0 oy
202 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar beylikduzundeki evler niye ucuz esim ordan ev alalim diyor ama 190milyara luks evler var internette niye bu evler bu kadar ucuz onu anlamadim beylik duzu cumhuriyet mahallesinde

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kesin birşey vardır :D
tarafından
Valla teyzem falan hwrkes dedi kesin bisey var diye ya bide evin ici falan villa
-Reklam-
0 oy
(4,152 puan) tarafından
190 a rv mi kalmis cok iyiii
tarafından
Bende sasirdim cnm ama guvenemedim
(4,152 puan) tarafından
Guvenme bencede vardir bi halti.
0 oy
(119,340 puan) tarafından
vardir bi pohluk 
tarafından
Bende oyle diyom kanka yoksa bu devirde 190a saray ev mi var
0 oy
(5,721 puan) tarafından
K.ıçı kırık catalcada bile 400den başlıyor bilemedim bacım
tarafından
He kiz benim kici kirik bodrum 275bide o villa daire mi 150 olacak
(5,721 puan) tarafından
Ben catalcada oturuyorum karsmdaki dailer 450bin TLden başlıyor falan 3 + 1normal. yani ne deniz var ne alışveriş merkezi var cok pahalı
tarafından
Kiz havuzlu siteli bu ev tokili diyecemde toki bile bu kadar ucuz degil
(5,721 puan) tarafından
Doğrudur kuzum hayat çok pahalı yaa güvende olmuyor insanlara
0 oy
tarafından
Beylikduxunde otruyrum kiralar bile bukadr yuksekken 190 ev cok cok zor müşteri çekmek için onlqr 
tarafından
Kiz bende sasirdim esim bak dedi baktim annemlwr falan herkes dedi icinde bi bokluk vardir diye
0 oy
tarafından

Evet baya ucuzmuş. Merak ettim baktım

tarafından
En güzelini düşünmüşsün cnm
tarafından
Sen napiyorsun bebisin nasil saglikla insallah en kisa zamanda alirsin kucagina canim❤
tarafından
Teşekkür ederim cnm.  Allah razı olsun inşallah. Geri sayım başladı. Uygulamaya göre 99 ama biz o kadar beklemeyiz ❤️❤️❤️❤️.   Sen nasılsın
tarafından
Sagol canim bende iyiyim cok sukur saglikla insallah alirsin kucagina bebisini❤❤
tarafından
Amin inşallah canım Allah razı olsun ❤️❤️
0 oy
(608 puan) tarafından
Deprem bölgesi oldugu için ucuz canım
tarafından
Evet canim cok sukur vazgectik
0 oy
(57 puan) tarafından
Biz yeni ev aldık 1.beylikdüzü deprem bölgesi 2.internetteki yalan söylüyor biz sahibinden .com var ordan baktık adamla görüştük 200.000 diye gidiyon diyor suyu var borcu var felan başka evler gösteriyor ve çok pahalı evler 
tarafından
Cok sukur vazgectik ya bide dolandirilsaydik tek umidimiz o paraydi oda gitseydi kalacaktik ortada bende diyom nasil olurda bu ev o kadar para olur
0 oy
(57 puan) tarafından
Sahte ev atıyorlar internetten baktığınla gittiğin aynı değil 
tarafından
Evet canim zaten belli fiyatindan 150bine imkani yok saray gibi ev olmasinin
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Beylikdüzü avcılar büyükçekmece esenyurt gibi yerler deprem bölgesi oldugu için ucuz canım genelde hep o taraflarda böyledir evler. Benim arkadaşım 130 bine mis gibi daire aldı 3 sene önce yayla gibi ev esenyurtte. Ama nefret ettiğim biyerdir esenyurt şahsen 50 bine ev verseler oturmayı tercih etmem öyle bir yerde
tarafından
Kiz vazgectik valla mesajlarinizi esime soyledim dedim sakin alma dolandiricilar diye vazgecti yoksa dolandiriliyorduk iyiki varsiniz❤
0 oy
tarafından
Ben esenyurtda oturuyorum burada evler 400 bin tl :) o 190 bin tl şöyle oluyor iskani yok yada o fiyatta koyup müsteri cekiyorlar. Sende emlakciya gittiginde o evin satildigini sana daha yüksek bir fiyatli ev gösteriyorlar :) cok satilik ev aradim bu konuda uzman oldum valla :)
tarafından
Cok saolun canim valla esim yuzunden dolandiriliyorduk sonradan fark ettik iyiki size sordum esimi aradim soyledim mesajlarinizi oda onandi vszgectu
tarafından
Rica ederim iyi ki sormuşsun. Beylikdüzünde evler çok pahali. Her emlakciya güvenmeyin sahibinden.com bakinca dolandirici olduklari cok belli. Bir de sana şunu diyim emlakciya giderseniz eger size evi göstermeden sözleşme imzalatmak isterlerse anında kacın. Cünkü o evi mecbur size aldırıyorlar dikkat olun
0 oy
(143 puan) tarafından
Bende o taraftan alıcaktım 125 TL 6 ay önce buldum aradı. Dogru dedi ama babam araştır Dı beylikdüzü diye çingenelerin olduğu yermiş ondan Ucuz dere yatagı bide saglam değil ondan ucuz daha sonra Toryum tarafında buldum aradık gelin dediler biz evin oraya gelelim dedik olmaz biz götürcez filan diye dolandırıcı çıktı. Yani dikkat edin esenyurt avcılar evler ucuz diyorlar ama arkadaşım 300 bine zor buldu akçaburgazdan
tarafından
Kiz folandiricilar benim bodrum 267 milyara gitti o evler nasil 150milyar bide kici kirik bodrum aman aman bi evde degil evim
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Çünkü beylikdüzü diye yaziyorlar ama beylikdüzü değil esenyurt tarafları oluyor ve fiyatlarda doğru değil biz çok araştırmıştık oralardan çoğu şişirme ilanlar ve beylikdüzü yazmasına bakma 
tarafından
Kiz sorma bizde bi an inandik meger dolandiricilarmis ordaki evler cok luks hayatta o fiyat olamaz esime dedim ama dinlemedi cok sukur oda inandi
(1,343 puan) tarafından
Yok canım nerde öyle inanmayın iyi bir emlakçıya gidin niyetiniz varsa
tarafından
Yok canim ben memlekette almayi dusunuyorum esim istanbulda alalim dedi ama vazgectim kiraya gidecem memlekette alacagimiz evide kiraya verecez
(1,343 puan) tarafından
Hayırlısı olsun inşallah bulursunuz
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Müşteri çekmek için yapıyorlar canım en pahalı semtlerden biri orası yani o fiyata imkansız inanma bence 
tarafından
Kiz nerdryse dolandiriliyorduk iyiki size sordum dun esime dedim vazgectik
(1,016 puan) tarafından
Kız cidden diyorum güvenme valla ya , biz de emlakciya gitmiştik ev bakmak için fiyatı ucuz tuttular tabi dediler sizin adınıza kredi çekelim bizde bilgilerimizi verdik işlemler için sonra tabi kredi çekilmedi ama evrak imzalamıştık formalitadan dediler sonra bizi mahkemeye vermişler yani kimseye güven olmuyor asla biseyi kesin kendi üstüne almadan imza atmamak para vermemek gerek yani

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 75 göst.
17 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Cihangirnur (1,579 puan) tarafından soruldu

380,080 soru

11,378,067 cevap

34,863 kullanıcı

...