0 oy
176 göst.
Diğer kategorisinde (795 puan) tarafından

Anneler hayırlı cumalar 14 aylık kızım var az once televizyon ünitesi ne çenesini çarptı ters dönüp düştü çok ağladı görünürde bişey yok ağzını bı sure açmadı ama şu an iyi gibi emiyor eşimi aradım yolda kırık falan olsa çenesinde anlaşılır değil mi doktora goturcem ama icim içimi yiyor  resimdeki sol alt köşeye çarptı 

image

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canim uyutma oyle yapmak lazimmis birde kusmamasi gerekiyormuş 
(795 puan) tarafından
Kusmadı çok şükür canım ama çok korktum kırık falan olsa anlaşılır dimi ya da catlakta
tarafından
Ben hic anlamam gercekden benim aklim cikiyor boyle seyden canim. Bilmiyorum ki ya ama  insallah oyle birsey degildr
(795 puan) tarafından
Bende anlamıyorum eşim de yolda bekliyorum kafayı yicem tutamadım çocuğu yürümeye başladı her yere tırmanıyor ayağı kaydı cenesini vurdu ters döndü iki saniyede
tarafından
Caňim olabilir valla bazeb saniyelik oluyor uzulme. İnsallah birseyi yoktur sanmiyorum
(795 puan) tarafından
İnşallah
-Reklam-
0 oy
(119,287 puan) tarafından
dikkat et uyutma kusarsa acile gotur gozunde kayma olursada gotur
(795 puan) tarafından
Çenesini vurdu canım yine de uyutmym dimi
(119,287 puan) tarafından
en az 2 saat oyala uyutma cok gecmis olsun
(795 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Valla ben böyle düşünce hemen götürüyorum. Belli olmasa bile röntgen filan çeker rahatlarsin. Ben duramam
(795 puan) tarafından
Bende goturcem yine de Allah korusun
0 oy
(699 puan) tarafından
Korkma bisey olmaz inşallah ama Allah esirgesin olsa susmaz diye düşünyrm benim kızım 20 aylık çok düşüyorlar bu zmanlar çok tehlikeli o sivri köşeler için aparatları var bebek koruma araçları içinde hatta bime falan gelmişti orada da gördüm öyle şeyler tak ki sivri yere değerse deler Allah korusun 
(795 puan) tarafından
Çok sağol canım vardı benimde o aparatlardan kızım ısırdı yedi bı ara ondan kaldırdım ama Allah korusun bı baksınlar da acile götüreyim teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 39 göst.
16 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Merirem (2,460 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 127 göst.
16 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 140 göst.
27 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,363 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 135 göst.
1 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Ecem44 (309 puan) tarafından soruldu

379,589 soru

11,363,230 cevap

34,839 kullanıcı

...