0 oy
216 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bebeğim üç günlük ve ikindiden beri böyle, ağlıyor ellerini emiyor, emziriyorum sakinleşip uyuyor yerine yatırıyorum ağlamaya başlıyor çok yoruldum neden böyle yapıyor :(

4 Cevaplar

0 oy
(712 puan) tarafından
Canim kokunu istiyor olabilir eşarbını yada senin kokun olan bı kıyafeti koy yatağa yatırırken benimkide babasının kokusuyla sakinlesiyodu o işteyken oun tişörtünü koyuyodum
tarafından
Doğru kucağımda yatmak istiyor hep ama sürekli ellerini de emiyor karnını da doyurdum ama bir türlü doymak bilmiyor anlamıyorum :(
(712 puan) tarafından
İlk zamanlar bebek anne karnında 9 ay geçirdiği gibi senin kalp atışını sıcaklığını ve iç organlarının seslerini ister senin sesini tanır o yüzden o daha bu dünyada çok yabancı annesi yatırırken kiyafetinden bir parçayı düz olucak şekilde ser altina ordan kokunu alsın
tarafından
Tamam deneyeyim çok çok  teşekkür ederim
(712 puan) tarafından
Önemli değil kuzum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benimki 3 aylık ve çoğu zaman öyle balım rabbim yardım etsin inşallah 
tarafından
Amin hepimize İnşallah
0 oy
tarafından
Gazı vardır yada bir yeri ağrıyor olabilir canm
tarafından
Çıkartmaya çalışıyorum ama sürekli ellerini de emiyor aç diye karnını doyuruyorum ama hâlâ ellerini emiyor
0 oy
(48,491 puan) tarafından
kolik olabilir Allah kolaylik versin
tarafından
Amin sağol

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 26 göst.
17 Ocak 2024 Aile kategorisinde Suda (268 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 96 göst.
4 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Esmira2019 (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 74 göst.
30 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Suda (268 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 118 göst.
23 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Yeni.bir.anne (1,072 puan) tarafından soruldu

378,115 soru

11,317,309 cevap

34,763 kullanıcı

...