yardım edin ne olur. İsmi belinay daha küçücük ona dua edin

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah yardımcınız olsun cnm benim umarım hemen iyileşir :(((
(221 puan) tarafından
Allah razı olsun canım çok dua edin bize
tarafından
Allahım inşallah size bağışlar cnm minik meleği. ..dua edecem inşallah bir an önce çıkarsınız hastaneden sagsaglim cnm benim. .:((
(221 puan) tarafından
İnşallah canım insallah
-Reklam-
0 oy
tarafından

o nalet şeref...  kndni doktor diye bir halt sanan aldığı parayı haketmeyp birde rht rht bogazndn geçiren insan bozuntularna hkettklrni yaşatn davacı olun şikayet edin yanlarına kalmasın :((( dualarmz sizinle öylesine canım aciyorki şuan diyecek birşey bulamiorm dualrm o melekle :((

(221 puan) tarafından
Sağol canım uyurken inliyor acidan mahvettiler yavrumuzu :( bize dua edin edinki iyi olsun. Dava edeceğiz zaten
tarafından
olay taze iken edin deliler flnda saklayan ne olur ne olmaz hastane bu herşey beklenir. ben doğum yptfm hastanede yatarken bayann teki başka hastaneden gelms o hastane ise buna bisiler imzalatms kadında okumamış nereden bilsin ole oluck hastane bunu herşeyi kabul ettrms kendi isteğimle ckiorm diye kagit imzaltms meğerse
(221 puan) tarafından
Hersey var elimizde şuan tek düşüncemiz vücudu temizlensin inşallah ilaç verdiler o şey temizlensin diye sabah tahlil vs yapacaklar az bile düşmüş olsa bize umut n eolur dua edin suann onun yanındayım nasıl inliyor uyurken canım gidiyor
0 oy
tarafından
Rabbim safi ismiyle şifa versin yarabim çok üzüldüm 
(221 puan) tarafından
Sağol canım benm
0 oy
(57 puan) tarafından
Rabbim şifa versin minik kuzuya. Minicik bedeniyle nelerle uğraşıyor :( inşallah tez zamanda iyileşir. Yaşadığıniz bütün sıkıntılar geride kalır inşallah.
(221 puan) tarafından
İnşallah canım benim inşallah dua edin cok
0 oy
(1,353 puan) tarafından
Allah yardimciniz olsum canim umarim en kısa sürede sağlığına kavuşur
(221 puan) tarafından
Amin inşallah canım insallah
0 oy
(21 puan) tarafından
Oy kuzum ya kiyamam cok gecmis olsun allahim şafi ismiyle sifa versin insallah allah o hastanenunde ne desem gece gece bilemedim dualarim sizinle cnm 
(221 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim sagolasin
0 oy
(1,933 puan) tarafından

Rabbim şifa versin onun o küçük bedenine inşallah temizlenince okuyacagim belinaya:(

(221 puan) tarafından
Allah razı olsun canım sagolasin
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Allah'ım Belinay a Hızır Aleyhisselam'ın eli değsin tüm vücudunu Şafi isminin hürmetine Fatma anamızın hürmetine peygamber efendimizin hürmetine en kısa sürede hiçbir hastalığı kalmadan evine gelsin Amin amin amin
(221 puan) tarafından
Amiiiinnn Aminn canım Allah razı olsun
(5,938 puan) tarafından
Allah hepimizden razı olsun
0 oy
(4,759 puan) tarafından
Bu nasıl bir ihmal böyle kuzum rabbim yardımcı olur inşallah şifa versin size bağışlasın geçmiş olsun canım benim 
(221 puan) tarafından
Kimsenin umrunda değilki öğrenmişler bir serum takip iğne vurmayı enfeksiyonu varmış vur Allah vur karaciğerin o serumla ödem yapmış miniğim öyle çırpınıyor ki canımız çıkıyor inşallah iyi olur ilaç veriyorlar inşallah değerleri az düşse bile hastanede kalıp ilaçla içi temizlenecek dua edin :(
(4,759 puan) tarafından
Aminnnnnnnnn inşallah tatlım aminnnnnnnnn bebeğim
0 oy
tarafından
Rabbim yar ve yardimciniz olsun inşallah cabuk iylesir
(221 puan) tarafından
Sağol canım benim inşallah
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Allahim safi ismiyle acil sifalar versin insallah :(
(221 puan) tarafından
İnşallah Allah razı olsun canım
(1,567 puan) tarafından
Amin insallah cumlemizdende razi olsun insallah canim
0 oy
tarafından
Aman Allah'ım ya kime guvenecegimizi şaşırdık.. Rabbim kuzuya şifa versin cnm inşallah Allah anasına babasına bağışlasın. Rabbim sağ salim  hastaneden çıkmamızı nasip etsin
(221 puan) tarafından
Amin amin canım
0 oy
(5 puan) tarafından
Rabbim safi ismiyle sifa versin insallah 
(221 puan) tarafından
İnşallah amin canım
0 oy
tarafından
RABBİM yar ve yardımcınız olsun inşallah canım rabbim acil şifalar versin inşallah 
(221 puan) tarafından
Allah razı olsun canım

İlgili bir soru bulunamadı

390,897 soru

11,693,865 cevap

35,569 kullanıcı

...