0 oy
110 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından düzenlendi
Günaydın canlarım acil bı sorum olacak 37 haftalık hamileyim şiddetli karın ağrısı ve mide bulantısı çekiyorum sabahtandir sebebi ne araştırdım baktım saçma sapan şeyler yazıyor Google de korktum akıl verin lütfen

3 Cevaplar

0 oy
(4,289 puan) tarafından
Doktora gitmelisin 
tarafından
Kötü bişey yoktur değilmi ya
(4,289 puan) tarafından
Bilemeyiz kesinlikle doktora danış bekleme
tarafından
Geldim canım net bağladılar şuan sancım var ama açılma yok
(4,289 puan) tarafından
Sevindim canım gitmene Rabbım sifa versin tedirgin olma
tarafından
Allah razı olsun canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Zehirlenmiş olabilir misin aceba? 

Hastaneye gitmen de fayda var 37 haftalık olmuşsun Allah korusun daha kötü bir tabloyla karşılaşma bir an önce git derim
tarafından
Bilmiyorum ki canım düşünmüyor değilim öyle abartilcak derecede mide bulantısı yokta ağrım çok var afedersin lavaboya da çıktım ama çok ağrıyor hala kasiliyor da ilk defa yaşıyorum. Eşimle konuştum az önce bı kahvaltı yap bakalım geçmezse çıkıp gelicem hemen dedi
tarafından
Bebek mi kasıldı aceba yaa korktun mu ya da ani hareket yaptın mı?
tarafından
Sancım var canım hastanedeyim şimdi açılma yok dedi doktor ama yakın dedi doğum. Teşekkür ederim merak ettiğin icin
tarafından
Aaa sağlık sihhatle kavuşun inşallah ♥️
tarafından
Allah razı olsun canım ❤️
0 oy
tarafından
İyi misin canım, acaba doğum belirtisi mi diye de düşünmedim değil. Bende mide bulantısı ve ağrı da olmuştu
tarafından
Şuan sancım var canım hala nts ye bağladılar sancım var baya alttan baktılar açılma yok oyuzden yatırmayacağını şöyledi doktor

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 67 göst.
18 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Busra2607 (304 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 120 göst.
19 Ekim 2021 Aile kategorisinde ❣2 Prenses Annesi ❤ (530 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 80 göst.
18 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gozdekumsal (1,037 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 53 göst.
4 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Havin06 (2,069 puan) tarafından soruldu

379,454 soru

11,359,125 cevap

34,835 kullanıcı

...