+2 oy
437 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Gerçekten imkanım  olsa beş dakika durmam hiçbirinin yüzüne bakmam içlerinden birisi de çıkmaz iyi olarak iyi olan doktora denk gelen varmı hic kırşehir yada aksaray  devlette iyi bir doktora denk gelen varsa kadın doğumcu yazsın lütfen 

17 Cevaplar

+3 oy
(4,290 puan) tarafından
Devlete de özele de gittim insanın insana olan saygısı varsa devlet veya özel fark etmez kişilik yapısı ile alakalıdır diye düşünüyorum 
(4,290 puan) tarafından
Suan 27 aylik hala vardi tekrar ultrason çektirmek lazim ama virüs sebebi ile gidemedik sukur sana bi olay daha anlatayım dur :D kızım emerken hep üst dudağı içe bakio surterdi baloncuk olurdu ben bunu kafaya baya taktım büyüdükçe baktım dişleri cikti üst dudak bagi var devlete kulak burun boğaz götürdüm 60 yasinda bir doktor kızımın dudak bagi var bakar mısınız dedim dudak değil o dil bagi dedi hayır dudak bagi doktor dedim bakti bakti evet dudak bagi dedi ee napcaz dedim ben hiç kesmedim bilmiyorum.merhaba üniversite götür dedi plastik cerrahi . Tamam dedim gittim plastik cerrahi gencten bi oğlan almks yanina 6 kadar kiz içerisi olmus dugun salonu ne şikayetiniz var dedi bende kızımın dudak bagi var dedim dudak bagi dedi durdu kendi kendine ben bilmiyorum dedi ee napcaz dedim gene başka bi yere sevk etti başlarım dedim bole ise gittim özele kkb ye doktor evet var sen nasıl fark ettin gecen bi hasta geldi 7 yasinda bademcik için annesi o gün öğrendi cocugun da dudak bagi olduğunu dedi doktor bey ben kizimi cok incelerim dedim nerde anormallik var anında tespit eder arastiririm dedim bu da bole bi anım:D
tarafından
Ama gerçekten helal olsun sana kız takdir ettim seni keşke senin kızın olsaydım sen beni suyum azaldı diye bir çare bulurdun ordan oraya ordan oraya yeminle maşallah zekana hayran kaldım:)
(4,290 puan) tarafından
Estağfurullah canım Allah razı olsun güzel dusuncen için suyu azaldıkça havuç suyu içersen iyi geliyor dediler ben hiç yaşamadım ama burda bir cok kisi faydasini gördüğünü solemislerdi canim insallah sana da sifa olur ♥️ ben cok merak eden bir insanım bu bilgi de ne işime yarayacak ki demem öğrenmeye çalışırım illa ki bi yerde karşıma çıkar diye düşünürüm ama cok düşündüğüm için de kafam çok ağrıyor psikolojik olarak çok stresli biti haline getirdi beni
tarafından
Kendi işine yaratacakları araştır o zaman sağlığın için yap bunu :) Evet bol bol icicem havuç ve su inşallah bir hafta da değişir çok tesekur ederim iyi geldin ♥️
(4,290 puan) tarafından
Olur olur sağlıcakla kucağına al canim benim♥️♥️
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Genelleme yapma bence canim ben hep devlete gidiyorum arada curuk cikarlar
tarafından
Kız üçüncü çocuğum bu bana hiç mi iyisi denk gelmez bende genelleme yapma taraftarı değilim ama çok üzülüyorum artık
tarafından
Vallahi 4 taneyi devlette dogurdum hele sonuncuda resmen prenses gibi davrandılar Allah hepsinden razi olsun
tarafından
Bazıları iyi demekki yaa hepsini gezecek bulacam o zaman
tarafından
Valla canim iyiside var kotusude Allah kotusuyle karsilastirmasin
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Valla kadın dogumcu olarak kesinlikle devlettekileri bende beğenmiyorum insanı azarliyorlar canım ama diğer bölümlerdeki Doktorlar iyi 
tarafından
Banada kadın doğumcu gerekiyor işte:(
(1,730 puan) tarafından
Kız yorumlarını okudum suyum azmis yazmışsın benim de öyle suyum azdı canım her gün havuç suyu iç çok faydası oluyor ben her gün havuç suyu içtim düzelmişti canım
tarafından
