0 oy
146 göst.
Aile kategorisinde (6 puan) tarafından
tarafından kapalı
Eşimle dün akşam en son Asel Lina ismine çekiliş yaparak karar verdik nasıl sizce kulağa nasıl geliyor
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

2 Cevaplar

0 oy
(1,661 puan) tarafından
Post kapanacak canm blık hatalı
-Reklam-
0 oy
(928 puan) tarafından
Çok güzel ısımmis kızımın adı bende iki isim koysaydim Asel Lina koyardım amaa kız ilerde adımı kim koydu dese çekilişle koyduk kızım mı diceksiniz :))
(6 puan) tarafından
Sabah sabah güldürdün beni canım :)) çok isim aradık telefon rehberine kayıt ettik babası ve ben en son içinden Eslem Hüma ve Asel Lina ismini seçip bir kağıda yazdık ikisi arasında kararsız kalınca seçme şansını babaya bıraktım ve Asel Lina geldi aslında eşimle birlikte ortak olmuş oldu Asel ondan Lina fikri benden di:))
(928 puan) tarafından
Hep gül inşallah canım :) valla çok güzel isim benim kızımın adı Asel ben ona bazen Asel linaa diye seslenirim adı gibi bal olsunlar kuzular sağlıkla buyusunler inşallah
(6 puan) tarafından
Hep birlikte inşallah :)) Amin inşallah Asel Lina çok aile de alışık olunan isim değil bakalım nasıl karşılanacak ama ikisinin anlamı da benim içime sindi
(928 puan) tarafından
Senin içine sindiyse kimseyi takma canım babası da kabul etmiş koy gitsin gönül rahatlığıyla

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 88 göst.
7 Aralık 2021 Diğer kategorisinde halide.111 (1,661 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 50 göst.
13 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Gul 04 (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 73 göst.
24 Şubat 2022 Aile kategorisinde Hacerhale (331 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 166 göst.
27 Aralık 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Laz53 (1,392 puan) tarafından soruldu

380,141 soru

11,379,920 cevap

34,869 kullanıcı

...