0 oy
367 göst.
Diğer kategorisinde (454 puan) tarafından
Bebegim agustos ayinin 5 i 5 ayini tamamliyacak insAllah az once yuz uste koydum 5 santim ilerlemis .sizce bu imeklemekmi ayagiyla ileti atiyo kendini :/

9 Cevaplar

0 oy
(3,542 puan) tarafından
Ağustosun 8 i bizde 5 ayı tamamlayacağız benim kızda kendini ileri atıyor böyle böyle emeklemeye başlayacaklar sıkıntı etme 
(454 puan) tarafından
Aksine seviniyorum boyle seylere:)
(3,542 puan) tarafından
Evin altını üstüne getirecekler kız :D az kaldı
(454 puan) tarafından
Getirsin ona kurban olsun ev ..  yurudugunu gormekbistiyorum nasi bisey anlamadim bu evlat beni benden aliyo buyusunde kirsin sagitsin istiyorum .. :/
(3,542 puan) tarafından
Anne olunca anlarsın diyen anacıklarımız evet anlıyoruz evlat hiç bir şeye değişilmezmiş ben çıldırıyorum kızıma bana bir gülüşü ömrüme ömür katıyor❤☺️
-Reklam-
0 oy
(52 puan) tarafından
Valla canım kızım 10.5 aylık yürüyor önce yürüdü sonra emekledi maşallah kendi kendine yürüyor oturuyor emekliyor 
(454 puan) tarafından
MasAllah canim insAllah benim oglusumda oyle yurur .ben 9 aylik yurumusum :) anasina cekse bari:)
0 oy
(1,204 puan) tarafından
Benim oğlum da 5 aylık yeni yeni sürünüyor  :)  

kızım hiç surunmeden emeklemeden 10 aylıkken yürüdü MAŞALLAH ❤ :)
(454 puan) tarafından
MasAllah xanim kizina ..kiz cocuklari erken yurur erken konusur diye duymusdum ..
(1,204 puan) tarafından
Evet cnm kizim erken konuştu erken yürüdü. Bakalım oğlan  nasıl olacak  ;)
0 oy
(851 puan) tarafından

image

Benim kızım 10 aylık emekliyo koltuğun kenarına tutunup ayağa kalkiyo 

Yaramazlıkta sınır tanımıyoruz ☺☺
(454 puan) tarafından
Oy MasAllah tatliliga bak ay insAllah vakit tez gecerde bende gorurum o gunleri
(851 puan) tarafından
Geçer geçer cnm ben ne zmn doğduda ne zmn emeklemeye başladı anlamadım valla allah hayırlı ömürler nasip etsin bütün meleklerimize❤❤❤❤❤❤
0 oy
tarafından

Benim doğum günüm de 5 agustos:D ama ben 31e giricem :) ayrıca bebeğinin bu dönemleri çok güzel tadını cikar

(454 puan) tarafından
Benim dogum gunum 8 agustos .. dogum gunumu cok seviyorum :)  :D .. bi ay onceden heycanlaniyorum resmen :) cocukca ama agustos ayinda dogan kisilerin cogu boyle bunu ogrendim acaba sende benim gibimisin:)?
tarafından
Canim yaş olmuş 31 neyine heycanlanicam:) şaka bi yana pek heycan olmuyor bende hiç te sevmem ağustos ayını çok sıcak oluyo:(
0 oy
(215 puan) tarafından
Benimkiler hiç emeklemedi direk yürüdü her çocuk emeklemez ki Allah hayırlı ömürler versin inşallah yavrunuza
0 oy
tarafından
11 Aylık olduk henüz yeni emeklemeye başladı ayakta duruyor üç adim atıp düşüyor tutuyorum tabi ki ama bizde henüz bu gelişmeler  mevcut sadece :s
0 oy
tarafından

Benim yigenlerimin ikisi de emeklemeden yürüdüler :D

0 oy
(29 puan) tarafından
Aynıyız canım bende oyun halısına koyuyorum bakıyorum halının dışına çıkmış biraz sürünüyor biraz dönüyor azıcık da gitmeye çalışıyor :)) yorulunca da kızıyor :)) 

İlgili bir soru bulunamadı

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...