0 oy
88 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (345 puan) tarafından
Kizlar ben normalde düzenli bı şekilde kullanıyordum sağlık ocağından aliyordum ama geçen ay acilen memlekete gittim ilacım yarıda kaldı o zamanlar da 3 güne bir regl oldum belki stresten üzüntüdendir deyip doktora gitmedim neyse sonra eve geldim yarım kutuyu bitirdim sağlık ocağı da artık bize gelmiyor parayla alın dedi bende eczaneden aldım eczaneciye sordum ben yarım kutu içtim bu kutuyu hepsini bitireyim mi hepsini mi içeyim dedim hepsini iç bişey olmaz dedi ama 2-3 gündür aşırı bir şekilde kasıklarım da ve sırtımda ağrı oluyor sabahları özellikle midem çok bulanıyor dün gece o kadar başım döndü ki düşecektim sizce ara vermeden ilaç içtiğim için mi olmuştur 

2 Cevaplar

0 oy
(10,957 puan) tarafından
Sen bir test yap canım. Memlekette içmediysen ve geldigin gibi 1 hafta içinde kontrolsüz bir birliktelik olduysa gebelik oluşabilir. 
(345 puan) tarafından
Yok canım yanii memlekete kayinbabam vefat etti onu defnetmeye gittik zaten yanii o zamanlar hiç iliskiye girmedik zaten neden böyle oluyor anlamadım sabah komsumda hamilesin belki dedi ama imkansız yanii
(10,957 puan) tarafından
Canım simdi örenek o donemde içmedim mesela 6 gün eve geldin o hapın koruması gecmiş oluyor hemen eve gelince içmeywde balasan tekrar korumaya baslaması 7 gün sonra.
(345 puan) tarafından
Ay bilemiyorum valla dün sirtimin ağrısından yaslanıp oturamadim sabahları ağzım zehir gibi oluyr yutkundukca midem bulanıyor şuan bile kasik ağrım var Allah'ın verdiği cana soyleyecek hiç birşeyim yok ama maddi yönden bakamam inşallah yoktur
(10,957 puan) tarafından
Bir yap bakalım test benimde ogzımın ıco zehir gibi olur sabahları gebeyken
-Reklam-
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Hapa tekrar başladığında bir iki hafta kendini koruman gerekirdi eğer başlar başlamaz iliski olduysa korumaz hemen

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 189 göst.
0 oy
6 cevap 187 göst.
0 oy
3 cevap 80 göst.
22 Ocak 2022 Aile kategorisinde Dunyam1212 (16 puan) tarafından soruldu

380,087 soru

11,378,471 cevap

34,863 kullanıcı

...