+1 oy
244 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (489 puan) tarafından
Bayanlar toka aldim kolye geldi . Kullanacagim bir kolye olsa uğraşmam ama nasil oluyor iade vs . Iade talebi yaziyor Ürünün orda kargo ucretli mi oluyor devamli alisveris yapan bana yardımcı olabilir mi acaba . Tsk ler 

3 Cevaplar

+1 oy
(507 puan) tarafından
Canım kargo ücreti ödemiyorsun ama ufacık toka için kargoya gitmeni istiyorlar. Bana da gönderdikleri bileklik kırık gelmişti trendyolu aradım şikayette bulundum birkaç defa ben bu virüste bileklik için kargoya gidemem dedim en sonunda 25 lira indirim kuponu tanimladilar sende kargoya gitme şikayette bulun kuponla başka satıcıdan alırsın 
(489 puan) tarafından
Ya toka 11 tl birsey degil ama gönderdikleri kolyeyi kullanmam ki napicam onu ben . Toka ya ihtiyacım var . Yarin arasam ne diyeceğim sen ne demistin
(507 puan) tarafından
Durumu anlattım virüs varken kargoya gidemem bir bileklik için gerekirse hesabımı silin böyle mağdur etmeyin dedim biraz sert çıkınca kupon veriliyorlar
-Reklam-
0 oy
(3,669 puan) tarafından
İade seç iade yanlış ürün seç kargoya ver orda yazan numara ile ürün gidince para cüzdana yatar
(489 puan) tarafından
Peki ben sonra gene tokatı mi alicam ya alırsam kargo parası vermiş olucam . Yani kolyeyi gönderip ben tokayi alamiyor muyum yaaaa
(3,669 puan) tarafından
Kargo parada iade edilecek istersen tekrar toka al istersen parayı hesabına at
(489 puan) tarafından
Degisim değil yani ben gondericem urunu sonra para iadesi olacak tekrar toka alicam . E o zaman kargo parası vericem ben tekrar
(3,669 puan) tarafından
Tek o olduğu için evet 50 üzeri kargo bedava
0 oy
(1,681 puan) tarafından
Siparişlerin kısmına girince kolay iade oluştur bölümü var canım tıkla hemen kargo kodu veriyor zaten

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 272 göst.
30 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Btly1 (239 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 704 göst.
30 Ocak 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 938 göst.
19 Şubat 2023 Aile kategorisinde BegumY (129 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 95 göst.