+1 oy
174 göst.
Aile kategorisinde (13 puan) tarafından
Merhaba hanimlar dogum yapali 10 gun olucak iki yasindada bi kizim var bebek belirli saatlerde surekli agliyor bir yandan o bir yandan diger cocugum yetisemiyorum surekli agliyorum kizimla ilgilenemiyorum diye icim cok huzursuz bebek drmuyo agliyo diye bnde agliyorum gun sayiyorum resmn hmn gcsin zaman diye sabir diliyorum Rabbimden bnm gibi zorluk ceken oldumu ne yaptiniz yardim edin guzel motive edici sozlerinize ihtiyacim var cok kotuyum gercekten

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben tekle baş edemiyom benimki de 28 aylık tam bir fırlama bu durumları yaşayacağımı az çok tahmin ettiğim için 2. Yi yapmiyom Allah kolaylık versin bacım zor
-Reklam-
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Yardimci olacak kimsem yok mu canim zor valla benim kziim 9 aylikti digeride karnimda 5 aylik ti cok zorlandim dogurdum kaynanamlar sagolsun yardimci oldular ama tek kalinca cok zorlaniyodum agliyodum senin gibi .Allah sabir vrsin .Şöyle düsun cocuklar hic bi zman ayni yasta kalmiyolar illaki buyuyecekler ben kendimi oyle avutuyodum :)
0 oy
(79 puan) tarafından
Tam beniim durumum. Oğlum kolikti akşam 6 da başlar ağlamaya taki gece 2 3, gbi ancak uyurdu. Kızım da küçük 2 yaş yemeği uykusu tüm düzeni bozulmuştu destek olacak kimse yoktu eşim akşamları ancak biraz yardım ederdi ama oda yorgun argıan geliyordu. Günler hemen geçsin hemen 5 6 aylık olsun derdim. Çok şükür şimdi bugün e.. Bugün 6 aylık oldu düzeni oturmuş aynı saatinde uyuyor ağlaması sadece acıkınca uykusu gelince..akşama kadar seni verene kurban olurum diyorum :)). Bol bol ya ŞAFİ oku üstüne Ayteel kürsü oku gerçekten faydası var.. Günler su gibi geçiyor bi bakmışsın büyümüş.. 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 140 göst.
11 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Busra2345 (176 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 100 göst.
1 Ekim 2022 Diğer kategorisinde denizimsi (6,333 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 512 göst.
15 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Kizlarimmmm21 (1,313 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 547 göst.