0 oy
321 göst.
Diğer kategorisinde (971 puan) tarafından
Lütfen yardim edin napabilirim yeni fark ettim

14 Cevaplar

+1 oy
(13,203 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Dişi sallanmıyorsa ve ağzında dikişlik birşey yoksa zaten geri cevirirler yapacak bir şey yok hava alacak gibi değilse apse yapmayacak konumdaki bir dişse götürmene deymez
(13,203 puan) tarafından
Normalde ben de götür derim ama pandemi şartlarında zor geçen gün merdivenden yuvarlandı bebeğim onu bile götürmedik ha önemsemeyen biri asla değiliz ailecek ha düştü diyip de kopup götürmek de şuan fazla doğru değil. Rica ederim eğer dişine yakın şişlik olursa götür ama hava alır apse yapar.
(971 puan) tarafından
Evet zaten tam kapanma var.minubus bile gecmiyor dogru duzgun ama o kadar gereksiz insan var ki bunh dusunemiyorlar sacma sapan yorum yapiyorlar ben bi akil verirler diye yazdim kadin yazmis biz napalim neyse yaa Şuan bi şey yok yemek falanda yedi uyudu pazartesi bi kontrole goturecm canm
(13,203 puan) tarafından
Kötüyse zaten görür buraya bakmazsın bile de işte annelik yüreği hepimiz düştü diyince telaş oluyoruz.
(971 puan) tarafından
Rabbim evlatlarımızı bizlere bağışlasın tüm kazalardan belalardan muhafaza eylesin inşallah
(13,203 puan) tarafından
Amin inşallah canım geçmiş olsun
-Reklam-
+5 oy
tarafından
Biz burdan nasıl yardjm edelim al doktora götür 
(971 puan) tarafından
Fikir verebilirsin degil mi oldugu gibi fark etsem doktora götürürdüm sonradan fark ettim ve oyle ucundan kırılmıştı önemli bi şey olduğunu düşünemedim
tarafından
Fikrimi verdim canım doktor gerektiren durumlarda biz bişi yapamayiz
0 oy
tarafından
Hemen acile gidebilirsiniz
(971 puan) tarafından
Diş bölümünün acili var mi
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Acile git canm kan flan varmi 
(971 puan) tarafından
Dudağı kanadi
0 oy
tarafından
Nasıl yardım edelim anlamadım kan akıyor mu? Eger canı yanıyorsa acile gidin başka bir yardım yapamayız 
(971 puan) tarafından
Dudağı kanadı biraz dişinde kan yok sadece ucu kirilmis biraz
tarafından
He bişey olmaz ozmn iyice bak agzına dişi sallanıyor mu diye
(971 puan) tarafından
Yok sallanmiyor
0 oy
(1,012 puan) tarafından
Kıyamam çok geçmiş olsun doktora gidin bence nerden düştü 
(971 puan) tarafından
Merdivenin basamağına çarptı
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Çok ağır bi düşme değilse bişey olmaz, süt dişi sonuçta
(971 puan) tarafından
Yok sadece çarptı dudağı kanadi biraz
0 oy
tarafından

Belliki çok sert düşmüş 112 yi ara gelsinler endişeni anlıyorum ama burda kimse bişey yapamaz 

(971 puan) tarafından
Peki tskr ederim
0 oy
tarafından
Allah aşkına doktora gitmek yerine burdan mi yardım istiyorsun burdaki insanlar ne yapabilir 
(971 puan) tarafından
Ne kadar gereksiz bi yorum bi şey yapamaz ama o an doktor bile aklima gelmedi inan ki böyle eleştiriler yerine hiç yorum yapmayın
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Napalım biz burdan doktora götürün
(971 puan) tarafından
Bi şey yapamazsın ama bi akil verebilirsin o an doktor bile aklima gelmedi boyle yorumlar yapmayin lütfen
(25,224 puan) tarafından
Böyle bi durumda doktor aklına gelmeyip burası geliyorsa ilginç gerçekten.
(971 puan) tarafından
Hep kullandigimiz bi platform oldugu için olabilir mesela burdaki insanlarin çoğu anne belki başına gelmiştir diye de olabilir faydan olmayacaksa zararinda olmasin !!
(25,224 puan) tarafından
Hey allahım neyse....
0 oy
tarafından
Bizz ne yapabiliriz ki buraya yazacağina hemen al doktora götür
(971 puan) tarafından
Bi şey yap diye sormadım belki bi akil verirsiniz diye yazdim bende biliyorum doktora gitmeyi ama haftasonu diye sordum bi arkadaş diş parçası varsa suya koy dedi mesela bilgi vermiyorsanız gereksiz yorumda yapmayin
tarafından
Aciller açik bilgin olsunda. Istediğim yorumu yaparım. Burada akıl arayacağina alıp doktora götürürsün bu kadar basit !!
(971 puan) tarafından
Gereksiz yorumunu kendine sakla saçma sapan yorumuna da ihtiyacim yok o zaman kimse soru sormasin ne kadar dusuncesiz insanlar var yaa destek olamiyorsan kostek olma .
tarafından
Gerekeni söyledim o kadar zoruna gittiysee birsey diyemem....
0 oy
tarafından
Ahhhhhh:((

Acile git hemen
(971 puan) tarafından
Gayet iyi o kadar masum ki bi yeri agirsa da diyemiyor sadece biraz dudağı kanadi bide dişi ucundan kırılmış bi şeyleri ısırmakta yabancılık çekecek biraz
tarafından
Ay kiyamam kac aylik :((
(971 puan) tarafından
14 aylik canim
tarafından
Insallah gecer cok uzuldum dusundukce :(
(971 puan) tarafından
Çok tskr ederim canim Allah razı olsun Rabbim evlatlarımızı bağışlasın bizlere
0 oy
(716 puan) tarafından
Dişine birşey olmaz canım benim yigenimin iki dişi birden cıktı yerinden doktor birşey yapmadı zaten düşecek çıkar kendisi diye
(971 puan) tarafından
Cok üzüldüm ama yaa minicik dişleri vardi oda kirildi bazen tukeniyorum NASIL bi anneyim ben diye sorguluyorum kendimi
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Acilde dış için bişey olmaz ama dudakta yarık falan varmı çok kanadımı süt dişi ama dikislik bir durum yoktur inşallah
(971 puan) tarafından
Dudagi kanadı ama yarık degil çok bi şey yok çok şükür acilde bi şey yapamazlarmis kırılan dişe pazartesi poliklinige gidecem kontrole
(5,721 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 309 göst.
11 Nisan 2022 Diğer kategorisinde 1234 (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 439 göst.
6 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Hanifemm (1,489 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 179 göst.
29 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Reyhan000 (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 826 göst.
6 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Meryem 04 (46 puan) tarafından soruldu

377,788 soru

11,307,299 cevap

34,737 kullanıcı

...