0 oy
212 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar kızıma meyveli yoğurt yaptım meyveleri robottan geçirdim yoğurdun içine koydum ama kızım yemedi dökmeye de kıyamadım küçük kavanozlara koyup dolaba koysam da sonra versem olur mu acaba bozulur mu... 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
İçine azda bal koysaydin koymana rağmen yemediyse sen ye ziyan olmsn
tarafından
Yok cnm tadına baktım tadı gayet güzeldi yani dediğim gibi diyette olmasam ben yerdm ama kızım yemedi gerçi bu aralar hiç bişy yemiyor doğru düzgün
(44,800 puan) tarafından
Pekmez koy canim
tarafından
Pekmezi yoğurda falan katıp vermeyin diyorlar o yüzden pekmez koymadım ama tatsız değildi tadı gayet güzldi
(44,800 puan) tarafından
Zararlı olmaz sadece pekmezin faydası olmuyo şekil yine en iyisi tatlandırmak amaç li pekmez
tarafından
Anladım cnm tesekkür ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Olur canim ama 3 gunden fazla bekletme
tarafından
3 gün bile bekletmem yarına kadar idare etse yeterli :-)
tarafından
Ozaman hiç bisey olmaz koy
tarafından
Tamam teşekkür ederim :-)
0 oy
(2,492 puan) tarafından
Ben bazen bir iki tane bebe bisküvisi veya birkaç damla pekmez damlatırım tat versin diye. Pekmezi yoğurt süt türü şeylerle vermeyin diyorlar ama tat verecek kadar olsa yeter. Bal vermem. İki yaşına kadar 
tarafından
Tatsız değildi tadı gayet güzldi ama kızım yemedi işte bu aralar birşy yemiyor sürekli emmek istiyor
(2,492 puan) tarafından
Dönemsel değişimler oluyor. Benim kızda kahvaltı yapmıyor bu ara karıştırıp veriyorum mecbur
tarafından
Evet ya kahvaltı zaten hak getire valla önce ne güzl yiyordu herşeyi şimdi bir kaşık vericem diye yapmadığım şey kalmıyor valla
(2,492 puan) tarafından
Çok normal kızım bir yaşında şuan o da öyle peşinde koşuyorum şimdi
0 oy
tarafından
Sen yeee eksir yaaa ama buzluğa atarsan ağzını şıkkı kapattm bişey olmaz cnm
tarafından
Buzlukta donmaz mı ki kız :-)

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 188 göst.
7 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 155 göst.
24 Nisan 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Nisan KC (4,068 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 53 göst.
31 Aralık 2023 Aile kategorisinde Aynur236 (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 80 göst.
9 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Emine S (16,291 puan) tarafından soruldu

384,726 soru

11,508,350 cevap

35,165 kullanıcı

...