Aldım bugün iki kilo araya araya zor buldum bir bardak içtim büyük icicem tamam inşallah düzelir yaa yemin ederim daha cinsiyetini bilmiyorum hiçbirşeyin hazır değil erken doğum olur diye çok korkuyorum yatış verdi de yatmadım iki çocuğum var kime bırakayım
(1,730 puan) tarafından
Aman canım herkes farklı dertte işte
0 oy
tarafından
Ankara dayım bir tane ebe ile doktora resmen aşık oldum insan bu kadar mı tatlı olur inşallah doğuma da onlar girer çok tatlı dilli muayene ederken canım rahat ol filan diyor canım yansa özür diliyor bayıldım ben onlara dua ediyorum doğuma onlar girsin diye valla
tarafından
Ay ne güzel kız çok mutlu oldum
0 oy
tarafından
Bna hep iyler geliyo:))ama Kırşehir de değilim:))
tarafından
Senin memlekete götürsünler de doğurup gelim kız:)
tarafından
Aynn gell deki Kocaeli:))
0 oy
tarafından
Yok canım hepsini aynı kefeye koyarsak haksızlik ederiz. Ben özele de gidiyorum devletde. Devletdeki doktorumda iyi ama özeldeki gibi çok zamanı olmuyor. 
tarafından
Haklısın gerçekten biliyorum bende ama işte
tarafından
Internetden araştır öyle git canım mutlaka yorumlar yapıyorlar.
tarafından
Araştırdım gittim:)
tarafından
Hadii yaa :) valla doktor işi şans :)
tarafından
Aynen:)
0 oy
tarafından
Sen gel bursadakileri gör dayak yemeden çıkınca şükrediyorsun devlette az yani ılımlı doktor sayisi
tarafından
Vallahi öyle kız geç yat kalk tamam git soru sorma sakın sessizce gir çabucak çık
tarafından
Yok ben dün zor bela sordum da cinsiyeti gördüğü halde söylemedi  yani goruyon neden demiyon yemin mi ettiler devlettekiler cinsiyet soylemicez diye
tarafından
Kız bak benim bir oğlum bir kızım var önünde ki bilgisayarda bu bilgilere sahip lakin yinede söylemedi hani desenki kızı söylemiyorlar ben zaten kız istiyom ikiside var
tarafından
Allah gönlüne göre sağlıklı evlat versin doktorlari da hem aratmasin hem ellerine düşürmesin
tarafından
Amin canım
0 oy
(280 puan) tarafından
Bulundugun illerde bilemiorum ama benim gorduklerim insanliktan nasibini almamislar maalesef
tarafından
Yok gerçekten okuyup bir halt olmak değil önemli olan bi görsen  varya nasıl yüksekten baktıklarını hicbir faydası yok ken
(280 puan) tarafından
Biliorm maalesef onlar yüzünden her ay 2 saatlik yol gidiorm Allah islah etsin ne denir ki
0 oy
(359 puan) tarafından
Canım maalesef devlet hastahanelerinde daha çok karşılaşıyor böyle durumlarla neden niye bilmiyorum kimseyi yargılamak ta istemem senelerdir özeled2 gittim devletede gittim hiç devlet hastahanesi de güzel muamele gördüğümü hatırlamam başından atmaya çalışır gibi cvp verirler soru sormaya çekinir hale geliyorsun sonrada gitmek istemiyorsun bir daha herkes işini severek yapmalı bence tabiki insanlar bunalıyorlardır belki onlara saygısızlık yapan hastalar oluyordur ama acısını nazik saygılı hastalardan çıkarmamak lazım
tarafından
Kız bana güler yüzlü bakmasamda olur benindetayli bakıyorum diye kandırıp normal bakmış detaylı sonucu diye açıklama yaptığı kağıda başka doktor baktı bunda sadece suyun falan yazıyor dedi sen detayliya girmemissi n yani o derece bak yemin ederim
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Havuç suyu çok içme şekerin yükselir. Bol su da fayda etmiyor benmde 33 te bitti erken doğum yaptım. Fayda etmiyor ağızdan alınan bisi
(6,859 puan) tarafından
Turnusol kağıdı al eczaneden. Benim de azdı 1 gün olmadan belirtisiz bitti Cnm.
tarafından
O ne kız ne bitti bir gün olmadan
(6,859 puan) tarafından
Suyum bitti. Ped takip üstüne koycan kağıt parcasi parmak kadar renk degisir ise suyundur. Çarşamba kontrole gittim Perşembe koydum suyum gelmedi belirtisizdi DRM resim attım gel dedi bitmiş suyum sözde 1 haftaya kontrole gel demişti acil sezaryen oldum Perşembe yattim cuma sezaryen oldum
