0 oy
183 göst.
Aile kategorisinde (91 puan) tarafından
Kizlar haziranın 20 doğum olucak sezeryanla haziranın 15 ne kadar evi bosaltmamiz lazımmış ev satıldı nasıl yapicam ben simdi

6 Cevaplar

+1 oy
(427 puan) tarafından
Kaynana gorumce elti baci kim warsa cagircan canm o halde yapamazsin sen tek bsina o yuzden kim gelirse artik zaten o zamana kadr ewin dizilir hersey yerlesmis olur yni senn istedigin kadr nasil olduysa dah snra kendin istegine gore degisirsin olmaz mi?
-Reklam-
+1 oy
(25 puan) tarafından
Kuzm maddiyatın varsa 1,5 milyara kopmple evi toplayan nakliyelr var oyle tut en mantklısı bebeginin senin saglgn onemli
(91 puan) tarafından
Yok canım durumum iyice sıkışık pandemi iş yok düzgün kapanmadayiz zor zamanlar benim eşim sabit gelirli değil hamal tutucam mecbur oda 500 TL arabar var zaten nakliye asla tutamam
(1,048 puan) tarafından
O fiyat olduguna emin misin 3800 fiyat verdiler bize bende hamileydim kendim topladim
+1 oy
(619 puan) tarafından
Canim haziranin 15 ine daha var. Son zamanlara bırakırsan yetişmez malesef. Esinin arkadaslari akrabalar falan gelsin 2 tame de taşımacı tut. Agir Esyalarini tasimacilar digerlerini akrabalarla esin taşısın. Ev tutuldugunda temizlik 1 gün sürer. 1 gunde de tasirlar. Kolilemede tek tek ustunde ne olduğu yazılır odalara ona göre koyulursa bi sekilde yerlesir

Allah yardımcın olsun 
0 oy
(11,506 puan) tarafından

Bende 32 haftalıkken taşındım canım. Evi kendim topladım küçük eşyaları büyükleri zaten eşim halletti. Eve yerleşirken de kayınvalidem geldi yardım etti sağolsun. Yavaştan başla kutulamaya 

(91 puan) tarafından
Ben 38 haftalık oluyorum canım doğuma 6 gün kala ev tasicam
0 oy
tarafından
Allah yardimcin olsun biri gelsin toplasin evini uardim etsin bende karnim burnumda taşındım 
0 oy
(3,821 puan) tarafından
Ben hamileyken tek başıma taşındım 

Kaynanan falan yakınsa onları çağır toplanın zaten gerisi taşıma da 
(91 puan) tarafından
Kimse yok canim kaynanam yasli bayag sadece gelinimiz var toplamada birsey yok ta yerlesmek zor olucak gibi esyalar biranda eve gidiyor ya
(3,821 puan) tarafından
Kuzu ben taşınmadan önce temizlemedim taşındık tan sonra süpürdü sildim yerleştirdim tek zor olan yer mutfak onda da eşin yardım etsin hallolur doğumdan sonra rahatça temizlersin
(91 puan) tarafından
Canim evi tutunca camlari silerim kapilari mutfagi banyoyu felan yerleri oylesine silerim cunku benim 1 hafta bile zamanim kalmiyor dogum icin sezeryanliyim oda oda tasittiricam hepsini bir anda tasittirmam yerlesemem oyle sirayla tasicaklar
(3,821 puan) tarafından
Sen bilirsin kuzum nasıl rahat edersen

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 1,269 göst.
23 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,614 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 88 göst.
7 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Birkoalaannesi (496 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 398 göst.
14 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 1bebe1anne (275 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 167 göst.
14 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 1bebe1anne (275 puan) tarafından soruldu

386,044 soru

11,541,493 cevap

35,216 kullanıcı

...