0 oy
354 göst.
Diğer kategorisinde (52 puan) tarafından
Selam kizlar.doguma 18 gun kaldi.ben ozel hastahane istiyorum.kayinvalidem ozel istemiyor.para sikintisindan.ama benim 9 ay hep yanina gitdiyim dokdor ozelde dogum yapidiriyorr.napayim kendi doktorumu birakib bilmediyim doktorami gideyim dogum icin?Dogum heyecani bi yandan hastahane heyecani bi yandan.cok sıkılıyorum.ve cok korkuyorum....(

12 Cevaplar

0 oy
(2,321 puan) tarafından
Sen nerde istiyorsan orda yap bu ona karışmamstı bu Kaynanalar 
-Reklam-
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Ona neymiş bacım istediğin hastanede yaparsın doğumunu kocana soylede vazifesini yapıp uyarsın annesini
0 oy
tarafından
Sanki doğumu o yapacak onane be
(52 puan) tarafından
Para ondan cikiyor.o yuzden
0 oy
tarafından
Bunu eşin ile sen bilirsin onun ne dediğinin önemi yok 
(52 puan) tarafından
Para ondan cikiyor canim.
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Birlik mi yasiyorsunuz anlamadim
(52 puan) tarafından
Evet canim birlikdeyiz malesefki
0 oy
tarafından
Eşinin bu konuda düşüncesi ne? Kaynana birak istediğini düşünsün onemli olan sen ve eşinin kararı. O kadar kontrole gitmişsin doktoruna güveniyorsun değiştirme. 
(52 puan) tarafından
Esim evlediyimiz zaman biraz borclandi.simdi butun parasi borca gidiyor.dogum parasida kaynanadan cikdigi icin kendisi dovlet hastahanesi seciyor
tarafından
Hmm zor bir durum valla. Peki hamileyken devlet hastanesine kontrole hic gittin mj.
0 oy
(10,775 puan) tarafından
Söyle kaynanalar bir gecede geberse keske burada okuduk a sinirim kalkıyor. Benimde alt katı da bir teyze var bir ara gelip gidip evime karısmaya calısıyordu huy işte bir daha kapıyı acmayıverdim. 
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Eee sen niye her isine kaynanani karistiriyosun?Ben burda yapcam bitti sacindan tutup baska hastaneye mi goturcek
tarafından
Eyer esin senden yana diyilse ne istiyorlar yapiyorlar.benim oglum oldu esim benim helalliyim olmadan istemedyim sirf anne babasinin birde amcasinin esinin dediyi ismi yazdirmis.babasinin ismide murvet.bana sormadan.hemde ben nasil zor hamilelik gecirdim.es burda onemli.esimin bana soylediyi sen kimsin.ben cocugun annesiyim.asil amcan ve karisi kimki onun istediyi ismi koymussun gidib yazdirmis bana demefen.bazan kadinda caresiz kaliyor
(6,203 puan) tarafından
Valla gider sikayet eder ismi degistirir zor bir sey degil
tarafından
Yapamaz annesinden korkuyor.bende 3 cocukla bosanamam.katlanmak zorundayim.onca isim varkenkac isim beyenmisdim.bunlarin yapacaklarinda haberim yokmus.murvet isme bak ya su devirde cocuga su isim veriliri.kim soruyor utaniyorum
(52 puan) tarafından
Esim evlenince biraz borclandi.o yuzden kaynanadan cikiyor dogum param.oda kendi dediyi hastahaneni istiyor
tarafından
Allah komeyin olsun.herenin bir derdi var.yoldasin senden terefdise istediyin hastaneni seç.kendini ezdirme benim gibi.
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Kız seninki doğuma karisiyo benimki daha 9 aylık kaynanam çocuğun şimdiden mesleğini seçti :))
(52 puan) tarafından
O zaman ben sukur edeyyim))
0 oy
tarafından
Ayni evdemi kaliyorsunuz canim  
(52 puan) tarafından
Evet canim
tarafından
Normaldede karisiyorlar bide ayni evde oluncaa...  esinle konus canim onemli olan senin istedigin
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Salam canim necesen ?haralardasan?
(52 puan) tarafından
Men buralarda ama sen yoxsan))
(6,681 puan) tarafından
He canim rayona getmisdim gire bilmirdim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 125 göst.
15 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Bsrst (278 puan) tarafından soruldu
0 oy