tarafından
Kaç haftalikti benimki daha 26
(6,859 puan) tarafından
33 te yazmistim
0 oy
tarafından
Ay sen kirseeer dedin canımı yedim yausuklu bir doktora denk geldiydim:))
tarafından
Adı ne kız:))) hele de bana
tarafından
Hadi kız yaz artık kim o yakışıklı doktor:)
tarafından
Meltem toprağım isini gücünü bırak da hele bi yaz git kız çatladım:)
tarafından
Valla adını bilmiyomdokuz  sene önce kız :))
tarafından
Tamam canım
0 oy
(4,061 puan) tarafından
VLla bacım bizim burda hada hiç kötü doktora denk gelemedim sanki beni bilir gibi çok güzel güler yüzlü hepsi ama insana göre muamele yapılıyor bunu öğrendim aynı dokta gittim arkadaşım var o biraz suratsiz ona hiç hoş davranmamis doktorum bana melek gibi gırgır şamata ismini bilir numarası bile var Bi çok doktorun yani devlet olmasına rağmen hepsi bir olmuyor ben güler yüzlü olunca hepsi güler yüzlü çok şükür 
tarafından
Güldüğümü göremiyor ki maskeden konuşsa benle bende konuşkan biriyimdir
(4,061 puan) tarafından
Doğrudur canım biz hala görüşürüz Bi sorun olduğunda arıyorum falan güzel yanı şanslıyım
0 oy
(392 puan) tarafından
36.haftama girdim ilk kez devlete gittim aksaray araştırmaya ne yüzüme baktı ne anlattıklarımı dinledi ilaçlarım bitti diyorum kullanıcakmıyım idrar kültürü ver dedi kültür için laboratuvara indim yanlış kap vermişler üç gün sonra sonuç için yüz kere arıyorum iptal olmuş yanlış kap kullanılmış diyorlar doktor dedi her hafta nst ye geleceksin diyorum randevu alacakmıyım alacaksın diyor ama randevu listesi kapalı otuz kişiye gittim her biri başka kafada cevap veriyor haftaya nasıl gelicem randevu alamıyorum dedim suratıma boş boş bakıp cevap vermiyor alttan muayene etti iki kişi birden izliyorlar örtü falan yok doktor direk eldivenle sert bi şekilde on karış suratla bakıp dönüp gidiyor çıldırttılar resmen sınandım sinirden ağlayarak geldim ve tahlilim iptal edilmiş kötü birşey varsa kimsenin umurunda değil asla devlete gitme imkanın varsa özele git derim 
0 oy
(3,205 puan) tarafından
Benim doktorum çok şeker sempatik  :) devlette
tarafından
Maşallah kız darisi  bana üçüncü çocuğum bunyende bana denk gelsin:)
(3,205 puan) tarafından
Amin canım insaAllah:)
0 oy
(91 puan) tarafından
Ben hep devlete gidiyorum cok sukur hepsi iyi cikti
0 oy
(220 puan) tarafından
Maalesef Türkiyedeki özel devlet farketmeksizin kadın doğum doktorlarının çoğu öyle. İnsanı kadın olduğundan utandırmaya çalışır gibiler. Aşağılayıcı tavırlar falan.
tarafından
Tüpümü bağlayım desem yaşın küçük derler ama
(220 puan) tarafından
Evet derler :) 30a yaklaştıysan evlen bile diyorlar :D sanki herkes çocuk doğurmak zorundaymış gibi.
0 oy
(6,671 puan) tarafından
O yüzden imkanın varsa özele gidiceksin cnm paranla bile olsa iyi muamele girmek hele hamisken çok önemli
tarafından
Evet gitmedim eşime parasını ben vercem götür dedim:))ille gidecem dedim :)
(119 puan) tarafından
prasnı sen verdkten sonra eşne ne grek var bin git bnce :D
tarafından
Onsuz gidemem ki :) ehliyet
(6,671 puan) tarafından
Yememiş içmemiş kadının yorumlarını takip etmişsin helal olsun esrarengiz
tarafından
Valla bi an kocam sandım:)

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 88 göst.
7 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gamzeeee66 (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 202 göst.
29 Mart 2021 Diğer kategorisinde Annesininkizi (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 169 göst.
25 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,452 soru

11,390,966 cevap

34,899 kullanıcı

...