0 oy
237 göst.
Aile kategorisinde (116 puan) tarafından
Kızlar benim oğlan gece 1 olunca basloyor bağırıp çağırmak ara saat 4-5 e kdr uyku yok . Yok mu bı çay May yaa vallahi komşular şikayete gelecek artık 

11 Cevaplar

0 oy
(6,202 puan) tarafından
Neden bagiriyor ?
-Reklam-
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Kaç aylık canım 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Kolik olmasın 
0 oy
(116 puan) tarafından
11 aylık bebeğim
0 oy
(18,105 puan) tarafından
Niye bağrıyor bi yerimi ağrıyo odada korkuyomu yerini sevmiyo olabilir önce soruna bakalım çay olarak rezene iyi gelir papatya çayı iç 
0 oy
tarafından
Çocukta nazar olabilir üstüne sürekli okusun özellikle babası dedesi falan ister istemez anne babadan bile nazar oluyor kuzucuklar 
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Papatya tek geçerim. Çok iyi gelmişti. Ama aktarvıya sor. Bir da bebek neden ağlıyor onu bilmek ğerek
(116 puan) tarafından
Yok uykuya bi dalıyor 11 gbi uyanıyor kapsam uyumuyor . Başlıyor sonra oyuna bağırmaya .
0 oy
tarafından
Papatya cayi yada yagi canim cok iyi kizima kullaniyorum
(116 puan) tarafından
Ne kadar veriyosunuz çayı veya yağı
tarafından
Yagini canim 1 cay kasigindan biraz az veriyorum
(116 puan) tarafından
Teşekkürler canım deneyeceğim
0 oy
(749 puan) tarafından
 Ayni durumdaydim canm 2 bucuk sene sıktim disimi yani omrumun yarisi gitti snraa bi reklamda gördüm baybay night snra uzun süre arastirdim ve guvenilir olduguna kanatt getirdim ve doktor tavsiyesi olan bir damla bnde sana tabsiye ederim inanki neden daha once kullanmadim diyeceksin
(116 puan) tarafından
Çok iyi ne kdr veriyosunuz ? Birde ne zaman ?
(749 puan) tarafından
Canm aksam veriliyor uyku saatini belirle kendin ben 9 gillda veriyorum tam 40 fakika snra uyuyor .yani bu uyku ilaci degil uykuya gecis yapamayan cocukların kolay uykuya dalmasıni sagliyorr ve hayat kurtariyor hem cocuk icin hemde ebebeynler icin cok gzl bir sey.damlann uzerinde 4 10 yas grubuna 40 damla diyor ama ben 2 bucuk yasinsaki kizima 5 damla veriyorum yetiyor fazla verme 5 damlayla basla .etki etmezse 10 damla verirsin.tam ikibucuk sene gece gunduz uyumadik ne ben ne kizim ne esim suanda bebegim var  arrikd ayanamdm .bitkisel melisa yagi icerio sende arastik ve kullan bak dua ediceksin
0 oy
(964 puan) tarafından
Canim nazar olabilir oku okut nazar cok kuvvetlidir anason cayi var icirebilirsin biraz sakinlestirr
0 oy
tarafından
Zeyneptos 18 aylık ben ramazan a 1 hafta kala sütten kestim uykuları feciiiydi 15 20 dakikaada uyaniyordu. Bay bay night diye bindamla aldim trendyoldan ilaç değil bitkilsel melisa çaylı bi damlaydı 1 2 hafta kullandik uykulari hamdolsun duzene girdj ve simdi hic kullanmıyorum

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 57 göst.
0 oy
0 cevap 55 göst.
14 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde S. A. M05 (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 70 göst.
0 oy
4 cevap 139 göst.
6 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Sehergenc (866 puan) tarafından soruldu

383,866 soru

11,485,507 cevap

35,113 kullanıcı

...