0 oy
168 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (329 puan) tarafından
29+4 haft alıgım sabahtan beri bebegim kasılıto basket topu gibi aksama dogru hafif adet sancısı basladı dus aldım dahada arttı midemde bulanıyo szce neden olabilir dinleniyorum gecmiyrda sancı kasıklarımdan az yukarıya dgrı oluyo 5 dk bir gelip gidiyo bu erkn dogum mu enfeksiyon da vardı onun mu Bi zararı oldu anlmdım korkuyorum cok endişeli çyim

6 Cevaplar

0 oy
(813 puan) tarafından
5 dkkada bir geliyo diyosun canım hemen bi hastaneye git erken doğum olur Allah korusun 
(329 puan) tarafından
İnş cnm dah küçük yani
(813 puan) tarafından
Haber ver canım bizede
Gttin mi ?
(329 puan) tarafından
Suan hastanedeyim. Cnm nst de sancı gözükmedi ama gözle görülecek derecede kasılma var  smdi serum yapılıyor bide Bi igne yapılck serum dan sonra ne oldugunu blmyrm eger yine devam ederse yatış verilicek
(813 puan) tarafından
Aa inşallah devam etmez canım
Vaktinde sağlıkla gelir inşallah bebeğin
(329 puan) tarafından
Amn inş canm
-Reklam-
0 oy
tarafından
İkiside olabilir canım bekleme bence 
(329 puan) tarafından
Birazdan gidicen. Cnm bazen 5 dkda bir geliyo bazen 10 dk bir dayanılmıycak gbi degil ama yinede kıvrandırıyo yalancı sancımı acaba diyorum
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Sancin 5 dakikada bor geliyorsa gitmen gerkeir ihmale gelmez
(329 puan) tarafından
Gittim cnm serum yapılıyor kasılma cok fazla
(1,569 puan) tarafından
Rabbim yardım etsin canim
(329 puan) tarafından
Amn cnm saol
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Canım acilen hastaneye git dopum sancın baslamış durdurabilirler hemen git ama 
(329 puan) tarafından
Sancı cıkmadı cnm ama asırı kasılma var gözle görülüyor buda ii bsey degil dendi  smdi serum yapılıyo
(1,331 puan) tarafından
Anladım canım geçmiş olsun umarım kasılmalarında biter o da rahim ağzını yumuşatıyor çünkü sağlıkla haftas7nı doldurarak gelsin bebeğin
(329 puan) tarafından
Amn cnm inş
0 oy
(147 puan) tarafından
Canım hastaneye gittin mi merak ettim sonuç ne oldu haftalarımız yakın benimde basima gelirse en azından bilgi sahibi olurum. Inşallah birşey yoktur minigimizin. 
(329 puan) tarafından
Geldm cnm smdi hastanedeyim sancı cıkmadı ama cok fazla kasılma var buda ii bsey degil dedi ebe yatoş verdi ama önce Bi serum takıldı eve gidim devam ederse yatocm
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Kos hastaneye mide bulantısı geçmeyen sancı doğum belirtisi. Rabbim sizi korusun 
(329 puan) tarafından
Gittim cnm o arılar sancı olarak cıkmadı ama cok fazla kasılma var smdi serum yapolıyo

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 93 göst.
0 oy
0 cevap 33 göst.
0 oy
32 cevap 479 göst.
7 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Elifnur5634 (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 172 göst.
29 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Cangul19 (91 puan) tarafından soruldu

380,096 soru