0 oy
324 göst.
Diğer kategorisinde (2,765 puan) tarafından
Ne yaptiniz neler oldu kavga gurultu falan gelen giden kimler oldu  benim internet yokdu girmemdim 2 haftadir 32 haftalik oldum sayili gun cabuk gecer diyorlar ama bana sanki hic gecmiyor acayip sekilde agirlastim ve bacaklarima 3 saate bir kramplar giriyor yatakda sagdan sola donerken vajina icindeki kemiklerim kütür kütür ötuyor kırılmis gibi agriyor dogum yaklasdi bakalim ama biraz erkenmi basladi benim belirtiler anlamaidim ayin 20sinde randevum var bakalim doktor ne diycek bu arada bahceler ekildimi biz cilek cekirdek barbunya fasulye domates salatalik patlican biber karpuz kavun sogan sarimsak nane maydanoz üzüm ektik bugunde pazar var esimden altin cilek ve limonda ekelim dedim tamm dedi aksam onlarida ekicez sizler ne yaptiniz bahcelerinize

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ooo maşallah ne güzel ya bahçede her şey var :) Allah ağız tadıyla yemek nasip etsin valla buralar aynı ne olsun 
(2,765 puan) tarafından
Amin canim sagol eskiden ekşınsız gecmiyordu nasil durgunlasti ☺
-Reklam-
0 oy
(48,833 puan) tarafından
senin hamarstligindan istiyorum Esra ☺️
(2,765 puan) tarafından
Gel vereyim canim sdsdsj❤
0 oy
tarafından
Bahçede yok yok agız tadıyla yiyin inş
(2,765 puan) tarafından
Amin canim insAllah
0 oy
(119,606 puan) tarafından
yavas kiz 32 ne agurlasmasi 35 snr agirlas civcivler napiyo
(2,765 puan) tarafından
Kiz daha once agirlastim suan daha bi agirlastim anlamafim sebebini zeynebde hic agirlasmamisdim hep tarlaya gidiyordum bunda anca bahceye cikiyorum
0 oy
tarafından
Oo  hoş   geldin; )   yokluğu nu  fark ettim kız 
tarafından
Evet cnm. Nslsn
(2,765 puan) tarafından
Elhamdulillqh Iyim kuzum benim sen nasilsin
tarafından
Ben de iyiyim valla  çocuklarla uğraşıyorum
(2,765 puan) tarafından
Ayniyiz canim benim de iki olcak bakalim onumuzdeki aylarda ne yapcam sasiyorum
tarafından
Allah yardım etsin cnm  ❤❤
0 oy
tarafından
Hoşgeldin canım benm maşallah ne güzel bahçenizde herşey varr 
(2,765 puan) tarafından
Bizde yemek icin ektik canim satmiyoruz cok guzel oluyor bahceden koparip yemek bende eskifen balkona araba tekerlegi icinde cilek salatalik kapruz falan ekmisdim saksda yetistiremedigim ne varsa araba tekerleginde coook guzel bi sekilde yetisiyorlardi
tarafından
Bak iki balkonm olsa yapardm kesinlikle bu dedgni :) afiyetle yiyin canım şifa olsun ❤️
(2,765 puan) tarafından
Sansin oldugunda dene canim ne var ne yoksa ek ayni bahce gibi cikiyir
tarafından
Tamam canım aklımda bulnsn araba lastiği bulrsam kesin denerim :) çok hoşuma gidiyor cnki onlarla ilgilenmek bile huzur veriyor
(2,765 puan) tarafından
Aynen canim guzel oluyor tabanina naylon ser lastigin icine topragi dok ama gubreyi unutma daha verimli olur
0 oy
(10,976 puan) tarafından
Bahcem yok =S üstüne corona olduk cümbür cemaat aha oylece oturuyom şimdi
(2,765 puan) tarafından
Gecmis olsun canim biz atlatali 1yil arti 1 ay oldu sukur insAllahda bidaha gelmez bide lohisaydim o zmanlar 10 gunluk bebegimi bile elimden almislardi

İlgili sorular

+1 oy
19 cevap 596 göst.
+1 oy
17 cevap 418 göst.
0 oy
1 cevap 286 göst.
13 Ocak 2021 Aile kategorisinde Zeyzeyyy (148 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 585 göst.
2 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,830 puan) tarafından soruldu

381,782 soru