+1 oy
360 göst.
Aile kategorisinde (9,651 puan) tarafından

Ne var ne yok kızlar:)) ben bu gun çok güzel bi haber aldim  ablamla dr ye gittik salı günü geliyor yeğen:) bizde ablamla hazırlıklara hız verdik :)) sizde ne var ne yok ?

image

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok sevindim canım bende sinirden catlamak üzereyim yeni çamaşır makinasının düğmesi cıkdı yerinden yapamiyorum ben ona bakiniyorum o bana daha yesyeni üstelik yaaa 
(9,651 puan) tarafından
Yaa hemen arasan bile servisi pazartesi gelir canım çok kötü olmuş:/
-Reklam-
0 oy
tarafından

Sabah beri evle uğraşıyorum küçük uyuyordu büyük de tv ye dalmıştı sessizden geçip koltuğa uzandım büyük aaaa aannneeemmm diye çığlık atıp üstüme atladı küçük uyandı dinlenmek yalan oldu :)) yeğenin de sağlıkla sihhatle kazasız belasız gelsin inşallah 

(9,651 puan) tarafından
Seni okadar iyi anlıyorum ki :) bende ne zaman çocuklar uyudu az dinleneyim desem ikisi birden uzanamadan başlıyorlar çok iyi anlıyorum..  rabbim tüm bebislere sağlık versin inşallah
tarafından
Amin inşallah canım rabbim yokluklarini göstermesin
(9,651 puan) tarafından
Aminn... ❤❤❤❤
0 oy
(29 puan) tarafından
Sinirden ağlıyorum 
(29 puan) tarafından
Eşimle tartıştık ortada hiçbişey yokken bağırdı çağırdı ailesi bile duydu ve şimdi haklıymş gibi trip atıyor bana Allah canımı alsın da kurtulaymmm inşallah
(9,651 puan) tarafından
Tövbe de bir kavgadan dolayı isyan etme sen bir anmasın çok güçlüsün böyle olumsuz düşüncelere kapılıp bebeğini de strese sokma
(29 puan) tarafından
Haklisin ama zaten ailesi beni sevmiyor bide onların yanında küçük düşürmesi o kadar zoruma gidiyor kii
(9,651 puan) tarafından
Çok haklısın insanın çok zoruna gider ama sakin ol sakin olmaya çalış kendini bebeğini dusun
(29 puan) tarafından
Ya sanki çok haklı trip atıyor odaya bile gelmedi daha
0 oy
(849 puan) tarafından
Bebisi uyuttum buralardayım 3 aylik olacak halen ağlıyor ne zaman gececek bu paşanın ağlamaları bilmiyorum :( sürekli kucak istiyor bir süre kucakta da sıkılıyor gezdiriyoruz ondan da sıkılıyor hep ağlar mı bir çocuk hergün umutla uyanıyorum acep bugün düzeldi mi diye nick düzelmiyor:)))
(9,651 puan) tarafından
Neden acaba canım gaz dönemleri bitmiş olmalı bu aralar meme emme reddi yaparlar genelde ac olabilir mi ?
(849 puan) tarafından
Ek mama da veriyorum canım gaz problemi vardı ama şuan iyi çok şükür 40 çıktıktan sonra böyle oldu sebepsiz yere öyle ağlıyor çok doktora götürdüm hiç birşey çıkmıyor ağlamayı seviyor galiba
(9,651 puan) tarafından
Uykusu falan nasıl canım,? Bide havalar sıcak belki ondandir
(849 puan) tarafından
Uykusu iyi canım klima açıyorum gene de ağlıyor anlamadim
0 oy
tarafından
Eşimin isleeini bitirmesini bekliyoruz xanm bizde ablam gile gidicez :) sağlıkla gelsin bebiş 
(9,651 puan) tarafından
Inşallah canım sizinkilerde saglikla  gelsin insallah
0 oy
(1,887 puan) tarafından
Çok güzel kuzum sağlıkla gelsin bebiş bende yaramaz kızımla temizlik yapma çalışıyorum bayram temizliğine erken başladım biraz
(9,651 puan) tarafından
Oo erken başlamışsın kuzum temizliğe bende evi boşladım annemin evdeyim hep :/
(1,887 puan) tarafından
Aman yaparsın kuzum boş ver pazartesi aşımız var 3 4 gün huysuz oluryapamam  hergün bir odayı yapsam anca bitiririm
0 oy
(806 puan) tarafından
Maşallah sağlıkla gelsin darısı başımıza :) bende makine attım eve belim çok pis ağrıdı şimdi uzandım ağrıdan kalkamiyom:(
(9,651 puan) tarafından
Bi uzanınca zaten daha da kalkamıyor insan :/ bizimde işimiz cok
(806 puan) tarafından
Aynen can ya. Allah yardımcınız olsun cnm
(9,651 puan) tarafından
Cümlemizin inşallah kuzum ❤
0 oy
(7,410 puan) tarafından

Hayirla gelsin yegenin canim. Hazirliklar cok guzel görünüyor. Bende kaynanamla yün çırptım ellerim su topladi yoruldum valla. :ermm:iki haftadir koydeyiz evimi ozledim. :angel: 1bucuk aylik kizim var bide. En tatli ugrasim o cok sukur<3

(9,651 puan) tarafından
Rabbim sağlık versin inşallah kuzum hava çok sıcak bide bu sıcakta bisiler yapmak çok daha zor
0 oy
tarafından

Bende annemden geldim oğlumu uyuttum takılıyorum burda canım bu arada çok güzel görünüyorlar neler yapıyorsunuz bakim:)

(9,651 puan) tarafından
Bugün herkes annesiyle gibi geliyor kuzum :) lavanta kesesi yaptık küçük şişelere de lavanta koyduk bide lokumluk hazırladık bide çikolata sipariş ettik ama daha gelmedi salı doğum var pazartesi kargo gelicekmis :) baya heyecan yaptım kız:))
0 oy
(292 puan) tarafından
Hayirli saglikla dogsun insallah canim cok güzel gorünüyo hazirliklar. Bende evde kös kös oturuyorum bugunlerde cok sıkılıyorum artik bebisim dogsun onla vakit geciriyim istiyorum esim calisiyo annemle butun gün oturuyorum sıkılıyorum :( 
(9,651 puan) tarafından
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah kuzum :)
0 oy
(170 puan) tarafından
Bende 15 haftalık hamileyim evdeyim cnm sıkıntıdan patladım eşimin gelmesini bekliyorum :) 
(9,651 puan) tarafından
Uzat bacakları bi kahve yap :)) ohhh...
(170 puan) tarafından
Sizinde gözünüz aydın cnm sağlıkla gelsin inşallah kahve içemiyorum cnm bebeğe zararı olur diye canım çok çekiyor ama içmiyorum
(9,651 puan) tarafından
Bana doktorun gun de 2 tane ye kadar kahve içebilirsin demişti canım çok abartmadan içebilirsin bence

İlgili sorular

+1 oy
16 cevap 345 göst.
9 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 135 göst.
17 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Pasakizz (807 puan) tarafından soruldu

379,246 soru

11,352,063 cevap

34,822 kullanıcı

...