0 oy
307 göst.
Diğer kategorisinde (1,787 puan) tarafından
Eşim vardiyalı çalışıyor bu gece yok üst komşum var yıllardır biliriz birbirimizi gider geliriz oğlum ordaydi çocuklarıyla oynuyordu bende onu çağırırken komşumun kızı dedi ki abla babam seni yemeğe çağırıyor gelsin iftarı beraber yapalım dedi bende eşim olmadığı için hiç gitmek istemedim yemeği hazırladım teşekkür ederim gelmiyim şimdi dedim ordan karısı seslendi çorban varsa al gel diye bende yok valla çorba yapmadım tekim diye ufak biseyler hazırladım dedim bugünlük kalsın yemeklerin hazır zaten dedim. Ama içime de dert oldu reddettim diye. Bu arada eşim komşunun kocası evdeyken gitmemi asla istemiyor birazda o yüzden gitmek istemedim yoksa kendimi rahatsız hissederdim. Yanlış mı yaptım reddederek

16 Cevaplar

+1 oy
(119,112 puan) tarafından
en iyisini yaptin
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Kesinlikle doğru yaptın.
0 oy
tarafından
Doğru olanı yaptın ben de gitmezdim 
(1,787 puan) tarafından
Oh yaa valla dert oldu içime birinden onay almam gerekiyodu sağol .d
tarafından
Ben de gitmek istemem eşim yokken eşim de kızar zaten
0 oy
(7,174 puan) tarafından
En doğru olanı yapmışsın bende olsam gitmezdim
(1,787 puan) tarafından
Yani kocam yokken ne işim var adamla aynı sofrada hiç sevmem
0 oy
tarafından
Esinin rahatsız oldugu birseyi yapma canim iyi etmişsin hem
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Tabi ki en dogrusunu yapmissin, esin olmadan erkekli evde isin yok bence. Ustelik esinin rizasi yoksa hic dusunme bile. 
0 oy
(928 puan) tarafından
İyi ki gitmemissin bide babam çağırıyor diyince şaşırdım ne alaka iyiki yapmissin
(1,787 puan) tarafından
Evet genelde adam çağırıyor zaten bende şaşırıyorum ama rahat demekki anlamadım
0 oy
tarafından
Yooo canım benim doğrusunu yapmışsın ayıp olmaz komşun da anlar zaten düşünme bu kadar 
(1,787 puan) tarafından
İnşallah anlar
0 oy
tarafından
Canım eşin rahatsız oluyorsa adamın hareketlerinden falan hoşlanmamış olabilir en iyisini yapmışsın eşinin evde olduğu gün tatlı yapar bir tabakla goturursun kalp kırmak istemiyorsun anladığım kadarıyla özür mahiyetinde olmuş olur hem ( gerçi özür dileyecek bir şeyinde yok ama için rahat etsin maksat :)) 
(1,787 puan) tarafından
Aynen öyle yaparım
0 oy
(69 puan) tarafından
Bence dogru yapmiş sın eşinde dogru söylemiş evde erkek varken ben karşıyım  çünkü ortam o kadar kötü ki gerek yok
0 oy
(280 puan) tarafından
Cok iyi yapmissin bide babam çağırıo ne demek 
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Ben olsam ben de gitmezdim
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Doğru yapmışsın  canım  birde  adam  çağırmış yani 
0 oy
(140 puan) tarafından
Canım ben olsam bende öyle yapardım eşim olmadığı zaman gitmem 
0 oy
(5,721 puan) tarafından

Eşiniz onaylamiyorsa gitmemen iyi olmuş adamlar bizim goremedigimiz şeyleri goruyorlar:D

(1,787 puan) tarafından
Nası yani kizzzz
(5,721 puan) tarafından
Alt komşumuz vardı hep gidiyordum kız gelmiyordu esim çok kızıyordu bana diye bende eşime işte hamileliği zor geçti bişey yok neden kızıyorsun derm.ben kotu oldum sonra eşim dedi dinlemedm

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 154 göst.
29 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Eda nur (1,464 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 198 göst.
12 Ekim 2022 Diğer kategorisinde filizzz (227 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 507 göst.
13 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Eda nur (1,464 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 148 göst.
24 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu

378,149 soru

11,318,055 cevap

34,764 kullanıcı

...