+1 oy
568 göst.
Aile kategorisinde (3,888 puan) tarafından
insan 10 dk su çocuğa bakamazmi ya banyo yapacaktim kızlar bakmadı hep böyle değil bakar da arada okuzlugu tutuyo alıp kafasında parçalayacaktım o telefonunu. Minnet etmedim o gibi köpeğe bebek arabasına bindirdim oğlumu banyonun önüne koydum yaptım banyomu 10 dk da7

27 Cevaplar

+2 oy
tarafından

Adını dağlara yazacak kadar ö.küz

image

(10,381 puan) tarafından
Ahhahshd çok güldürüonuz beni :D
tarafından
Adını daglara yazdım yarim şarkısı geldi aklıma:)
(2,589 puan) tarafından
Gördü ben miyim diyo hahahahahah evet yariiimmm dedim hahahhaaha
(3,888 puan) tarafından
Bende benim öküze attım sjsjsj
(2,589 puan) tarafından
Bişi dedi mi hahaj
-Reklam-
+1 oy
(10,963 puan) tarafından
Öyle öküz ki hintli görse tapar kocama
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Hamdolsun bakar yazik yani nie seni oyle zor durumda birakmis
(3,888 puan) tarafından
***** çünkü benim kocam
0 oy
(119,342 puan) tarafından
hersene 14 subatta biz sevgili degiliz evliyiz sevgili olanlar kutlasin diycek kadar öküz
(3,888 puan) tarafından
Aynı cins öküzler demekki
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Daha dogurmadim ama okuzlugu yoktur bazen kızdırır beni ama hak weririm onada normalde kalkar kahvaltı hazırlar yardım eder
(3,888 puan) tarafından
Kahvaltı falan hazırlar menemen yapar benimkide hakkını yiyemem bugün böyle bişey yaptı.
(9,247 puan) tarafından
Kız belki yorgundur bilemedim. Arada oluyor böyle dalginliklar
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Allah bilmiste çocuk bakımını annelere vermiş işte erkeklere kalsa sefil olurdu bebeler (istisnalar hariç tabi) bende de iki küçük var evden kaçmaya yer arıyor babaları 
(3,888 puan) tarafından
Severken seviyorlar ama. Benim oğlum demeyi biliyor öküz kocam halan daha çok sinirliyim ya.
(2,039 puan) tarafından
Oyy sorma bir de babaya düşkün olmazlar mi kimin kızısın diyorum babamın diyor sanki akşama kadar uğraşan didinen sabaha kadar uykusuz kalan onlar
(3,888 puan) tarafından
Benimki de babasını görünce agzibkulaklarda . Yarın aynu olur murat egede
0 oy
(264 puan) tarafından
doğum yapmistim ilk çocuğumuz insan bi hediye bekler ama dimi en azindan bir çiçek olurdu hastaneden çıktım eve geldim trip attim noldu dedi insaan elinde bi çiçekle gelirdi dedim bekler dedim dediği sey babanin evindede cicek vardi zten ogun bugündür bidaha bisey istemedim ondan simdu ikinciye hamileyim bakalim bunda belki akilllanmistir
(5,376 puan) tarafından
Kız benimki doğum normal bşy özel gün mü dedi hahhaha bida olursa sen doğur dicem ben de nası olsa normal bşymiş :D
(3,888 puan) tarafından
Hediye almıştı benimki öküz doğumum da, alır seninki de
0 oy
(742 puan) tarafından
Doğum  gününde  bi pasta  almayacak kadar  okuzdur  ama   çocuğa   bakar  gece  bile  kalkar  sallar mamasini yedirir  isim varsa  altını değiştirir oğluna   çok düşkün 
(3,888 puan) tarafından
Bizimki de düşkün oğluna ama bugün böyle yapası tuttu.
(742 puan) tarafından
Arada   geliyorlar   böyle
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Allaha şükür en çok da banyo konusunda zorlanmadım ki çok severim. Şuan işi yok hayatımızı değiştirmeye çalışıyoruz benden çok o bakıyor. 
0 oy
tarafından
Arada huysuzlugu tutuyor ama öküzde diyemem 
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Bende hep öylr yapıyorum kuzu kızıma video acıyorum banyo kapısının önüne bebek arabasına koyuyorum zaten banyo yatak odasında insanın çocuğu olunca pratik zekası gelişiyor valla jajsjsj
(3,888 puan) tarafından
Gerçekten ya bundan sonra böyle yapicam ona diyip sınır olmaktansa, o yokkende öyle yapıyorum zaten. Ah annelik işte canım:)
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Hakkını yiyemem bnden cok bakar kızıma 
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Veririm kucağına korkusundan kımıldamıyo bile bebeğe bişey olur diye :))
0 oy
tarafından
Normalde öyle değil diyorsun ama bir defa bakmadı diye eşine köpek demişsin. Benim eşimde her zaman bakmaz ama öküz bile demem.
(3,888 puan) tarafından
Derim ben hakkediyo çünkü oğlum konusunda yapıyor böyle bende durmuyo al sonra yap banyonu ben yemek yemeye çalışırım annesinde mesala oğlum durmaz ben tutarım bi yandan yemeğe çalışırım, yemeğini bitirdiği halde almaz çocuğu bende durmuyo diyip telefonuna bakar allah aşkına ne kadar normal bunlar baktığı da oluyo arada.
0 oy
(439 puan) tarafından
Kizim 2 yaşına girecek çok banyodan köpüklü çıkıp uyuttum kiizmi b3n bizler GEPETTO DEGILIZ ODUNU ADAM EDELIM ANALARI YAPAMAMIS
(3,888 puan) tarafından
En sınır olduğum şey bende çok yaptım
0 oy
(299 puan) tarafından
kendisini severim ama ailesi tam bir öküz yontlumams odun
0 oy
tarafından
Şükür tam tersi canım evdeyken hep o bakar 
0 oy
tarafından
Yüz üzerinde %20 öküz 
0 oy
(451 puan) tarafından
2 master yapmis galiba benimki :))))))
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Öküz eşimi görünce bi şaşırıp kalıyor benden daha öküz diye o derece  :)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 169 göst.
16 Aralık 2023 Diğer kategorisinde f&A (648 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 480 göst.
8 Kasım 2022 Aile kategorisinde Cnsu88 (88 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 362 göst.
5 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Nehirrr (753 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 336 göst.