0 oy
190 göst.
Diğer kategorisinde (782 puan) tarafından
26 gunluk bebegim var gaz problemimiz yok cok sukur alttan üstten cikariyoruz rahat karnıda sert olmuyo ama soyle ki bazi saatler kesintisiz uyusada bazen özellikle geceleri falan uyurken cok ıkınır gibi geriliyo sesler cikarıyo gerilir gibi yapıyo rahat uyuyamıyo gibi kucagımda uyursa eger kesintisiz uyuyor hic yapmiyor oyle acaba kucağamı alıştı yoksa baska bir sorunmu var geceleri buyuzden uyuyamıyoruz ikimizde kakasını da rahat yapıyor bilemedim ne olabilir 

3 Cevaplar

0 oy
(1,763 puan) tarafından
Benm oğlum 2.5 aylık hala ole ben videoya çekip doktora gösterdim hatta gayet normal biz bile çıkarırken bazen ıkınıyoruz kendimizi sıkıyoruz oda kendini sıkıyor ıkınıyor dedi 
(782 puan) tarafından
Evet oyle ikinmalarla bgaz dacikariyor baya
(1,763 puan) tarafından
Gerçekten de öyle oluyor beslemek için aldığım da kucağımda hemen gaz çıkarmaya başlıyor özellikle altını açtığımda gaz çıkarıyor ve o hareketleri yapmıyor
(782 puan) tarafından
Aynı bizimde valla kaç aylik sizin bebeginiz Allah bağıslasın
(1,763 puan) tarafından
Benm bebegim 2 ay 15 günlük oldu doğduğundan beri böyle hatta ben ıkınırken kendini sıkarken filan yutkunamayacak filan diye korkuyordum ama hiç öyle birşey olması doktor gayet normal şeyler bunlar dedi o anda çıkaramıyor işte canm kucağıma aldığım anda ve altını açtığımda yapıyor o anda da yapmak için zorluyor kendini
(1,763 puan) tarafından
O ıkınma anında kendini topluyor yay gibi oluyor o işte gazdan bitanem
-Reklam-
0 oy
tarafından
Moro refleks muhtemelen ilk üç ayda normal kabul ediliyor sağlıcakla buyutun bebisinizi Rabbım size bağışlasın 
(782 puan) tarafından
Ama rahat uyuyamıyor ne yapmam gerekirki bunun icin Allah razı olsun
(1,763 puan) tarafından
Moro refleksi başka canm moro refleksi ayrı ıkınma ayri
(782 puan) tarafından
Evet internetten baktim da moro refleksi sıcrama oluyormus öyle olsa tamam ama bu balsa bisey
tarafından
Gaz sancısı yok diyorsunuz bahorsakla ilgili birsey var o zaman video çekin bir hekime gösterin en kötü hekim bizden iyidir. Rabbım korktuğunuza ugratmasin sağlıcakla buyutun
0 oy
(7,743 puan) tarafından
Benim bebeğim de öyleydi bana normal geliyordu

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 58 göst.
0 oy
2 cevap 173 göst.
11 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Elif vurkan (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 100 göst.
8 Eylül 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu